Zadarmo poskytujeme kresťanské knihy a e-knihy o Ježišovom krste a kríži.

DOMOV  |  MAPA  |  KONTAKT  |  POMOC    
Štúdie o Biblii Kresťanské knihy zadarmo e-kresťanské knihy zadarmo O nás
  Najčastejšie sa vyskytujúce otázky

 

O : Chcel by som získať knihy reverenda Paula C. Jonga. Musím na to splniť nejaké podmienky?

Hocikto s poštovou adresou si môže objednať naše knihy zadarmo bez akýchkoľvek podmienok.

O : Koľko ma obdržanie kresťanských kníh Paula C. Jonga bude stáť?

Naše knihy sú úplne zadarmo! My hradíme všetky náklady, vrátane poštovného. Avšak nezodpovedáme za poplatky vo Vašej krajine pri obdržaní našich kníh. V súčasnosti sa Paulove série kresťanských kníh predávajú v hlavných kníhkupectvách po 10 USD za kus. Misia nového života však poskytuje série kresťanských kníh Paula C. Jonga zadarmo každému, kto má o ne záujem, aby sa po celom svete hlásalo pravdivé evanjelium.

O : Ako zašlem objednávku na série kresťanských kníh Paula C. Jonga v tlačenej podobe?

Spôsob objednávania závisí od toho, či ste, alebo nie ste členom. Ďalšie informácie získate na Ako požiadať o knihy zadarmo.

O : O koľko výtlačkov môžem požiadať na jedenkráť?

Pokiaľ nie ste distributérom Misie nového života, môžete v súčasnosti požiadať len o jeden výtlačok z každého titulu. Zároveň môžete požiadať maximálne o dva rozličné tituly.


O : Ako sa stanem distributérom Misie nového života?

Na to, aby ste sa stali distributérom Misie nového života, si najprv musíte prečítať naše knihy, jasne ich chápať a veriť v ne. Potom navštívte našu stránku "Prihlásiť sa za partnera" Členstvo je zadarmo. Ak súhlasíte s podmienkami členstva, zadajte Vaše členské údaje a odošlite registračný formulár. Misia nového života si prezrie Vašu žiadosť a bude Vás informovať o Vašom prijatí či neprijatí prostredníctvom e-mailu.
Keď sa stanete distributérom kníh, môžete žiadať a obdržať toľko kníh zo sérií kresťanských kníh Paula C. Jonga, koľko potrebujete.

O : Ako skontrolujem stav objednávky kníh, o ktoré som požiadal?

Ak ste registrovaný člen, môžete stav objednávky kníh skontrolovať, ak pôjdete na "Partnerská zóna"
Kliknite na odkazy na akejkoľvek strane, aby ste navštívili "Partnerskú zónu." Okamžite sa môžete prihlásiť s vlastným ID a heslom, aby ste sa dostali do Vášho konta.
Ak však nie ste členom, nemôžete si na našej stránke skontrolovať stav objednávky. Namiesto toho Vám pošleme automatické e-maily, aby sme Vás informovali o stave Vašej objednávky.

O : Zabudol som svoje heslo a nemôžem vstúpiť. Ako ho mám znovu získať?

Ak ste zabudli svoje heslo, môžete dostať nápovedu z toho, čo ste uviedli vo Vašom prihlasovacom formulári. Aby ste tak urobili, choďte na "Partnerská zóna".

O : Ako dlho trvá doručenie kníh, o ktoré som požiadal?

To záleží od toho, kde bývate a od poštového systému vo Vašej krajine. Letecky to obyčajne trvá približne týždeň, no v prípade väčších objednávok to trvá 2 - 3 mesiace, keďže tieto sú zasielané obyčajnou poštou.

O : Koľko medzinárodných vydaní sérií kresťanských kníh Paula C. Jonga je v súčasnosti k dispozícii?

Série kresťanských kníh Paula C. Jonga sú v súčasnosti k dispozícii v 50 hlavných jazykoch a neustále ich prekladáme do ďalších jazykov, aby sme prenikli do všetkých národov.

 


  Pošlite túto webovú stránku priateľovi

 
Free Christian Books
    Zoznam kníh v tlačenej podobe
    O poskytovaní kníh zadarmo
    Ako požiadať o knihy zadarmo
    FAQ
Prehľadný
kôš

   
Copyright © 2001 - 2019 The New Life Mission. ALL RIGHTS reserved.