佈道

Тема 3: Євангеліє води та Духа

[3-4] (1 Петра 3:20-22) Хрещення Ісуса – це прообраз спасіння для грішників

(1 Петра 3:20-22)
“Мало, цебто вісім душ, спаслось від води. Того образ, хрещення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа, що, зійшовши на небо, пробуває по Божій правиці, а Йому підкорилися Анголи, влади та сили”.
 
 
Як можемо стати праведними?
З ласки Божої
 
Бог знав нас ще до того часу, як ми народилися на цій землі. Він знав, що ми будемо народжені грішниками, і Своїм хрещенням, яким забрав усі гріхи світу, спас усіх тих, які вірять. Він спас усіх віруючих і зробив їх Своїм народом.
Все це є результатом Божої благодаті. Як сказано у Псалмах 8:4: “То що є людина, що Ти пам’ятаєш про неї?” Відкуплені, котрі спаслися від усіх гріхів, одержують Його особливу любов. Вони – Його діти.
Ким були ми, які вірили тільки у Його кров і Духа, перш ніж стали Божими дітьми, перш ніж стали праведними, спаслися й отримали право називати Його Батьком? Ми були грішниками, просто грішниками, які народилися, щоб прожити у цьому світі близько 70-ти років, можливо 80-ти, якщо б дозволило здоров’я.
Перш ніж очистилися від своїх гріхів, перш ніж повірили у євангеліє хрещення та крові Ісуса, ми були неправедними людьми, які, безсумнівно, мали загинути.
Апостол Павло сказав, що завдяки Його благодаті він був тим, ким він був. Так само, саме завдяки Його благодаті ми є тими, ким ми є зараз. Дякуємо Йому за Його благодать. Творець зійшов у цей світ і спас нас, зробивши нас Своїми дітьми, Своїм народом. Дякуємо Йому за благодать спасіння води та Духа.
Чому Він дозволяє нам бути Своїми дітьми, праведними? Чи тому, що ми гарно виглядаємо? Чи тому, що ми достойні? А можливо тому, що ми такі хороші? Подумаймо про це і дякуймо за все.
А причина полягає у тому, що Бог створив нас для того, щоб зробити нас Своїм народом і дозволити нам жити з Ним у Царстві Небесному. Бог зробив нас Своїм народом, щоб ми могли вічно жити з Ним. Це єдина причина, чому Бог благословив нас вічним життям. Він зробив нас Своїм народом не тому, що ми краще виглядаємо, достойніші цього, чи живемо доброчесніше, ніж інші Його створіння. Єдиною причиною є те, що Він любить нас.
“Того образ, хрещення… спасає тепер і нас” (1 Петра 3:21). “Мало, цебто вісім душ, спаслось від води” (1 Петра 3:20).
Дуже мало, один на місто і двоє на сім’ю, спаслося. То чи ми кращі за інших? Зовсім ні. Ми всі не є особливими, але саме своєю вірою у воду та Духа ми спаслися.
Це чудо із чудес, що ми спаслися, і безумовний дар та благословення від Бога, що можемо назвати Його Отцем, своїм Господом. Ми ніколи не зможемо цього заперечити. Як ми могли б назвати Його своїм Отцем чи Господом, якби ще були грішниками?
Коли роздумуємо про те, що ми спаслися, то усвідомлюємо, що Бог полюбив нас безумовно. Чи можемо не дякувати Йому? Ми б народилися і померли, проживши безнадійне життя, та пішли б до пекла, якби не Його любов і благословення. Щиро дякуємо Богові за Його благословення та любов, які зробили нас гідними в Його очах бути Його дітьми.
 
 
Дорогоцінне спасіння, дароване нам через хрещення Ісуса
 
Чому люди за часів Ноя загинули?
Тому що не вірили у воду (хрещення Ісуса).
 
