БЕЗКОШТОВНІ ДРУКОВАНІ,
ЕЛЕКТРОННІ ТА АУДІОКНИГИ

Перший лист Івана

  • ISBN8983144815
  • Сторінки278

Ukrainian 14

Серія Книг Пола Ч. Джонга про Духовне Зростання Том 3: Перший Лист Івана (Ⅰ)

Rev. Paul C. Jong

Зміст
 
Передмова 

РОЗДІЛ 1
1. Ісус Христос – це Бог (1 Івана 1:1-10) 
2. Чи ви справді маєте спільність з Богом? (1 Івана 1:1-10) 
3. Два види визнання гріхів (1 Івана 1:8-10) 
4. Правдиве визнання гріхів (1 Івана 1:8-10) 

РОЗДІЛ 2
1. Ісус Христос – це дійсний Бог (1 Івана 2:1-5) 
2. Наш Господь, котрий став нашим Заступником (1 Івана 2:1-17) 
3. Чи ви дотримуєтеся Божої Заповіді? (1 Івана 2:7-11) 
4. Не любіть світу, ані того, що в світі (1 Івана 2:15-17) 
5. Хто є ворогом Христа? (1 Івана 2:18-29) 
 
Апостол Іван – один із найбільших духовних лідерів християнства. Всі три Листи, котрі він написав, навіть зараз свідчать святим у Церкві Божій про основну духовну Правду. Але нам важко пояснити та зрозуміти деякі вірші з його листів.
Можемо навести 1 Івана 1:8 як перший приклад важкого для зрозуміння уривка з Листів Івана: "Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди." Цей уривок важко зрозуміти, особливо якщо йдеться про віруючих у євангеліє води та Духа.
Другий приклад – 1 Івана 1:9: "Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої." Цей уривок найбільше цитують грішники, намагаючись обґрунтувати словами Біблії свої молитви покаяння. То чи цей уривок означає, що грішники повинні сповідатися зі своїх гріхів, щоб отримати їх прощення? Чи це означає, що праведні, котрі вірять у євангеліє води й Духа, повинні сповідатися зі своїх гріхів? Ми повинні вірити в слово цього уривка відповідно до інтерпретації Святого Духа, Автора Біблії, та наміру Апостола Івана.
Третій приклад важкого уривка – 1 Івана 2:22: "Хто неправдомовець, як не той, хто відкидає, що Ісус є Христос? Це антихрист, що відрікається Отця й Сина." Цей уривок каже нам, хто є ворогом Бога. Цей вірш пояснює, що вороги Бога – це ті, котрі не вірять, що Ісус – Бог. І це також означає, що вони не визнають Отця Ісуса Христа як Бога.
Четвертий уривок – 1 Івана 3:6, котрий каже нам: "Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його." Тут фраза "Кожен, хто в Нім пробуває" стосується праведних, котрі очистилися від усіх своїх гріхів завдяки вірі в євангеліє води й Духа. Праведні не можуть відкинути своєї віри за жодних обставин, тому що вони вірять у правдиве євангеліє. Чи хтось на цій землі може дійсно не чинити гріхів своїм тілом? Всі люди грішать. Але віруючі в євангеліє води й Духа не можуть вчинити такого гріха, як заперечення правдивого євангелія.
Завантажити електронну книгу
PDF EPUB
Аудіокнига
Аудіокнига