শিক্ষা

Тема 3: Євангеліє води та Духа

[3-6] (Вихід 12:43-49) Правдиве Духовне Обрізання

(Вихід 12:43-49)
„І сказав Господь до Мойсея й до Аарона: Це постанова про Пасху: жоден чужинець не буде їсти її. А кожен раб людський куплений за срібло, коли обріжеш його, тоді він буде їсти її. Приходько та наймит не буде їсти її. В самому домі буде вона їстися, не винесеш із дому назовні того м’яса, а костей його не зламаєте. Уся громада Ізраїлева буде справляти її. А коли буде мешкати з тобою приходько, і схоче справляти Пасху Господеві, то нехай буде обрізаний в нього кожен чоловічої статі, а тоді він приступить справляти її, і він буде, як народжений в Краї. А кожен необрізаний не буде їсти її. Один закон буде для тубільця й для приходька, що мешкає серед вас”.
 
 
Що у Старому Завіті було необхідною умовою для ізраїльтян, щоб стати дітьми Божими? 
Вони повинні були бути обрізані.

Божі слова, як у Старому, так і в Новому Завіті, важливі і дорогоцінні для тих, що вірять у Бога. Ми не можемо собі дозволити пропустити жодної фрази з цих слів, тому що слова Божі - це слова життя.
Наведений вище уривок говорить нам, що кожен, хто бажає брати участь у святкуванні Пасхи, повинен спершу бути обрізаний. Нам варто подумати, чому Бог каже про це. Якщо хтось не обрізаний, то він не може дотримувати Великодня.
Для того, щоб вірити в Ісуса, ми повинні зрозуміти мету цього наказу Божого. Обрізання - це видалення крайньої плоті чоловіка. Для чого Бог повелів Авраамові і його нащадкам чинити обрізання? Тому що Він обіцяв, що тільки ті, що „обрізають” свої гріхи, зможуть стати Його народом.
Ось чому Він звелів людям Старого Завіту чинити обрізання. Щоб стати народом Божим, ізраїльтяни повинні були чинити обрізання. Це був Його указ, основа для посвячення, і Він став Богом тих, що обрізали свої гріхи вірою через обрізання. А вже у Новому Завіті Він став Богом тих, що обрізали свої гріхи лише з допомогою віри.
 
 
ПАСХА
 
Що таке Пасха?
Це в ізраїльтян день пам’яті та подяки Богу за вихід з Єгипту.

Найважливішим святом для народу Ізраїля була Пасха. Це був день пам’яті та подяки Богу за вихід з Єгипту, де ізраїльтяни жили в рабстві приблизно 400 років. Бог послав 10 великих бід, щоб переконати вперте та затверділе серце Фараона. Саме в такий спосіб вивів Він народ Ізраїля з Єгипту в землю Ханаан. 
Люди Ізраїля були врятовані від останньої біди, смерті первістків, через кров жертовного агнця й обрізання. Тому Бог повелів їм та наступним поколінням святкувати свято Пасхи, на згадку про Його милість.
 
 
ЩО ПОВИННІ БУЛИ РОБИТИ ІЗРАЇЛЬТЯНИ ДЛЯ ВШАНУВАННЯ ПАСХИ?
 
Що повинні були робити ізраїльтяни для вшанування Пасхи?
Вони повинні були чинити обрізання.

Ми повинні зрозуміти, що для того, щоб духовно вшановувати Великдень, ми повинні бути обрізані в серці. Навіть люди Ізраїля повинні були обрізуватися для вшанування Пасхи.
У книзі Вихід 12:43-49 написано: „І сказав Господь до Мойсея й до Аарона: Це постанова про Пасху: жоден чужинець не буде їсти її. А кожен раб людський куплений за срібло, коли обріжеш його, тоді він буде їсти її. Приходько та наймит не буде їсти її. В самому домі буде вона їстися, не винесеш із дому назовні того м’яса, а костей його не зламаєте. Уся громада Ізраїлева буде справляти її. А коли буде мешкати з тобою приходько, і схоче справляти Пасху Господеві, то нехай буде обрізаний в нього кожен чоловічої статі, а тоді він приступить справляти її, і він буде, як народжений в Краї. А кожен необрізаний не буде їсти її. Один закон буде для тубільця й для приходька, що мешкає серед вас”. Так Бог повелів їм вшановувати Пасху після того, як вони одержували обрізання.
Хто були ті, кому дозволялося їсти м’ясо Пасхального агнця і вшановувати Пасху? Тільки ті, що були обрізані, могли святкувати Пасху.
Пасхальний Агнець, як усі ми знаємо, це Ісус Христос, що забрав гріхи світу.
Що ж таке обрізання у Старому й у Новому Завітах? Обрізання означає видалення крайньої плоті. Ісус Христос теж був обрізаний на восьмий день від Свого народження на цей світ. Бог повелів, щоб усі, що беруть участь у ритуалі Пасхи, були обрізані, і ясно вказав, що ніхто з необрізаних не міг брати участь у Великодні.
Тому усі мали бути обрізані за велінням Бога. Якщо ви вірите в Ісуса, то ви повинні зрозуміти значення обрізання в Новому Завіті.
 
 
ЩО ОЗНАЧАВ РИТУАЛ ОБРІЗАННЯ, ЩО ЙОГО ЗВЕЛІВ АВРААМОВІ ЗВЕРШИТИ БОГ?
 
Як могли Авраам і його нащадки стати дітьми Божими?
Через обрізання.

У книзі Буття розповідається, як Бог з’явився Авраамові і уклав договір з ним і його нащадками. У 15-ій главі, Бог пообіцяв, що нащадки Авраама помножаться подібно зіркам небесним і що Він дасть їм землю Ханаан у спадщину.
А в 17-ій главі Він каже Авраамові, що якщо він і його нащадки укладуть з Ним договір та будуть обрізані, то Він стане їх Богом, а вони будуть Його народом. В цьому полягала домовленість Бога з Авраамом і його нащадками. Бог обіцяв, що коли вони повірять у Його обітниці та будуть обрізані, то це означатиме, що вони стали Його народом, і що Він справді став їхнім Богом.
У книзі Буття 17:7-8 є такі слова: „І Я складу заповіта Свого поміж Мною та поміж тобою, і поміж твоїм потомством по тобі на їхні покоління на вічний заповіт, що буду Я Богом для тебе й для нащадків твоїх по тобі. І дам Я тобі та потомству твоєму по тобі землю скитання твого, увесь Край ханаанський, на вічне володіння, і Я буду їм Богом”.
Обрізання було знаком домовленості Бога з Авраамом і його нащадками.
 
 
ЩО ТАКЕ ДУХОВНЕ ОБРІЗАННЯ?
 
Що таке духовне обрізання?
Це очищення нашого серця від гріхів через віру в Хрещення Ісуса.

Через те, що Авраам повірив слову Божому, Бог зробив його праведним та Своїм дитям. Обрізання ж було знаком угоди між ним та Богом.
„То Мій заповіт, що його ви виконувать будете, поміж Мною й поміж вами, і поміж потомством твоїм по тобі: нехай кожен чоловічої статі буде обрізаний у вас” (Буття 17:10).
Фізичне обрізання означає видалення крайньої плоті; духовно ж воно означає перехід усіх наших гріхів на Ісуса через нашу віру в Його Хрещення. Ми одержуємо духовне обрізання, коли змиваємо всі наші гріхи, приймаючи порятунок через Хрещення Ісуса. Обрізання Нового Завіту - це позбавлення від усіх гріхів через Хрещення Ісуса.
Отже обрізання Старого Завіту - це Хрещення Нового Завіту. Це - Божий закон, що робить нас Його народом. Тому обрізання в Старому Завіті і Хрещення Ісуса в Новому Завіті за своєю суттю те саме.
Тож як нащадки Авраама ставали народом Божим, коли обрізали крайню плоть, так і ми стаємо дітьми Божими, коли позбуваємось всіх гріхів нашого серця. Ми робимо це віруючи, що у світі більше немає ніякого гріха, тому що Ісус забрав усі гріхи, прийнявши Хрещення від Івана Хрестителя.
Хрещення Ісуса робить усіх грішників праведниками за допомогою видалення їх гріхів. Як шматок плоті був вилучений у процесі обрізання, так і гріхи людства були витерті із сердець усіх людей, коли Ісус охрестився від Івана Хрестителя у річці Йордан. Ті, що вірять у це, можуть бути духовно обрізані і стати людьми Божими, праведниками.
 