“Того образ, хрещення… спасає тепер і нас”. У 1 Петра написано, що тільки вісім душ спаслося від води. Скільки людей було за часів Ноя? Ми не можемо дізнатися, скільки їх було, але припустимо, що їх було близько мільйона. Загалом з мільйона, тільки восьмеро людей із родини Ноя спаслося.
Приблизно таке саме співвідношення матимемо й сьогодні. Кажуть, що зараз на Землі більше шести мільярдів людей. Скільки людей очистилося від гріхів з-поміж тих, котрі сьогодні вірять в Ісуса? Якщо візьмемо лише одне місто, то їх буде дуже мало.
У моєму місті, де є 250 000 чоловік, скільки отримало відкуплення гріхів? Можливо 200? Тоді яким буде співвідношення? Це означало б, що менше одного з тисячі отримало благословення відкуплення.
За деякими оцінками, у Кореї проживає близько 12 мільйонів християн, враховуючи католиків. Скільки з них народилося знову з води та Духа? Слід мати на увазі, що за часів Ноя тільки 8 із всього населення Землі спаслося. Мусимо знати і вірити в те, що Ісус змив гріхи всіх тих, котрі вірять у Його хрещення, яким Він забрав усі гріхи.
Багато хто не вірить у те, що Ісус відкупив усіх нас Своїм хрещенням і кров’ю на Хресті. Подивіться на знамениту картину “Воскресіння Ісуса”. Скільки воскреслих людей там зображено? Можете бачити, як вони сходять із Єрусалимського замку до постаті Ісуса, який зустрічає їх із відкритими обіймами. Вгадайте, скільки серед них є теологів чи служителів.
Сьогодні у світі є багато теологів, але бачимо так мало тих, котрі знають і вірять у хрещення Ісуса як в основну правду спасіння. Деякі теологи кажуть, що причиною того, чому Ісус хрестився, є те, що Він був смиренний, а деякі кажуть, що Він хрестився, щоб стати схожим на нас, людей.
Але у Біблії написано, що всі апостоли, включаючи Петра й Івана, свідчили про хрещення Ісуса як про покладення нашого гріха на Нього, і ми також віримо в це.
У Святому Письмі апостоли свідчать, що наші гріхи були передані Ісусу у хрещенні. Це є дивовижним свідченням Божої благодаті, яка полягає у тому, що ми можемо спастися лише вірою в це.
 
 
У хрещенні відкуплення немає “можливо”
 
Хто отримує безмежну Божу любов?
Той, хто вірить у хрещення і кров Ісуса
 
Люди схильні вважати, що лише віра в Ісуса спасе нас. Всі конфесії у своїх віруваннях переконані в спасінні, а багато людей думає, що хрещення Ісуса є лише догмою християнської спільноти. Але це – неправда. Серед тисяч книг, які я прочитав, я не зміг знайти жодної книги про спасіння, яка б визначала зв’язок між відкупленням хрещення й крові Ісуса та Божим спасінням.
Тільки 8 спаслося за часів Ноя. Я не знаю, скільки б спаслося сьогодні, але, мабуть, небагато. Ті, що спаслися – це ті, котрі вірять у хрещення та кров Ісуса. Відвідавши багато церков, я знову і знову переконуюся, що дуже мало з них проповідує євангеліє хрещення Ісуса, яке є євангелієм істини.
Якщо не віримо у відкуплення хрещення та крові Ісуса, то ми все ще є грішниками і не спаслися, хоч як ревно ходимо до церкви. Ми можемо ревно ходити до церкви усе своє життя, але якщо все ще маємо гріх у своїх серцях, то залишаємося грішниками.
Якщо ми 50 років ходили до церкви, але все ще маємо гріх, то протягом тих 50 років наша віра була фальшива. Набагато краще мати істинну віру хоча б один день. Серед тих, які вірять в Ісуса, тільки ті, котрі правильно вірять у значення хрещення і крові Ісуса, ввійдуть у Царство Небесне.
Правдива віра – це віра в те, що Син Божий прийшов у цей світ і хрестився, щоб забрати всі гріхи світу. Саме ця віра веде нас до Царства Небесного. Мусимо також вірити в те, що Ісус пролив кров на Хресті за нас з вами. Маємо знати це також для того, щоб дякувати і прославляти Його.
Хто ми? Ми – діти чоловіків і жінок, котрі спаслися хрещенням та кров’ю Ісуса. Як можемо не дякувати Йому? Ісус хрестився в Йордані, коли Йому було 30 років, щоб спасти нас. У цей спосіб Він забрав усі наші гріхи і прийняв покарання за нас на Хресті.
Коли думаємо про це, можемо тільки смиренно дякувати Йому. Слід знати, що все, що зробив Ісус у цьому світі, було для нашого спасіння. По-перше, він прийшов у цей світ. Він хрестився, був розп’ятий на Хресті, воскрес із мертвих на третій день і тепер сидить праворуч Бога.
Боже відкуплення звершилося для кожного з нас без винятку. Все Ісусове спасіння призначене для нас з вами. Ми хвалимо Бога за Його любов і благословення.
Ми знаємо одну євангельську пісню, яка звучить так. “♫ Є одна прекрасна історія. ♫ Серед багатьох людей світу, я є той, хто має Його любов і спасіння. ♫ Яка дивовижна Його любов! ♫ Його любов до мене, Його любов до мене. Є одна прекрасна історія. ♫ Серед багатьох людей світу, ми спаслися, стали Його людьми. Ми вдяглися в Його любов. ♫ О, Божа любове, Божа благодате. ♫ Яка дивовижна Його любов! Його любов до мене. ♫”
Ісус прийшов, щоб спасти нас з вами, і відкуплення Його хрещення також приречене для нас. Євангеліє – це не просто казка; це правда, що веде нас із цього життя-страждання до прекрасного Царства Божого. Пам’ятайте, що віра – це стосунки між Богом і нами.
Він зійшов у цей світ, щоб спасти нас. Він хрестився і прийняв покарання Хреста, щоб змити наші гріхи.
Це – велике благословення, коли вірні можуть називати Бога своїм Отцем! Як можемо вірити в Ісуса як свого Спасителя і спастися від гріхів своєю вірою? Це можливо завдяки Його безмежній любові до нас. Ми спаслися через Того, Хто перший полюбив нас.
 
