Ukrainian 21

  • ㆍISBN : 8983143029
  • ㆍPages : 354

Зв'язок між Служіннями ІСУСА та ІВАНА ХРЕСТИТЕЛЯ, описаними в Чотирьох Євангеліях

Paul C. Jong

Новий Завіт починається з Чотирьох Євангелій, тобто з Євангелія від Матвія, Марка, Луки та Івана. Всі Чотири Євангелія пишуть і детально пояснюють служіння Івана Хрестителя. Адже його служіння дуже важливе. Не зрозумівши служіння Івана Хрестителя, ми не можемо стверджувати, що розуміємо служіння Ісуса Христа.

Тоді ми можемо запитати себе: "Чи справді в Чотирьох Євангеліях написано, що служіння Івана Хрестителя є дуже важливе?" Про Івана Хрестителя навіть Сам Ісус сказав: "Коли ж хочете знати, то Ілля він, що має прийти" (Матвія 11:14). Тож Іван Хреститель був чоловіком, котрий народився на цій землі, щоб здійснити особливе служіння. Ісус також сказав: "Від днів же Івана Хрестителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його" (Матвія 11:12). Це правда, тому що Іван Хреститель народився на цій землі, а коли він охрестив Ісуса Христа, гріхи світу перейшли на Нього. У такий спосіб Ісус міг прийняти відразу всі гріхи цього світу. Дозволивши цьому статися, Господь дав тим, котрі вірять у служіння Івана Хрестителя й Ісуса, можливість увійти до Неба, отримавши чищення гріхів. Ось яке є правдиве значення цих уривків зі Святого Письма, з Євангелія від Матвія 11:12-14.

Чи ви вірите, що євангеліє води та Духа – це Правда? Якщо так, то це означає, що ви добре розумієте служіння Івана Хрестителя та Ісуса. Проте багато християн, котрі не розуміють служіння Івана Хрестителя, не знають Правди євангелія води та Духа, а їхнє життя віри переповнене тільки пристрастями плоті. Та незважаючи на своє неуцтво, такі люди навіть не пробують пізнати служіння Івана Хрестителя, записаного в Чотирьох Євангеліях. Отож про служіння Івана Хрестителя вже дуже давно забувають навіть самі християни, котрі твердять, що вірять в Ісуса. Можливо, саме тому я бачу, що сьогодні дуже мало людей цікавиться служінням Івана Хрестителя. Тож люди схильні вважати диваками тих, котрі цікавляться цим питанням. Адже багато людей надто довго нехтувало служіння Івана Хрестителя та Ісуса.

AUDIOBOOK
undefined
Due to COVID-19 and disruption to international mail service
we have temporally suspended our ‘Free Print Book service’.
In the light of this situation we are not able to mail you the books at this time.
Pray that this pandemic will end soon and the resumption of the postal service.