 
ПОМИЛКОВА ВІРА, ЩО ВІДДАЛЯЄ ЛЮДЕЙ ВІД БОГА
 
Що віддалило ізраїльтян від Бога?
Відсутність обрізання.

Бог сказав Авраамові, що кожен необрізаний буде відлучений від Його народу. Що ж таке обрізання? І що таке духовне обрізання? Якщо обрізання плоті є видаленням шматка шкіри з частини тіла, то духовне обрізання - це видалення всіх гріхів з наших сердець і покладення їх на Ісуса у Його Хрещенні.
Хрещення Ісуса є духовним обрізанням усього людства, за допомогою якого гріхи світу були забрані від нас і покладені на Ісуса. Ісус був охрещений Іваном Хрестителем, задля порятунку всього людства через духовне обрізання, що знищило всі наші гріхи.
Усі гріхи світу були покладені на Ісуса. Бог, будучи Богом Авраама, Ісаака та Якова, а також Богом усіх їх нащадків, уклав угоду з Авраамом та його нащадками і звелів їм обрізати крайню плоть. Так Він став Богом, Спасителем для всіх тих, що відітнули свої гріхи через обрізання.
Що то за обрізання, що змиває гріхи? Це договір Бога з Авраамом та всіма народженими згори через віру в Хрещення Ісуса і Його смерть на Хресті як у свій порятунок. У такий спосіб Він дав нам законне право стати Його людьми. Тому Він і є Богом обрізаних.
Бог сказав Авраамові: „А кожен чоловічої статі восьмиденний в вас буде обрізаний в всіх ваших поколіннях, як народжений дому, так і куплений за срібло з-поміж чужоплемінних, що він не з потомства твого. Щодо обрізання, нехай буде обрізаний вроджений дому твого й куплений за срібло твоє, і буде Мій заповіт на вашім тілі заповітом вічним. А необрізаний чоловічої статі, що не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то стята буде душа та з народу свого, він зірвав заповіта Мого!” (Буття 17:12-14).
Кожен, хто намагається наблизитися до Ісуса без духовного обрізання, буде вигнаний з Його народу. Духовне обрізання - це Хрещення Ісуса в Новому Завіті, з допомогою якого всі гріхи світу перейшли на Нього.
Кожен, хто вірує в Ісуса, повинен також вірити в обрізання Старого Завіту і Хрещення Ісуса Нового Завіту, щоб прийняти Духа Святого, бути врятованим від усіх гріхів і стати дитям Божим. Для нас, що віруємо в Ісуса, обрізання в Старому Завіті і Хрещення Ісуса в Новому Завіті - це те ж саме.
Якщо нам не вдасться зрозуміти правдивого значення обрізання прийняти у наші серця порятунку через духовне обрізання, що дозволяє нам народитися знову, то наша віра марна. Ми можемо думати, що ми вірні Богу, але це буде тим же, як якби ми побудували наш будинок віри на піску.
Бог велить усім, що вірять в Нього, прийняти обрізання, повірити у визволення через Хрещення Ісуса - духовне обрізання. Без обрізання ми не можемо стати Його народом. Без обрізання ми будемо виключені з Його народу. Тому Бог звелів, щоб кожен, як народжений дому, так і куплений за срібло з-поміж чужоплемінних, був обрізаний, перш ніж візьме участь у святкуванні Пасхи.
Навіть корінні ізраїльтяни мали бути виключені з Його народу, якщо вони не чинили обрізання. Договір Бога з народом Ізраїля повинен однаковою мірою виконуватися усіма, що вірують в Ісуса.
У книзі Вихід, 12 главі, люди Ізраїля, що їли м’ясо пасхального агнця і гіркі трави, повинні були вже бути обрізані. Право їсти м’ясо Пасхи мали тільки ті, що були обрізані.
Важливо знати, що коли люди Ізраїля їли м’ясо пасхального агнця і помазували Його Кров’ю косяки і поперечини своїх дверей, вони вже були обрізані.
За словами Божими, якщо хто-небудь не був обрізаний, то його виключали із Божого народу і він втрачав право стати одним з Божих дітей. Це означає, що гріх невір’я в духовне обрізання веде людей до загибелі. Тільки ті, що були духовно обрізані через Хрещення Ісуса, можуть врятуватися.
„Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа” (1 Петра 3:21). Чи ви справді вірите, що усі ваші гріхи були покладені на Ісуса у Його Хрещенні в річці Йордан? Якщо ви справді розумієте і вірите в цю істину, в Хрещення Ісуса і Його Кров, то знатимете, що ви були духовно обрізані і стали праведниками. І у вас також буде віра в духовну істину про те, що Кров Ісуса на Хресті була б даремно пролита без Його Хрещення.
Якщо б ви вірили тільки в Хрест Ісуса без духовного обрізання через віру в Його Хрещення, ви були б позбавлені Божої милості. Ви б побачили, що у вашому серці усе ще є гріх.
Ми повинні вірити в істину про те, що Божа спокута почалася з Хрещення Ісуса і була довершена Його Кров’ю на Хресті. Для цього нам потрібно прийняти у своє серце слова істини про Хрещення Ісуса і Його Кров, - це наш порятунок.
Через віру в це ми зможемо одержати звільнення від сил темряви і стати дітьми світла. Ця віра духовно виокремлює серед звичайних віруючих тих, що справді були народжені знову.
Наш Господь Ісус велить нам перебувати в Ньому. Він уже змив гріхи світу Своїм Хрещенням і Кров’ю. Тому, щоб носити знак приналежності до Божого народу, ми повинні вірити в Хрещення Ісуса. Якщо нам не вдасться цього зробити, ми будемо відлучені від Нього.
Порятунок і відкуплення - це не що інше, як Хрещення Ісуса в Новому Завіті й обрізання в Старому Завіті. Порятунок стає повним тільки через віру в Хрещення Ісуса (духовне обрізання), та Його Кров на Хресті (кров Пасхального Агнця).
Обрізання плоті в Старому Завіті пов’язане з Хрещенням Ісуса в Новому Завіті. Ісая каже нам, що кожне слово в Біблії має свого „двійника”. „Пошукайте у книзі Господній й читайте: Із них не забракне ні одного, не будуть шукати один одного, бо уста Його то вони наказали, а Дух Його Він їх зібрав!” (Ісая 34:16).
Кожне слово Старого Завіту пов’язане з Новим Завітом. Жодне Боже слово не позбавлене паралельного відображення в обох книгах Біблії.
 
 
ЩО БУДЕ З ТИМИ, ЩО МАЮТЬ НЕПРАВДИВУ ВІРУ
 
Котрі з віруючих усього світу потраплять у пекло?
Ті, що не вірять в духовне обрізання.

В наш час є багато таких, що вірують тільки в кров Пасхального Агнця. Вони запитують: „Що ви маєте на увазі під обрізанням? Це стосується тільки євреїв Старого Завіту. Нам не потрібно робити обрізання плоті в час Нового Завіту”.
Звичайно ж це так. Я не пропоную робити фізичне обрізання. Апостол Павло дуже чітко пояснив принцип духовного обрізання, і я зараз говорю саме про обрізання серця.
Я не закликаю вас робити фізичне обрізання. Обрізання плоті не має для нас ніякого значення, але ми повинні прийти до Ісуса і бути духовно обрізаними через віру в Хрещення Ісуса, щоб врятуватися від усіх наших гріхів.
Для того, щоб хто-небудь народився знову, він повинен бути духовно обрізаним. Кожен, хто вірить в Ісуса, повинен бути духовно обрізаним. Це єдиний спосіб знищити всі наші гріхи, єдиний шлях до праведності. Тільки після нашого духовного обрізання ми стаємо цілковито безгрішними. Тому нам потрібно прийняти в наші серця духовне обрізання через віру в Хрещення Ісуса.
Апостол Павло теж вірив у важливість духовного обрізання. Він сказав: „Обрізання серця духом, а не за буквою” (До римлян 2:29). Щоб звільнитися від гріха, кожен з нас повинен бути обрізаний духовно.
Чи дійсно ваші гріхи перейшли на Ісуса після того, як вони були забрані у вас? Навіть у Новому Завіті тим, що вірять в Ісуса, потрібно обрізатись у серці через віру в Його Хрещення.
Апостол Павло зрозуміло вказав на це у своїх посланнях. Бог врятував усе людство від його гріхів, зробив його Своїм народом. Люди Ізраїля стали Божим народом через видалення крайньої плоті, а ми стаємо Його дітьми, коли переносимо всі наші гріхи на Ісуса, віруючи в Його Хрещення.
Бог приймає нас як Своїх синів, коли бачить нашу віру в Хрещення Ісуса та Його Кров на Хресті. Ця віра робить нас духовно обрізаними і веде до порятунку.
 