 
Ісус змив усі наші гріхи раз і назавжди
 
Чи ми спаслися раз і назавжди, чи поступово?
Раз і назавжди
 
“Бо й Христос один раз постраждав був за наші гріхи, щоб привести нас до Бога” (1 Петра 3:18). Ісус Христос хрестився для нашого відкуплення й помер один раз на Хресті, щоб спасти нас з вами, неправедних.
Він помер на цій землі один раз, щоб ми уникнули Божого суду. Щоб ми могли увійти в Царство Небесне і жити вічно перед Богом, Він зійшов на цей світ у тілі й цілком змив усі наші гріхи відразу Своїм хрещенням, смертю на Хресті та воскресінням.
Чи вірите, що Ісус Христос цілком спас нас Своїм хрещенням та кров’ю? Якщо не вірите в євангеліє Його хрещення та крові, то не зможете спастися. Ми дуже слабкі, тому не можемо народитися знову, якщо не віримо в те, що Ісус цілком змив усі наші гріхи раз і назавжди Своїм хрещенням і кров’ю.
Він хрестився, щоб забрати всі наші гріхи, і був засуджений на Хресті за нас. Ісус змив усі гріхи раз і назавжди відкупленням Свого хрещення та крові.
Для нас, людей, було б неможливо отримати відкуплення, якби ми мусили каятися кожного разу, коли грішимо, завжди бути добрими й благодійними і багато жертвувати на церкву.
Тому віра в хрещення Ісуса і кров на Хресті є обов’язковою для нашого спасіння. Мусимо вірити у воду і кров. Лише добрі діла не мають нічого спільного з прощенням наших гріхів.
Для вашого спасіння це не принесе користі, якщо ви купуватимете дорогі костюми для бідних чи готуватимете смачну їжу для пасторів. Ісус спасає лише тих, котрі вірять у Його хрещення та кров. Якщо віримо, що Бог раз і назавжди спас нас через Ісуса Його хрещенням і кров’ю, то спасемося.
Дехто може мислити, що навіть хоч Бог сказав про це у Біблії, їм слід ще подумати над цим. Хай чинять, як забажають, але ми повинні вірити в Його слово так, як написано.
У Листі до євреїв 10:1-10 написано, що Він спас нас усіх відразу. Це – правда, що Бог відразу спас тих, які вірять у хрещення і кров Ісуса. Ми теж повинні у це повірити. “♫Він помер один раз, спас нас один раз. Браття, віруйте і спасіться. Скиньте свій тягар перед хрещенням Ісуса.♫” Ісус спас нас від усієї нечистоти й гріхів раз і назавжди, один раз охрестившись і проливши кров один раз.
“Праведний за неправедних” (1 Петра 3:18). Ісус – це безгрішний Бог, Він ніколи не грішив. Він зійшов до нас у тілі, щоб спасти людей від їхніх гріхів. Він хрестився і забрав усі наші гріхи. Він спас нас від гріха та неправедності.
Всі гріхи людей від їхнього народження до смерті були передані Ісусу, коли Він хрестився, і всі спаслися від кари, коли Він пролив кров і помер на Хресті. Він хрестився за грішників і помер замість них.
Це – відкуплення Його хрещення. Ісус раз і назавжди спас усіх нас, які були грішниками. Кожен із нас дуже слабкий! Ісус відкупив усі наші гріхи від нашого народження і до смерті й приніс Себе в жертву на Хресті, як покарання. Ми, які віримо в Ісуса, змушені вірити, що Він спас нас раз і назавжди Своїм хрещенням та кров’ю.
Ми – слабкі, але Ісус – могутній. Ми – невірні, але Ісус – вірний. Бог спас нас раз і назавжди. “Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне” (Від Івана 3:16). Бог дав нам Свого єдинородного Сина. Він зробив так, що Його Син був охрещений, щоб передалися Йому всі гріхи світу, щоб Він міг понести покарання замість усіх людей.
Яке це дивне спасіння! Яка це дивовижна любов! Дякуємо Богу за Його любов і спасіння. Бог спасає тих, які вірять у воду та кров Ісуса: хрещення й пролиття крові Ісуса, та у те, що Ісус є Сином Божим.
Ті, які вірять в Ісуса, можуть спастися вірою в правду хрещення і крові Ісуса та мають вічне життя як праведні. Всі ми повинні вірити в це.
Хто нас спас? Чи це Бог спас нас, чи одне з Його створінь? Саме Ісус, котрий є Богом, спас нас. Ми спаслися, тому що ми віримо у Боже відкуплення, і саме це є спасіння відкуплення.
 
