Zadarmo poskytujeme kresťanské knihy a e-knihy o Ježišovom krste a kríži.

DOMOV  |  MAPA  |  KONTAKT  |  POMOC    
Štúdie o Biblii Kresťanské knihy zadarmo e-kresťanské knihy zadarmo O nás
  O nás

 

História a cieľ

Misia nového života (The New Life Mission; MNŽ) založená reverendom Paulom C. Jongom v roku 1991 je necirkevnom, neziskovou misijnou organizáciou. Jej cieľom je hlásanie Božích slov všetkým ľuďom na svete prostredníctvom duchovného literárneho diela. Distribuuje stovky tisíc výtlačkov a kníh v elektronickej podobe, ktoré sú zadarmo. Jej hlavný úrad je v Soule, v Kórei a má množstvo pobočiek a spolupracujúcich organizácií po celom svete.


Duchovné dielo

Preklad a publikácia kresťanských kníh, ktoré sú zadarmo, v elektronickej podobe / v tlačenej podobe
Duchovné literárne dielo je jedným z najefektívnejších spôsobov hlásania evanjelia po celom svete. Preto sme sériu kresťanských kníh Paula C. Jonga preložili do viac ako 45-ich hlavných jazykov a pokračujeme v ich prekladaní do mnohých ďalších jazykov. V našom duchovnom diele vítame spolupracovníkov pri prekladaní kníh.
Aby ste sa zapojili ako prekladateľ / korektor, prosím, kliknite na partnerstvo.

Distribúcia kresťanských kníh, ktoré sú zadarmo
Podľa Božích prikázaní „zdarma ste prijali, zdarma dávajte (Evanjelium podľa Matúša 10:8) sme rozdali kresťanské knihy reverenda Paula C. Jonga zadarmo každému, kto si ich chcel prečítať. Sme pripravení venovať toľko kníh, koľko naši partneri potrebujú a zaplatíme dokonca aj poštovné či prepravné. Zadarmo sme dali viac ako stovky tisíc vytlačených kníh kostolom, misionárskym organizáciám, nemocniciam, väzniciam, knižniciam, duchovným a tiež laikom vo viac ako 150-ich krajinách.
Tiež s nami môžete zdieľať Pánovu milosť, keď sa zapojíte do nášho duchovného literárneho diela. Neváhajte sa k nám pridať ako distributér kníh kliknutím na nápis partnerstvo.


  Pošlite túto webovú stránku priateľovi

 
About Us
    O autorovi
    Stiahnite si naše banner-y
    Spojenie
    Prehľady o knihách

   
Copyright © 2001 - 2020 The New Life Mission. ALL RIGHTS reserved.