 
ПОРЯТУНОК ДАЄТЬСЯ ГРІШНИКАМ ЧЕРЕЗ ХРЕЩЕННЯ ІСУСА І ЙОГО КРОВ
 
Яким чином Ісус дав нам порятунок?
Через Хрещення і смерть на Хресті.

Порятунок, що його дав нам Ісус через Воду Свого Хрещення і Свою Кров на Хресті, призначений для грішників. Кров Агнця була судом, а Хрещення Ісуса - духовним обрізанням, що перенесло на Нього всі наші гріхи.
Християнські церкви сьогодні не повинні легковажно ставитися до цього духовного Хрещення. Хоча обрізання в Старому Завіті і не має сьогодні для нас великого значення, проте Хрещення Ісуса ніколи не повинно бути зневажене.
Я вже сказав вам, що усі ваші гріхи були вилучені за допомогою Хрещення Ісуса, і Хрещення Ісуса врятувало вас від усіх ваших гріхів. Чи вірите ви в це? Якщо ви будете зневажати Хрещенням Ісуса, ви ніколи не пізнаєте Євангелій народження знову, Євангелія повної спокути через Хрещення Ісуса.
Як можемо ми ігнорувати Хрещення Ісуса, - духовне обрізання, про яке каже нам Бог? Якщо ми прочитаємо Біблію, то побачимо, що обрізання і кров Пасхального Агнця тісно пов’язані одне з одним. У цьому полягає таємниця духовного обрізання, Хрещення Ісуса.
Євангеліє, проповідуване апостолом Іваном, - це не що інше, як євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові на Хресті. Він сказав у 1 Івана 5:6: „То Той, що прийшов був водою та кров’ю, Ісус Христос. І не тільки водою, а водою та кров’ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда”.
Він сказав, що Ісус прийшов Водою, Кров’ю і Духом. Не тільки Водою, і не тільки Кров’ю, але разом Водою, Кров’ю і Духом. Ці три, Хрещення Ісуса, Кров на Хресті і Його Воскресіння з мертвих, - є доказом нашого порятунку.
 
 
ЧОМУ БІБЛІЯ НАВЧАЄ ПРО ХРЕЩЕННЯ ІСУСА І ЙОГО КРОВ
 
Чи були люди Ізраїля врятовані тільки завдяки Крові Пасхального Агнця?
Ні. Вони вже були обрізані до того, як святкували Пасху.

Хрещення Ісуса і Його Кров - ось що дозволяє нам народитися знову від Води і Духа. У книзі Вихід 12 є такі слова: „нехай візьмуть собі кожен ягня за домом батьків, ягня на дім... І нехай візьмуть тієї крови, і нехай покроплять на обидва бокові одвірки, і на одвірок верхні та в тих домах, що будуть їсти його в них... і побачу кров і пройду повз вас”.
Чи можемо ми, знаючи це, бути врятовані від усіх наших гріхів тільки через віру у Пасхального Агнця? Чому ж так часто згадується в Новому Завіті про Хрещення Ісуса? Апостол говорить: „З Ним поховані у Хрещенні” (До колосян 2:12). „Усі ви, що в Христа Хрестилися, у Христа зодягнулися” (До галатів 3:27). „Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас” (1 Петра 3:21).
Апостоли Петро і Павло, та й всі інші учні Ісуса Христа говорили про Хрещення Ісуса. Вони посилалися на Хрещення Ісуса в Йордані, і саме віра в Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті є правдою народження знову від Води і Духа.
Чесно кажучи, протягом 10 років я вірив в Ісуса, але тільки в Його Кров, навіть не визнаючи Хрещення Ісуса. Але це знання саме по собі не стерло гріхів з мого серця. Я вірив в Ісуса усім серцем, але моє серце усе ще було повним гріха.
Через 10 років я віднайшов значення духовного обрізання (Хрещення Ісуса), і лише тоді народився знову. Тільки тоді усвідомив я істину: обрізання в Старому Завіті символізувало Хрещення Ісуса в Новому Завіті. Я увірував у це, і вірю дотепер.
„Чи правильно є у Новому Завіті вірити у Кров Ісуса та Його Хрещення? Чи правильна моя віра та чи відповідає вона вченню Біблії?” З часу мого народження знову я міркував про ці речі.
Хоча я повірив в істину Хрещення Ісуса і Його Крові, деякі запитання усе ще залишалися невирішеними. „Чи правильно є вірувати в істину про те, що всі мої гріхи були покладені на Ісуса, коли Він хрестився, чи вірніше буде вірити в те, що Ісус врятував нас тільки через Свою кров на Хресті. Чи не досить просто вірити, що Ісус - мій Бог і Спаситель?” Я міркував над цим, читаючи книгу Вихід, главу 12.
Багато хто сьогодні читає 12 главу книги Вихід і серйозно не задумуючись, повідомляє, що Ісус умер на Хресті, як їхній Спаситель. Вони думають, що правильно є вірити тільки в Кров Ісуса, і свідчать про правдивість свого переконання. Вони можуть вірувати і сповідувати правду про те, що Ісус є Господь і Син Божий, але усе ще залишатись грішником. Вони думають, що якщо будуть вірити, що Ісус - Спаситель, то врятуються, навіть якщо усе ще мають гріх у серці.
Така віра не є правдивою. Ця віра не допоможе їм народитися знову. Тільки Хрещення Ісуса і Його Кров роблять нас праведними.
Тоді що ж насправді означають слова 12 глави книги Вихід? Я перечитував Біблію, міркуючи: „чи не є правильно вірити тільки в Кров Ісуса, ігноруючи Його Хрещення?” Ще до того, як я перестав читати книгу Вихід, я знайшов істину про те, що порятунок полягає не тільки в Крові Ісуса, але й у Його Хрещенні. Ретельно переглянувши Біблію, я переконався, що ми були духовно обрізані в наших серцях Хрещенням Ісуса та Його Кров’ю на Хресті.
 
Чому більшість Християн усе ще залишаються грішниками?
Тому що вони не вірять у Хрещення Ісуса.
 
Читаючи книгу Вихід 12:47-49, я зрозумів, що для того, щоб могти їсти Пасхальне м’ясо, він повинен був спершу бути обрізаним. Ось чому Бог каже у 49 вірші: „Один закон буде для тубільця й для приходька, що мешкає серед вас”.
Тому кожен, хто не був обрізаний, не міг їсти м’ясо Пасхи. Ось істина, що її я віднайшов. Подібно, коли ми віримо в Ісуса як нашого Спасителя, ми повинні спершу повірити в той факт, що всі наші гріхи були покладені на Нього через Його Хрещення в річці Йордан, а потім прийняти у своє серце правду про те, що Ісус Христос умер на Хресті за наші гріхи.
Коли я зрозумів, що Ісус умер на Хресті, щоб сповнити кару за гріхи, які Він узяв на Себе у Хрещенні, я також усвідомив значення духовного обрізання, що врятувало нас від усіх гріхів і беззаконь цього світу.
У той момент я зрозумів, що всі мої гріхи зникли. Моє серце стало чистим, як сніг, і я нарешті прийняв Євангеліє Води, Крові та Духа.
Я зрозумів, що існують дві речі, що рятують нас: обрізання і кров агнця в Старому Завіті, та перенесення всіх гріхів на Ісуса через Його Хрещення і Кров на Хресті в Новому Завіті. Обрізання в Старому Завіті і Хрещення Ісуса в Новому Завіті – це справді те ж саме відкуплення.
Ісус Христос був засуджений не тому, що Сам чинив гріхи, але тому, що Він узяв на Себе всі гріхи світу у Хрещенні. Ті, що вірять, що Іван Хреститель, як представник людства, Хрестив Ісуса і переніс на Нього всі гріхи світу, вірять також в Хрещення Ісуса та Його Кров на Хресті.
Чому ж стільки людей заперечують Його Хрещення, незважаючи на те, що про нього постійно згадується в Біблії? Роблячи це, вони залишаються грішниками, навіть якщо продовжують вірити в Ісуса. Може, вони й вірять в Ісуса, але все ж є далекі від Бога. Вони - нещасні грішники, що підуть у пекло, незважаючи на їхню віру в Ісуса.
Як можуть вони бути грішниками, якщо вони вірять в Ісуса? Чому вони живуть, як грішники? Чому йдуть вони по стежці загибелі? Як шкода, що це так. Вони будуть і надалі залишатися грішниками, тому що не вірять у той факт, що всі гріхи світу перейшли на Ісуса Христа, що приніс вічний порятунок усім людям через духовне Хрещення.
Люди думають, що вони визволені, якщо вірять в Кров Ісуса, але така віра ніколи не зробить їх повноцінними християнами. Чому? Тому що їм не вдалося перенести на Ісуса свої гріхи!
Ми можемо бути врятовані тільки віруючи у Воду (Хрещення Ісуса) і Його Кров так, як це Бог наказав нам робити, тобто як у наш порятунок, духовне обрізання. Тільки тоді ми зможемо стати Божими дітьми.
Ми повинні запитати себе: „Чи ми віримо тільки в Кров Ісуса як у духовне обрізання, чи можуть наші гріхи бути змиті цілком?” Ми повинні заглянути глибоко в наші серця, щоб знайти там відповідь.
У Старому Завіті люди одержували порятунок через власне обрізання і кров Пасхального агнця. Так і ми одержуємо порятунок через Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті. У такий спосіб ми були врятовані від Божого суду та цього грішного світу. Ті, що вірять у це, стають дітьми Божими, а Бог стає їхнім Батьком.
Людина отримує порятунок і стає однією з Божих дітей, віруючи в ці дві речі: обрізання і кров Пасхального агнця, тобто Хрещення Ісуса та Його Кров. Це – істина, це – слова Ісуса. У цих двох – правдиве значення народження знову від Води, Крові і Духа.
 