 
Ісус є Господом спасіння
 
Що означає “Христос”?
Священик, Цар і Пророк
 
Ісус Христос є Богом. “Ісус” означає “Спаситель”, а “Христос” – “Помазаний”. Подібно як Самуїл помазав Саула у Старому Завіті, царів та священиків помазували і, щоб виконувати свою місію, пророк також мав бути помазаний.
Ісус прийшов у цей світ і був помазаний для трьох служінь: священика, царя і пророка. Як небесний священик, Він хрестився, щоб забрати гріхи всіх людей.
Підкорившись волі Свого Отця, Він став жертвою за гріх перед Отцем. “Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене”. Ісус спас тих, які вірять у Нього, забравши всі наші гріхи Своїм хрещенням і розп’яттям.
“Бо душа тіла в крові” (Левит 17:11). Після Свого хрещення Ісус пролив кров на Хресті, таким чином віддавши своє життя перед Богом як плату за наші гріхи, щоб ми, віруючі, спаслися.
Він воскрес на третій день після того, як помер на Хресті, та проповідував євангеліє душам у неволі. Ті, які ще не відкуплені, схожі на в’язнів у неволі гріха, а Ісус проповідує їм євангеліє істини, євангеліє води та крові. Бог дав нам євангеліє води та Духа, щоб спасти нас. Той, хто вірить у це, може народитися знову.
 
