Oriya 1

  • ㆍISBN : 898314663X
  • ㆍPáginas : 372

ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଜଳ ଓ ଆତ୍ମାରେ ନୂତନ ଜନ୍ମ ପ୍ରାପ୍ତ ଅଟନ୍ତି କି?

Paul C. Jong

ଇବଲ ଶିକ୍ଷା ଭିତ୍ତିକ "ଜଳ ଓ ଆତ୍ମାଙ୍କ ସୁସମାଚାର'ର ପ୍ରଚାର ନିମନ୍ତେ ଏହି ପୁସ୍ତକ ଆମ ସମୟର ପ୍ରଥମ ପୁସ୍ତକ ଅଟେ ।
ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକେ ଜଳ ଓ ଆତ୍ମାଙ୍କ ସୁସମାଚାରରେ ନୂତନ ଜନ୍ମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବା ସୁସମାଚାର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣି ନ ଥିବେ । ସେଥି ନିମନ୍ତେ ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଯୀଶୁଙ୍କର ବାପ୍ତିସ୍ମ ଓ ତାହାଙ୍କ କ୍ରୁଶ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛି ଓ ଏହି ବିଷୟରେ ବ୍ୟଖ୍ୟା କରିଛି ।
ଯଦି ଯୀଶୁଙ୍କର ବାପ୍ତିସ୍ମ ନ ଥାଆନ୍ତା, ତାହାହେଲେ ତାହାଙ୍କର କ୍ରୁଶ ଆମ ନିମନ୍ତେ ଅର୍ଥ ହୀନ ହୁଅନ୍ତା । ଏହି ସମସ୍ତ କାରଣରୁ ମୁଁ ତାହାଙ୍କ ବାପ୍ତିସ୍ମ ବିଷୟରେ ବାରମ୍ୱାର କହିଛି । 
ମୋହର ଉଦ୍ଧେଶ୍ୟ ଏହି କି ଯଥା ସମ୍ଭବ ସମସ୍ତ ବିଷୟକୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଷ୍ପଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହେଁ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଜଳ (ଯୀଶୁଙ୍କର ବାପ୍ତିସ୍ମ) ଓ ଆତ୍ମାର ସୁସମାଚାର ଦ୍ୱାରା ଆଶିର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । ସେଥିନିମନ୍ତେ ବାରମ୍ୱାର ମୁଁ ଏହି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଚାହେଁ । 
ମୋହର ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛା କି ଆପଣ ପାପରୁ ଉଦ୍ଧାର ପାଇବା ନିମନ୍ତେ ଯୀଶୁଙ୍କର ବାପ୍ତିସ୍ମ ଓ କ୍ରୁଶର ସୁସମାଚାରରେ ବିଶ୍ୱାସ କର । ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତଭାବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆସ୍ୱାସନା ଦେଇ କହିବି କି ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଜନ୍ମ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବା ନିମନ୍ତେ ବିଶେଷ ସହାୟକ ହେବ ।
 

Audiolivro
undefined
Devido ao COVID-19 e à interrupção do Serviço de Correio Internacional,
suspendemos temporariamente o nosso 'Serviço de Impressão Gratuita de Livros'.
Diante dessa situação, não podemos enviar os livros para você neste momento.
Ore para que esta pandemia termine em breve e retorne o serviço postal.