 
ЩО ОЗНАЧАЮТЬ СЛОВА БІБЛІЇ ПРО СПОКУТУ ВОДОЮ І ДУХОМ?
 
Чи можуть грішники стати праведними, віруючи тільки в Кров Ісуса?
Ні.

Ісус залишив Свій Небесний трон і зійшов у цей світ. Він був хрещений Іваном Хрестителем у віці 30 років, щоб забрати всі гріхи світу.
Кров Ісуса на Хресті була для Нього вироком за гріхи всіх грішників. Ісус Христос прийшов у цей світ, як Спаситель, і спас усіх грішників від їх гріхів через Воду та Кров.
Чи народжені ми знову тільки через Кров? Ні. Ми врятовані від гріха через Хрещення Ісуса і Його Кров. Я б хотів запитати тих, хто вірує тільки в Кров Ісуса: „Чи можуть грішники стати праведниками, віруючи тільки в Кров Ісуса? Чи можна цього досягти через Хрещення Ісуса та Його Кров на Хресті? Чи можливо стати праведним через віру в те, що ми перенесли всі наші гріхи на Ісуса через Його Хрещення і Кров, чи тільки через Його Кров? Яке з цих тверджень вірне, скажіть мені?”
Щоб бути істинно народженими від Води і Духа, потрібно виконати наступне. Ми повинні вірити, що Ісус прийшов у цей світ у плоті, що Він узяв на Себе всі гріхи світу в річці Йордан через Своє Хрещення і потім був суджений на Хресті за всі наші гріхи. Віруючи в Ісуса Христа, нашого правдивого Спасителя, ми можемо справді народитися знову.
Я запитую вас знову. Що Біблія визнає за правдиву віру? Чи це віра в Кров Ісуса, чи в Хрещення Ісуса та Його Кров? 
Ось правдива віра в Кров Ісуса: Ісус був засуджений за всі гріхи світу. Через те, що Він був побитий і розп’ятий за наші гріхи, ми врятовані від жахливого суду. Але це ще не вся правда. Перш ніж прийняти цю доктрину, ми повинні прояснити одну річ. Чому мав Ісус бути розп’ятий на Хресті?
Біблія ясно каже, що відплата за гріх – смерть. Ісус не зробив жодного гріха. Він прийшов у плоті людини через тіло Марії, але з’явився перед Своїм народом, як Син святого Бога і Спаситель грішників. Ось чому Він повинен був охреститися від Івана Хрестителя перед тим, як умер на Хресті. Під час Хрещення Він узяв на Себе всі наші гріхи. Таким чином, без Хрещення Він не міг бути засуджений до пролиття Крові на Хресті.
 
 
СИСТЕМА ЖЕРТВОПРИНОШЕНЬ У СТАРОМУ ЗАВІТІ
 
Що було необхідною умовою приношення жертви?
① Жива тварина без вад
② Покладення рук
③ Кров тварини

Давайте розглянемо цю істину через призму системи жертвоприношень Святої Скинії. У Старому Завіті як грішники, так і первосвященик покладали руки на жертовного козла чи ягня, щоб перенести власні гріхи чи гріхи Ізраїля на його голову. Потім жертву вбивали та клали на жертовник. Старий Завіт став провісником Нового Завіту, а Ісус Христос – жертовним Агнцем, якого Бог обіцяв послати на землю.
Коли всі ви передали ваші гріхи Ісусу? Я хочу, щоб ви задумались над цим та відповіли на це запитання. У Старому Завіті ізраїльтяни не могли убити жертовну тварину, не поклавши на неї рук (покладення рук означає перенесення гріхів на жертву за гріх). До того, як приносити перед вівтарем жертву за гріх, потрібно було здійснити покладення рук, щоб перенести гріхи на жертовну тварину.
„І покладе він руку свою на голову цілопалення, і буде йому дано вподобання на очищення від гріхів його” (Левит 1:4). У книзі Левит написано, що всі жертвоприношення потребували покладення рук. Покладаючи свої руки на голову жертви, люди Ізраїля могли перенести на неї свої гріхи, а через приношення перед Богом через віру її крові і плоті – одержати порятунок від своїх гріхів. В часи Старого Завіту ізраїльтяни також одержували порятунок через віру.
Коли жертва цілопалення приносилася Богу, грішник мав покласти руки на її голову, щоб перенести на неї свої гріхи. Потім жертву вбивали, хоча замість неї смерті мав зазнати грішник. Чотири роги жертовника окропляли кров’ю жертви, а її залишок виливався на землю до підніжжя жертовника. Таким чином грішники одержували спокуту.
У Новому Завіті грішники можуть спокутувати усі свої гріхи через віру у Воду і Кров Ісуса. В 1 Івана 5:1-10 написано, що грішник отримує спасіння, коли вірить в Хрещення Ісуса та в Кров Агнця (Хрест).
Тому кожен грішник може бути врятований, коли увірує в Хрещення Ісуса та Його Кров на Хресті. Хрещення Ісуса і Його Кров, а також Святий Дух, – необхідні умови народження знову від Води і Духа.
Мої дорогі, чи можете ви бути врятовані, віруючи тільки в Кров Ісуса Христа? Ті, що думають, що можуть бути народжені знову, віруючи тільки в Кров Ісуса, усе ще мають гріх у серці. Ми можемо одержати порятунок від усіх наших гріхів через віру в Хрещення Ісуса як у духовне обрізання Нового Завіту, що є сучасним еквівалентом обрізання, про яке написано в Старому Завіті.
У всіх конфесій та сект є власні доктрини. Ми знаємо, що усі вони приречені на пекло, якщо не залишать свої помилкові вірування. Пресвітеріанська Церква акцентує увагу на доктрині долі та приреченості; Методистська Церква наголошує на армініанізмі, тобто гуманізмі; Баптистська Церква – на Хрещенні, а Церква Святості – на праведному житті; та всі вони відійшли від слова істини.
Що ж каже Біблійне слово істини про народження знову? Біблія каже, що істина полягає в Хрещенні Ісуса і Його Крові. Кожен, хто вірує і живе за словом Божим і має віру в народження знову від Води і Духа, знайде спасіння.
 
 
У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ТАЄМНИЦЯ ХРЕЩЕННЯ ІСУСА?
 
Що є духовним Обрізанням у Новому Завіті?
Хрещення Ісуса.