 
Хрещення та кров Ісуса спасають грішників
 
Як можемо мати добре сумління перед Богом?
Вірою в хрещення та кров Ісуса
 
Ісус Христос є нашим Спасителем, і 1 Петра 3:21 свідчить: “Того образ, хрещення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа”. Вода хрещення Ісуса є обов’язкова для спасіння грішників.
Ісус знищив гріхи всіх грішників, взявши ці гріхи на Себе Своїм хрещенням. Чи ви вірите у хрещення Ісуса? Чи вірите в те, що наші серця очищені від усіх гріхів Його хрещенням? Наші серця умиті від усіх гріхів, але наше тіло все ще грішить.
“Нове народження” не означає, що людина більше не грішитиме. Ми, народжені знову, також грішимо, але наші серця залишаються чистими від гріха завдяки нашій вірі в Його хрещення. Таким чином, наведений вище уривок каже: “не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління” (1 Петра 3:21).
Ісус змив мої гріхи, а Бог поніс покарання за мене, то як я можу не вірити в Нього? Якщо я знаю, що Ісус, який є Богом, спас мене Своїм хрещенням і кров’ю, то як я можу не вірити в Нього? Ми спаслися перед Богом і тепер наше сумління чисте. Ми вже не можемо сказати перед Богом, що Ісус не цілком змив наші гріхи, так само як не можемо сказати, що Бог не любить нас.
Після нового народження наше сумління стає набагато чутливішим до гріха і промовляє до нас, коли ми чинимо неналежно. Якщо наше сумління хоча б трохи стурбоване, то ми не можемо бути абсолютно вільними від гріха, якщо не пригадаємо собі про силу хрещення Ісуса. Це – єдиний спосіб мати добре сумління.
Коли нас турбує совість, це означає, що щось йде не так. Вода Ісусового хрещення змиває весь бруд гріха. Ісус забрав усі наші гріхи Своїм хрещенням і дочиста умив нас, навіть наше сумління. Коли щиро віримо в це, наше сумління на правду може очиститися. Як може очиститися наше сумління? Вірою в хрещення і кров Ісуса. Кожна людина має зле й брудне сумління від народження, але якщо віримо, що всі наші гріхи перейшли на Ісуса, то можемо відмити цю пляму.
Такою є віра народженого знову. Це – не автогіпноз, ви свідомо визнаєте цю правду. Чи ваше сумління чисте? Чи воно чисте, тому що ви прожили достойне життя, чи тому, що всі ваші гріхи були передані Ісусу і ви вірите в Нього? Тільки маючи цю віру, ви можете отримати чисте сумління.
Є слова життя і слова, у яких немає життя. Як може очиститися сумління всіх людей? Єдиний спосіб, у який можемо бути праведними й мати чисте сумління, – це вірити в повне відкуплення Ісуса.
Коли віра в Його хрещення освячує нас, то це не означає, що тілесний бруд зник, але те, що наше сумління – чисте для Бога. Саме для цього Він прийшов, хрестився, помер на Хресті й воскрес із мертвих, а тепер сидить праворуч Бога.
Коли настане час, Він знову прийде у цей світ. “І не в справі гріха другий раз з’явитися тим, хто чекає Його на спасіння” (До євреїв 9:28). Ми віримо, що Він прийде, щоб забрати нас, які з нетерпінням чекаємо на Нього, і є безгрішними, бо віримо в Його хрещення та кров.
 