Хрещення Ісуса Христа було духовним обрізанням. У Старому Завіті Бог сказав, що кожен, хто не обрізаний, буде виключений з Його народу.
Ми повинні знати і вірити, що духовне обрізання в Новому Завіті - це дійсно Хрещення Ісуса. Завдяки тому, що Ісус був хрещений Іваном Хрестителем на початку Свого публічного служіння, ми можемо бути духовно обрізані через віру в Його Хрещення. Нам слід добре подумати про причини хрещення Ісуса від Івана Хрестителя.
„Тоді прибуває Ісус із Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього. Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? А Ісус відповів і сказав йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його” (Матвія 3:13-15).
Ісус був хрещений Іваном Хрестителем в річці Йордан: „річці смерті”. Іван Хреститель поклав руки на голову Ісуса, і Той цілком занурився у воду. Ось правильний спосіб Хрещення (хрещення - це занурення в воду). Для того, щоб Ісус міг узяти всі гріхи світу, Він повинен був хреститися саме в такий спосіб, з покладенням рук, як це відбувалося в Старому Завіті.
Хрещення Ісуса є духовним обрізанням для тих, хто вірить в Нього. „Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду” (Матвія 3:15). Ісусу належало взяти всі гріхи світу і стати нашим Богом і Спасителем. Так годиться, як написано, щоб Він умер на Хресті з усіма нашими гріхами, покладеними на Нього.
Хрещення Ісуса в силі зробити всіх грішників народженими знову. У цьому полягає таємниця Євангелія Води і Духа.
Першою справою, яку звершив Ісус у Своєму публічному служінні для порятунку грішників від усіх гріхів, було Хрещення в Івана Хрестителя. Охреститися означає „бути омитим, бути похованим, пройти крізь щось”.
Охрестившись так, як цього вимагав Бог, Ісус узяв на Себе всі гріхи світу. „Оце Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!” (Івана 1:29). Хрещення Ісуса означає, що всі люди на землі, які вірують в Нього, обрізані духовно.
Згодом Він зійшов на Хрест, як Агнець Божий, що забрав усі гріхи світу, і прийняв суд за всіх грішників. У такий спосіб Він врятував людство від гріха.
Тому всі ті, хто вірують у те, що Хрещення Ісуса Христа, прообраз обрізання Старого Завіту, і Його Кров на Хресті – це їх порятунок, є врятовані від усіх гріхів. Ісус Христос врятував усіх грішників Своїм Хрещенням і Кров’ю. У цьому полягає істина духовного обрізання.
 
 
ЧИ ТІЛЬКИ КРОВ’Ю МИ БУЛИ ВІДКУПЛЕНІ? НІ, НЕ ТІЛЬКИ КРОВ’Ю.
 
Чим прийшов Ісус на землю?
Водою та Кров’ю.

У 1 Івана 5:4-8 є такі слова: „Бо кожен, хто родився від Бога, перемагає світ. А оце перемога, що світ перемогла, віра наша. А хто світ перемагає, як не той, хто вірує, що Ісус то Син Божий? То Той, що прийшов був водою та кров’ю, Ісус Христос. І не тільки водою, а водою та кров’ю. І Дух свідчить, бо Дух то правда. Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє в одно”.
Дорогі християни, які ви маєте докази та свідчення про Ісуса як вашого Спасителя? Це не що інше, як віра в Сина Божого, що прийшов Водою і Кров’ю.
В чому перемога? Що перемагає світ? Не що інше, як сила віри у Воду та Кров. Це Ісус Христос, що прийшов Водою і Кров’ю, та Дух, що свідчить, тому що Дух - це істина.
Є три речі, що свідчать на землі: Вода, Кров і Святий Дух. І ці три, як один. Ісус прийшов у цей світ у плоті, Він був хрещений і помер на Хресті, щоб врятувати нас від вічного прокляття. Євангеліє Води і Духа, що рятує усіх нас – ось правдивий доказ того, що Бог, наш Творець, став Спасителем усіх грішників.
Ось наше свідчення про те, що Ісус, що прийшов у наш світ, як Дух у плоті, був хрещений в річці Йордан, щоб узяти на Себе всі наші гріхи, і стікав Кров’ю на Хресті, прийнявши покарання за них. У такий спосіб Він врятував усіх, хто вірує в Нього. Це і є правдиве Євангеліє Води і Духа.
 
 
ЩО ОЗНАЧАЮТЬ ВОДА ТА КРОВ, ЯКІ Є СВІДЧЕННЯМ БОЖОГО ПОРЯТУНКУ?
 
Що є прообразом обрізання Старого Завіту?
Хрещення Ісуса.

Вода – це Хрещення Ісуса Христа. Хрещення Ісуса Нового Завіту – це обрізання Старого Завіту. Хрещення Ісуса в Новому Завіті є прообразом обрізання в Старому Завіті. У Хрещенні Ісуса – доказ того, що всі гріхи світу перейшли на Нього.
Кожен, хто вірує в цю істину, може стояти перед Богом і говорити з чистою совістю: „Ти – мій Спаситель, мій Господь, тому що я вірую у Твоє Хрещення та в Твою Кров, у Євангеліє Води і Духа. Тому в мені немає гріха. Я – дитя Боже, а Ти – мій Спаситель”. Ми можемо відкрито визнавати це, тому що віримо в Хрещення Ісуса і Його Кров.
Яка правда дозволяє нам народитися знову? Це Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті, що є свідченням порятунку в наших серцях. Це Євангеліє народження знову від Води і Духа.
Дорогі християни, я знову запитую вас: „Чи може грішник бути врятований тільки через віру в Кров Христа?” Ні. Порятунок вимагає віри не тільки в Його смерть на Хресті. Тільки через віру у Воду та Кров, – Євангеліє Води і Духа, – грішники можуть народитися знову.
Тепер дозвольте мені вказати вам на місце в Біблії, де є свідчення про Воду чи, іншими словами, про Хрещення Ісуса.
У 1 Петра 3:21-22 написано: „Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа, що, зійшовши на небо, пробуває по Божій правиці, а Йому підкорилися Анголи, влади та сили”.
Апостол Петро свідчив, що Хрещення Ісуса - це той прообраз, що рятує нас, і воно також є доказом порятунку від гріха. Хрещення Ісуса є еквівалентом обрізання в Старому Завіті. Люди Ізраїля вірили словам Божим і обрізували свою крайню плоть, щоб стати дітьми Бога в часи Старого Завіту. Подібно й Хрещення Ісуса Христа рятує нас сьогодні, у час Нового Завіту, від усіх наших гріхів.
Тому за своєю суттю обрізання в Старому Завіті і Хрещення Ісуса в Новому Завіті – те ж саме. Чи тепер ви вірите, що Хрещення Ісуса є насправді те ж саме, що й обрізання? Як написано в 1 Петра 3:21, Хрещення – це образ, що спасає тепер нас. Чи можете ви заперечувати Біблійне слово Боже?
Як трапилось, що ми, живучи у цьому світі, стали вільними від гріха? Порятунок від гріха став доступним для нас тільки тому, що Ісус Христос був хрещений, щоб сповнити всю праведність. У Матвія 3:15 написано: „Бо так годиться нам виповнити усю правду”.
Усі, що вірять в Нього, вже не мають гріха, тому що всі гріхи світу перейшли на Ісуса. Ми можемо стати праведними, прийнявши ту істину, що всі наші гріхи перейшли на Ісуса у Його Хрещенні. Ісус Христос взяв усі наші гріхи на Себе і вмер на Хресті, щоб врятувати нас від суду.
Любі друзі, є дві речі, що рятують усіх грішників від їх гріхів: Вода та Кров. Перенесення наших гріхів на Ісуса і Його смерть за нас на Хресті є двома найважливішими речами, що Ісус Христос зробив для нас під час Свого трьохлітнього публічного служіння на землі.
Апостол Іван каже нам: „Оце Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!” (Івана 1:29). Ісус Христос був охрещений, щоб забрати гріхи світу, і вмер на Хресті, щоб спокутувати наші провини. Ісус є Син Божий і, як Творець, Він сповнив завіт обрізання, даний Богом у Старому Завіті, знищивши гріхи усього світу.
Кожен, хто серцем вірить в Євангеліє Хрещення Ісуса, Води та Крові, буде народжений знову від Води і Духа. І Господь стане Спасителем кожного, хто вірить у це. Хвала Господу, Алілуя! Ісус довершив справу нашого порятунку, обіцяного Богом, і врятував нас від усіх гріхів світу.
 
 
НЕ ТІЛЕСНОЇ НЕЧИСТОСТИ ПОЗБУТТЯ
 
Чи з часом стає тіло святішим?
Ні. Тіло продовжує грішити аж до дня нашої смерті.

У 1 Петра 3:21 написано: „Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа, що, зійшовши на небо, пробуває по Божій правиці, а Йому підкорилися Анголи, влади та сили”. 
Коли людина починає вірити в Ісуса Христа як Спасителя, то це не означає, що вона більше не робить тілесних гріхів. Можливо, ми будемо продовжувати грішити, але через віру в Хрещення Ісуса перекладемо всі наші земні гріхи на Ісуса, що заплатив за них своєю Кров’ю на Хресті. Через віру в ці дві речі, що доконче потрібні для нашого порятунку, ми будемо врятовані від наших гріхів.
Бути народженим знову означає запросити до свого серця Ісуса як Спасителя всього людства. Прощення гріхів відбувається і в нашому серці. Коли ми віримо в Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті, наші серця перероджуються, хоча ми й продовжуємо чинити гріхи та злочини нашою плоттю. Але всі гріхи нашого тіла вже прощені.
Хрещення Ісуса є свідченням для кожного, хто вже врятований. Якщо ми віримо в прощення гріхів через Хрещення Ісуса, то стаємо безгрішними. Ми народжуємося знову, коли приймаємо в наші серця істину порятунку через Хрещення Ісуса; ми стаємо праведниками через Євангеліє Води і Духа.
Такою була віра Авраама в Старому Завіті, - віра, яка робить нас праведними. Про цю віру говорив апостол Павло; про неї також свідчив апостол Петро як про прообраз порятунку.
Подібно як Авраам почув та повірив слову Божому і став праведником, так і ми рятуємося, коли віримо в Хрещення Ісуса і Його смерть на Хресті.
В Івана 1:12 написано: „А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його”. Чи приймаєте ви Ісуса Христа, - Того, Хто врятував нас від усіх наших гріхів через Своє Хрещення і Кров, як свого Спасителя? Ми повинні прийняти порятунок, наданий нам через Воду і Кров Сина Божого.
Чи можемо отримати порятунок тільки через Кров Ісуса Христа? Ні. Отримати порятунок можемо через Воду і Кров Ісуса. Біблія чітко говорить нам, що ми не можемо отримати порятунок тільки через кров Ісуса. Він можливий тільки через Хрещення Ісуса та Його Кров.
Хрещення Ісуса - це духовне обрізання Нового Завіту. Це істина порятунку, яка відтинає від нас усі наші гріхи. Той факт, що Його засудили за гріхи світу означає, що Він прийняв суд за усіх нас, за вас і за мене.
Приймаючи Євангеліє прощення гріхів, Хрещення Ісуса і Його Крові, ми звільняємося від суду за всі наші гріхи. Ми будемо врятовані від усіх гріхів, вчинених нами у цьому світі, за нашою вірою. Коли ми приймаємо Хрещення Ісуса і Його Кров для нашого порятунку, то всі гріхи назавжди зникають з нашого серця. Чи вірите ви у це і чи розумієте, що це правда? Я щиро надіюся, що усі ви увіруєте в Євангеліє Води і Духа. Вірте й одержите вічне життя.
Апостол Павло каже нам про „обрізання серця духом, а не за буквою” (До римлян 2:29). Як здійснюється обрізання в нашому серці? Ми можемо стати обрізаними духовно, коли віримо в пришестя Ісуса Христа в цей світ у тілі, у Його Хрещення, що забрало всі гріхи світу, у Його смерть на Хресті за наші гріхи та в Його Воскресіння з мертвих.
Апостол Павло сказав, що обрізання - це те, що у серці. Обрізання серця означає віру в Хрещення Ісуса і Його Кров. Якщо ви хочете бути обрізаними у вашому серці, вам потрібно прийняти Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові. Тільки тоді ви зможете справді стати Божими дітьми.
 
 
ЧИ СПРАВДІ БУВ ІВАН ХРЕСТИТЕЛЬ ПОСЛАНИЙ БОГОМ?
 
Ким був Іван Хреститель?
Він був представником людства й останнім первосвящеником з роду Аарона.

То ким же насправді був Іван Хреститель, що Хрестив Ісуса Христа? Іван Хреститель був представником усього людства. У Матвія 11:11-14 є такі слова: „Поправді кажу вам: Між народженими від жінок не було більшого над Івана Христителя! Та найменший в Царстві Небеснім той більший від нього! Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його. Усі бо Пророки й Закон до Івана провіщували. Коли ж хочете знати, то Ілля він, що має прийти”.
Дорогі християни, Ісус Христос сказав, що серед народжених жінкою немає нікого більшого від Івана Хрестителя. З народженням Івана Хрестителя час першого Завіту Божого, - час Старого Завіту, - закінчився. Він був довершений, тому що Ісус Христос, що мав виконати Божу обітницю, нарешті прийшов.
Хто ж повинен був виконати завіт Бога? Це Ісус Христос і Іван Хреститель. Іван Хреститель переклав усі гріхи світу на Ісуса. Хто був останнім первосвящеником Старого Завіту? Хто був нащадком Аарона? Ісус Христос Сам засвідчив, що це був не хто інший, як Іван Хреститель. Іван Хреститель був представником людства, найбільшим серед народжених від жінки.
Поміркуймо над наявними у нас фактами. Мойсей, Авраам, Ісаак та Яків, - усі були народжені від жінок. Але з усіх людей як Старого, так і Нового Завіту, хто є найбільшим серед народжених від жінки? Іван Хреститель.
Іван Хреститель як останній пророк Старого Завіту і нащадок Аарона, хрестив Агнця Божого в Новому Завіті в такий самий спосіб, як Аарон покладав свої руки на жертовних тварин в День Спокути в Старому Завіті. Він Хрестив Ісуса Христа і переніс усі гріхи світу на Ісуса. Він був Божим слугою. Він сповнив духовне обрізання в серцях усього людства через Хрещення Ісуса Христа.
Окрім Хрещення Ісуса ми також повинні вірити в Його Кров як у свідчення нашого порятунку. Ісус Христос забрав усі гріхи світу через Своє Хрещення і був засуджений за них. І все, що ми повинні зробити, - це просто вірити в Хрещення Ісуса. Бог хоче, щоб ми вірили в те, що зробив Ісус.
Як тільки ви приймете до своїх сердець Євангеліє народження знову від Води і Духа, ви зможете стати нащадками Авраама і Божими дітьми. Є дуже мало тих, хто перебуває в Христі, тоді як тих, які ще не прийняли Його у своє серце - дуже багато.
Час кінця світу вже близький і пітьма наступає. Вірте в Хрещення Ісуса і дозвольте Йому ввійти у ваші серця. Ваша віра в Хрещення Ісуса і Його Кров дасть вам благословення духовного порятунку.
Завжди пам’ятайте, що духовне помазання приходить через віру в Євангеліє порятунку, Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові. Я хочу, щоб ви знали, що ви можете приготувати духовний каганець (церкву) та оливу (Духа), подібно мудрим дівам із притчі (Матвія 25:4), через віру в Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові. Ті, що вірять в Ісуса, йдуть до церкви з Духом Святим у серці.
 
 
ЗАДЛЯ КОГО ІСУС ПРИЙНЯВ ХРЕЩЕННЯ?
 
Для чого Ісус прийняв хрещення?
Щоб змити всі гріхи світу.

„Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? А Ісус відповів і сказав йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду. Тоді допустив він Його” (Матвія 3:14-15).
Ісус був хрещений, щоб змити всі гріхи людства. Ісус Христос є Сином Божим і нашим Спасителем. Він – Творець, той, що сотворив нас. Ісус Христос прийшов з волі Бога, Свого Батька, щоб зробити нас Своїм народом.
Про кого говорили всі пророки Старого Завіту? Вони говорили про Ісуса Христа. Усі пророки Старого Завіту говорили про пришестя Ісуса Христа в цей світ для того, щоб забрати всі наші гріхи і назавжди звільнити нас від них.
Ісус прийшов у цей світ, як і було написано в пророцтвах Старого Завіту, і знищив усі гріхи людства від Адама і Єви аж до останньої людини, що житиме на цій землі.
Тож прийміть до свого серця порятунок через Хрещення Ісуса і Його Кров. Ви усе ще невпевнені, що це правда? Гріх все ще залишається у вашому серці? „Бо так годиться нам виповнити усю правду”. Ісус був хрещений Іваном Хрестителем, щоб виповнити всяку праведність.
Саме слово „хрещення” означає „бути омитим”. Ісус був хрещений Іваном Хрестителем у такий спосіб, у який відбувалося покладення рук у Старому Завіті.
Після того, як Він узяв на Себе всі гріхи людства, Він занурився в Йордан. Ця ріка означає смерть і суд для всіх грішників. Занурення Христа у воду символізує Його смерть на Хресті. Його вихід з води знаменує Воскресіння. Ісус воскрес на третій день після смерті на Хресті.
Ісус є наш Бог і Спаситель. Те, що Ісус прийшов у цей світ, щоб хреститися, спливав Кров’ю на Хресті, воскрес на третій день і зараз сидить по правиці Отця, є найкращим доказом того, що Він врятував усе людство від гріха. Чи вірите ви щиро в цю істину?
Хрещення Ісуса є духовним обрізанням Нового Завіту: „обрізанням серця”. Обрізання серця здійснюється через віру в Хрещення Ісуса, в правду перенесення на Нього усіх наших гріхів. Обрізання серця - це визнання Ісусового Хрещення, завдяки якому ми передали Йому всі наші гріхи.
Чи були ви обрізані у ваших серцях? Якщо ви вірите в обрізання серця, то ваші гріхи будуть змиті раз і назавжди. Задля цієї мети Ісус сповнив усю праведність і забезпечив порятунок усім грішникам.
Дорогі християни, прийміть цей доказ порятунку до серця та розуму. Це істина. Як тільки ви приймете до серця спасіння Ісуса, ви будете врятовані від усіх ваших гріхів. „А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його” (Івана 1:12).
Чи ви тепер розумієте, чому повинен був Ісус прийти на землю та прийняти Хрещення? Тепер ви вірите? Ісус був охрещений, щоб взяти на себе гріхи всього людства. Це було Хрещення обрізання. Хрещення Ісуса дає нам духовне обрізання. Ось чому Апостол Павло каже нам, щоб ми були обрізані в серці. Ми повинні серцем сказати Божому слову: „Так. Амінь”. Хіба це не правда? Чи вірите ви у це?
 