 
Клінічний експеримент віри
 
Чи можемо спастися без цього хрещення Ісуса?
Ніколи
 
Ми провели незапланований клінічний експеримент у нашій Церкві в місті Теджон.
Пастор Парк з Церкви у місті Теджон сказав одній подружній парі, що у світі немає гріха, не розповідаючи про значення хрещення Ісуса. Чоловік подружжя раніше дрімав під час проповідей, коли відвідував інші церкви, тому що всі пастори проповідували євангеліє, але ігнорували відкуплення хрещення Ісуса та змушували його щодня каятися.
Але тут, у нашій Церкві в місті Теджон, він слухав проповідь із широко розплющеними очима, бо йому сказали, що всі його гріхи були передані Ісусу. Дружині було легко переконати його йти з нею до церкви.
Одного разу він сидів у церкві й почув Лист до римлян 8:1. “Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі”. Тоді він одразу ж подумав: “Ага, якщо людина вірить в Ісуса, то вона – безгрішна. Якщо я вірю в Ісуса, то я також безгрішний”.
Тож він зателефонував своєму швагру й багатьом друзям, і сказав: “Чи у твоєму серці є гріх? У такому разі твоя віра неправильна”. Тоді пастор Парк розгубився. Цей чоловік не знав про хрещення Ісуса, але твердив, що тепер він безгрішний.
Згодом у цієї пари почалися проблеми. Дружина була більш релігійною, та все ж мала гріх у серці, а її чоловік казав, що безгрішний. Чоловік пішов до церкви лише кілька разів, але вже був безгрішний.
Дружина була впевнена, що у них обидвох залишався гріх у серці. Вони почали сперечатися про це. Чоловік твердив, що він безгрішний, тому що “немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі”. А дружина твердила, що все ще мала гріх у серці.
Одного разу дружину це так зачепило, що вона вирішила піти й запитати пастора Парка про те, що він мав на увазі, коли сказав, що всі гріхи були передані Ісусу.
Тож одного дня після вечірнього богослужіння вона попросила чоловіка піти додому, а сама залишилася, щоб дещо з’ясувати у пастора Парка. Вона сказала: “Знаю, що Ви намагаєтесь нам щось сказати, але я впевнена, що одна важлива частина прихована. Розкажіть мені, що це?” Тоді пастор Парк розповів їй про нове народження з води та Духа.
Вона раптом зрозуміла, чому у Листі до римлян 8:1 написано: “Тож немає тепер жадного осуду тим, хто ходить у Христі Ісусі”. Вона одразу повірила і спаслася. Нарешті вона зрозуміла, що всі наші гріхи були передані Ісусу у Його хрещенні, щоб ті, які перебувають у Христі, не були засуджені.
Вона почала усвідомлювати записане Слово. Нарешті вона збагнула те, що ключем до відкуплення є хрещення Ісуса і те, що ми можемо стати праведними через відкуплення Його хрещення.
Насправді, її чоловік не пішов додому, а чекав її надворі. Він послухав її свідчення про те, що всі її гріхи очищені, й радісно запитав: “То тепер ти відкуплена?”
Але почувши те, про що пастор розповів його дружині, він заплутався. Він ніколи раніше не чув про євангеліє хрещення Ісуса. Чоловік був упевнений, що більше не мав гріха у своєму серці навіть без хрещення Ісуса. Тому вдома вони знову сперечалися.
На цей раз усе було навпаки. Дружина допитувала у чоловіка, чи він має гріх у серці. Вона запитала його, як він може бути без гріха, коли не вірить у хрещення Ісуса. Вона закликала його уважно дослідити своє сумління. Тоді, усвідомивши своє сумління, він зрозумів, що в його серці все ще був гріх.
Згодом він пішов до пастора Парка й зізнався у тому, що в його серці ще є гріх. Він запитав: “Коли вони клали руки на голову козла відпущення: перш ніж зарізати його, чи після того?” Він ніколи не чув про євангеліє води та Духа, тому дуже заплутався.
У цьому й полягала суть цього духовного експерименту. Ісус мусив хреститися, щоб узяти всі гріхи світу. Тільки тоді Він міг померти на Хресті, бо плата за гріх – смерть.
“Чи вони клали руки на голову жертви до того, як зарізали її, чи після того?” Він запитав, бо заплутався у покладенні рук і хрещенні Ісуса. Отже, пастор Парк докладно пояснив йому відкуплення хрещення Ісуса.
Того дня чоловік вперше почув євангеліє води та Духа і був відкуплений. Він почув євангеліє лише один раз і спасся.
Це був експеримент щодо ігнорування хрещення Ісуса. Можемо сказати, що не маємо гріха, але, безумовно, без хрещення Ісуса ми все одно маємо гріх у своєму сумлінні. Люди зазвичай кажуть, що Ісус змив увесь гріх, померши на Хресті, але тільки ті, які вірять у хрещення та кров Ісуса, можуть сказати, що вони насправді не мають гріха перед Богом.
На прикладі цієї пари пастор Парк довів, що ми не можемо цілком спастися від гріхів без відкуплення вірою в хрещення Ісуса.
 
 
Прообраз спасіння: хрещення Ісуса
 
Що є прообразом спасіння?
Хрещення Ісуса
 
“Того образ, хрещення… спасає тепер і нас”. Ісус прийшов у цей світ, щоб змити всі наші гріхи і зробити наше сумління білим, як сніг. Ми очищені від усіх гріхів, тому що Ісус взяв їх усіх на Себе Своїм хрещенням. Він спас нас Своїм хрещенням та кров’ю. Тому всі створіння повинні стати перед Ним на коліна.
Віра в Ісуса спасає нас. Ми стаємо Божими дітьми і йдемо до Неба саме вірою в Ісуса. Стаємо праведними тільки вірою в Ісуса. Царське священство є наше. Можемо називати Бога своїм Отцем. Ми живемо в цьому світі, але ми – царі.
Чи ви справді вірите, що Бог спас тих, які вірять у відкуплення води та Духа? Наше відкуплення ніколи не може бути повним без хрещення Ісуса. Віра, яку Бог та Ісус вважають за правильну, – це віра в євангеліє Його хрещення, Його Хреста та Духа, яке цілком спасло нас. Це єдина правильна віра.

Наші гріхи були змиті, коли Ісус забрав їх Своїм хрещенням, і всі наші гріхи були сплачені, коли Він пролив кров на Хресті. Христос Ісус спас нас водою і Духом. Так! Ми віримо!