 
ЧИ ПРИЙМАЄТЕ ВИ ЦЮ ІСТИНУ ДО СВОГО СЕРЦЯ?
 
Що ми повинні зробити, щоб достойно поклонятися Ісусу?
Ми повинні прийняти у наші серця правду про Воду та Кров.

Майже 2000 років минуло з тих пір, як Ісус прийшов на землю. У цей день та вік Божої благодаті ми повинні прийняти до свого серця правду про Воду і кров Ісуса. Це все, що ми повинні зробити.
„Те обрізання, що у серці”. Ми повинні бути обрізані в наших серцях через віру. У Старому Завіті ізраїльтяни були врятовані завдяки обрізанню і крові Пасхального Агнця, якою вони помазали свої будинки.
Ті, що вірять в Хрещення Ісуса і Його Кров як у свій порятунок, не бояться Божого суду, бо він їх не торкнеться. Але суд Божий впаде на всіх, хто не прийме цієї істини до свого серця. Є безліч людей, що марно вірують в Ісуса і залишаються рабами своїх гріхів.
Як вони потрапили у такий стан? Чому вони усе ще страждають від гріха? Тільки тому, що вони не знають істини про Хрещення Ісуса і Його Кров. Вони вірять тільки в Кров Ісуса та не зважають, не звертають уваги на Його Хрещення.
Чи можемо ми отримати порятунок тільки через віру у Кров Ісуса? Чи такої віри вчить нас Біблія? Що говорять про це Старий і Новий Завіти? Біблія каже нам, що порятунок досягається не тільки Кров’ю Божого Агнця, але й Хрещенням Ісуса (1 Івана 5:3-6).
Чи ви вірите тільки в Кров Ісуса? Ті, що вірять тільки в Кров Ісуса, усе ще мають гріх у серці. Їм потрібно перебороти свою неправдиву віру і повернутися до правдивого Євангелія.
Ті, що не вірять, повинні тепер визнати, що були введені в оману, не знаючи того, що Ісус забрав усі їх гріхи через Своє Хрещення в річці Йордан. Їм слід визнати, що вони були неправі, коли зневажали та відмовлялись прийняти Хрещення Ісуса. Вони повинні прийняти правду про те, що Ісус забрав усі гріхи світу через Своє Хрещення. Спасіння прийде тільки до тих, хто вірує в Хрещення Ісуса та в Його Хрест. Іншими словами, тільки через Євангеліє Води і Духа ми можемо одержати вічне життя.
Дорогі християни, чи дотепер ви жили, покладаючись тільки на віру в Кров Ісуса? Якщо це так, то гріх напевно залишався у ваших серцях. Якщо ви грішите, то маєте гріх. Якщо ви думаєте, що ви врятовані від гріха, коли живете за законом Божим, то це усього лиш почуття, що походять від ваших емоцій. Таке переконання суперечить Божому слову.
 
 
ЩЕ Є ТРОХИ ЧАСУ
 
Від чого звільняє нас правда?
Від закону гріха і смерті.

Ще є трохи часу, ще не пізно. Усе, що вам потрібно зробити, це увірувати в Хрещення Ісуса та в Його Кров, і тоді ви будете обрізані в серці і станете вільними від усякого гріха. Звільнення від усіх гріхів означає, що ви врятовані через віру в Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові.
 Чи хочете ви вірити в Хрещення Ісуса і Його Кров, щоб врятуватися від гріхів? Як тільки ви повірите в це, ви зрозумієте, що є порятунком. Ви знайдете мир у ваших душах та розумі. Тоді, і тільки тоді станете ви праведними. Не через ваші справи, але через вашу віру в слово Боже. Якщо хто-небудь з вас усе ще вірить і сподівається тільки на Кров Ісуса як на свій порятунок, то я хотів би закликати вас увірувати в Хрещення Ісуса та в Його Кров.
Дорогі християни, повний порятунок людства від гріхів було здійснено через Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові. Дух є Бог. Бог прийшов у цей світ у людській плоті.
Бог говорив через пророків, що Його ім’я буде Ісус, тому що Він повинен був врятувати людей своїх від їх гріхів. Бог сказав: „Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог” (Матвія 1:23).
Бог прийшов на землю, щоб врятувати грішників. Він був охрещений, щоб забрати всі гріхи світу та в такий спосіб врятувати всіх грішників. Це істина про порятунок через Воду і Кров. Я зараз тут, щоб сказати вам про це. Чи ми були врятовані тільки Кров’ю Ісуса? Звичайно ні. Ми були врятовані і Хрещенням Ісуса, і Його Кров’ю на Хресті.
Сьогодні є безліч лжепророків і єретиків, що не вірують у Хрещення Ісуса. Ісус сказав: „і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!” (Івана 8:32).
Ми повинні пізнати правду. Ми маємо знати, чому Ісус говорив про Своє Хрещення, і чому ми повинні вірити в нього. Ми повинні знати, чому Бог звелів людям Ізраїля чинити обрізання в Старому Завіті і чому Він говорив про кров Пасхального агнця.
Якщо ми знаємо недостатньо історію, то ніколи не зможемо знайти істину. Ісус сказав: „Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже” (Івана 3:5).
 
 
ХРЕСТИТИСЯ У ХРИСТА
 
Як можемо ми з’єднатися з Христом у Його смерті?
Передавши Ісусу всі наші гріхи в Хрещенні.

Біблія свідчить про таємницю спасіння. Чи дається воно тільки через Кров? Ні. Через кров і Хрещення Ісуса. Апостол Павло часто говорив про це в листі до римлян, розділ 6, а також у багатьох інших посланнях.
Давайте прочитаємо послання до римлян 6:3-8. „Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися? Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть, щоб, як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя. Бо коли ми з’єдналися подобою смерти Його, то з’єднаємось і подобою воскресення, знаючи те, що наш давній чоловік розп’ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! А коли ми померли з Христом, то віруємо, що й жити з Ним будемо”.
Давайте розглянемо п’ятий вірш. Ось що він нас навчає: „Бо коли ми з’єдналися подобою смерти Його, то з’єднаємось і подобою воскресення”.
Його смерть була нашою смертю, тому що всі наші гріхи перейшли на Нього в момент Його Хрещення. Тому Хрещення Ісуса з’єднує нас із Його Кров’ю на Хресті.
Наша віра в Хрещення Ісуса і Його Кров дозволяє нам з’єднатися з Христом. „Бо заплата за гріх смерть” (До римлян 6:23). Тому смерть Ісуса на Хресті була нашою смертю. Він був хрещений, щоб узяти на Себе всі наші гріхи. Вірити в цю істину означає з’єднатися з Ісусом Христом, нашим Спасителем.
 
 
НАША ВІРА В ІСУСА НЕ ПОВИННА БУТИ ЛИШЕ ЕЛЕМЕНТОМ РЕЛІГІЙНОГО ЖИТТЯ
 
Що означає „Він вірний та праведний”?
Це означає, що Ісус раз і назавжди змив наші гріхи і рятує всіх, що вірять в це.

Для багатьох людей віра в Ісуса є просто частиною релігійного життя. Вони ходять у церкву та оплакують свої гріхи, моляться та каються. Вони сповідаються з своїх гріхів і щодня просять прощення. Вони моляться: „Ісусе, я знаю і вірю, що Ти вмер на Хресті за мене. Так, я вірю”.
Цілком очевидно, що вони неправильно тлумачать наступний уривок: „Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої” (1 Івана 1:9). Вони твердять, що повинні щодня одержувати прощення за свої гріхи через сповідь. Але гріх у наведеному вище вірші не означає звичайні щоденні провини. Цей вірш означає тільки те, що коли ми визнаємо, що ще не були врятовані, то раз і назавжди одержуємо прощення наших гріхів.
„Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове” (До римлян 10:17). „І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!” (Івана 8:32).
Дорогі християни, істина цілком зрозуміла. Якщо ви вірите, що Ісус умер на Хресті, не забравши всіх ваших гріхів через Своє Хрещення в річці Йордан, то ваша віра даремна. Якщо християнин бажає бути врятованим від усіх своїх гріхів, він повинен повірити, що його гріхи раз і назавжди перейшли на Ісуса у Його Хрещенні в річці Йордан, та що Він прийняв суд на Хресті за наші гріхи. Іншими словами, ми повинні вірити в Хрещення Ісуса та Його Кров.
„І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали” (Діяння 4:12). Ісус Христос узяв на Себе всі наші гріхи через Хрещення і став нашим Спасителем. Ісус прийшов з Водою і Кров’ю, щоб врятувати нас від вічного осуду. „Бо серцем віруємо для праведности, а устами ісповідуємо для спасіння” (До римлян 10:10). А ви грішники чи праведники?
У листі до галатів 3:27 написано: „Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!” Цей вірш каже нам правду про те, що Ісус був розп’ятий після того, як узяв на Себе всі гріхи світу через Своє Хрещення. Він воскрес із мертвих на третій день і зараз сидить праворуч Бога. Він став Господом Спасіння для всіх тих, котрі вірять у Нього.
Якби Ісус не був охрещений, якби Він не стікав Кров’ю за нас на Хресті, то Він не став би нашим Спасителем. Ми зможемо бути врятовані, тільки коли увіруємо в Євангеліє Води і Духа.
 
 
НАВІТЬ СИН МОЙСЕЯ
 
Чому Бог зробив спробу вбити Мойсея на шляху до Єгипту?
Тому що той не обрізав свого сина.

Дорогі мої, ви слухаєте таємниці відкуплення усіх ваших гріхів через Воду і Кров Ісуса. Мати можливість слухати ці слова Божі – чудесне благословення.
Думаєте, справа тільки в крові Ісуса? В часи Старого Завіту люди ставали нащадками Авраама через обрізання і кров Пасхального агнця. Сьогодні ми стаємо людьми Божими, віруючи в Хрещення Ісуса та Його Кров. Бог виявив нам свідчення цього в Старому Завіті через Мойсея.
Щоб врятувати Ізраїль, Бог говорив до Мойсея і звелів йому вивести Свій народ з Єгипту. Таким чином, з дозволу свого тестя Їтра, Мойсей залишив землю Мідіянську і направився в Єгипет зі своєю дружиною та дітьми. Коли він посадив свою родину на осла і вирушив у дорогу, Господь хотів його умертвити під час нічлігу.
Але Ціппора, дружина Мойсея, знала про причину Божого гніву. Вона взяла гострий кам’яний ніж, обрізала крайню плоть свого сина і кинула її до ніг Мойсея зі словами: „ти мені наречений крови!” Тоді Господь відійшов від нього.
У такий спосіб Бог дав зрозуміти, що Він напевно убив би кожного, навіть сина Мойсея, якщо б той не був обрізаний. Для народу Ізраїля обрізання було знаком Божого завіту. Вони знали, що Господь точно відлучить від Свого народу кожного, навіть сина їхнього лідера, якщо той залишиться необрізаним. Тому, щоб не дати загинути його сину, Бог у такий спосіб попередив Мойсея. Біблія каже, що причиною, чому Ціппора обрізала крайню плоть свого сина і кинула до ніг Мойсея, сказавши „ти мені наречений крови”, було упокорення Божій волі щодо обрізання (Вихід 4:26).
Кожен не обрізаний ізраїльтянин мав бути позбавлений права залишатися Його сином. Тільки ті, хто були обрізані, могли їсти м’ясо Пасхального агнця і брати участь у служінні, як Божі люди.
Апостол Павло був євреєм. Він був обрізаний на восьмий день після народження, навчався у великого рабина Гамаліїла і прекрасно розумів, для чого Ісус Христос охрестився в річці Йордан і чому Він мав бути розп’ятий. Тому Апостол Павло писав про Хрещення Ісуса у всіх своїх посланнях.
Апостол Павло також часто говорив про Кров Ісуса як про довершення нашого порятунку. Кров була лише фінальною стадією Його спокути, тоді як Хрещення Ісуса стало правдивим духовним обрізанням. Нема сенсу вшановувати Кров Ісуса без Його Хрещення.
Апостол Павло часто говорить про Хрест Ісуса. Чому він це робить? Тому що Хрест Ісуса - це основне свідчення нашого порятунку. Якби Ісус узяв на Себе всі гріхи світу, але не пролив Крові на Хресті та не прийняв суд замість нас, то ми б не були цілковито врятовані. Ось чому Апостол Павло так часто говорив про Хрест Ісуса. Хрест є завершальним етапом нашого спасіння.
Якби правда про відкуплення дійшла до нас без змін та викривлень, то зараз набагато більше людей було б без гріха. Та, на жаль, з часом істина була втрачена, і тому безліч людей знають тільки про Хрест Ісуса, не розуміючи правдивого значення Його Хрещення.
Вони мають віру лише в порожню оболонку Євангелія, отже будуть залишатися грішниками, незважаючи на те, як довго та щиро вони вірять в Ісуса. Вони усе ще залишатимуться грішниками і після 10, і навіть після 50 років свого релігійного життя.
 
 
МОЄ ВЛАСНЕ СВІДЧЕННЯ
 
Чи вважає Бог грішників праведниками?
Ні. Бог справедливий. Праведники - це ті, що позбулися гріхів, переклавши їх на 
Ісуса у Його Хрещенні.

Я почав вірити в Ісуса, коли мені було 20 років. До цього я не мав ані найменшого уявлення про те, скільки гріхів я вчинив у житті, тому що не знав Божого Закону. До того часу я жив по-своєму, навіть не знаючи про Бога.
Потім я занедужав. Я був важко хворий, і вже думав, що помру. Тому я вирішив, що мені потрібно принаймні одержати звільнення від усіх гріхів перед смертю. Я вирішив увірувати в Ісуса, тому що я чув про те, що Він умер за подібних до мене грішників. Спочатку я був переповнений радості та вдячності.
Але з часом ці почуття стали зникати. Минуло декілька років, а я не міг прожити жодного дня, не зробивши наступного гріха. Я знову і знову ставав грішником. Після 10 років я все ще був грішником, навіть ще більшим грішником, ніж до того. Я вірував в Ісуса вже 10 років, проте залишався грішником. Я був одночасно і віруючим, і грішником.
Я співав: „♪Плач не врятує мене! Навіть якщо моє обличчя вмиватиметься сльозами, це не зменшить моїх страхів, не змиє багаторічних гріхів! Плач не врятує мене!♪” Я плакав завжди, коли грішив.
„Дорогий Боже, будь ласка, пробач мені цей гріх. Пробач мені цього разу, і я ніколи більше не згрішу”. Після того, як я грішив, я зазвичай молився три дні. Я замикався в своїй кімнаті та молився й постив протягом трьох днів. Я переживав великі докори сумління, тому плакав і просив Бога про прощення. Третього дня я почувався краще і думав, що міг знову стати перед Його присутністю.
„Я знову очистився від гріхів. Алілуя!” Отже, я виходив з кімнати і деякий час старався жити праведним життям. Але незабаром знову грішив і ще більше впадав у відчай. Моє життя не змінювалось. Спочатку моя віра в Ісуса приносила прекрасні відчуття, але час минав, мої гріхи накопичувалися, як пилюка в кімнаті, де ніхто не живе.
Пройшло 10 років, а я став ще більшим грішником, ніж був спочатку. „Чому я повірив в Ісуса так рано? Було б набагато легше увірувати в Ісуса, якби я почекав до 80 років, майже до моєї смерті. Тоді, у мене вже не залишилося б відчуття гріхів і мені не потрібно було б щодня каятися”. Я вважав, що повинен був жити згідно Божої волі, але це виявилося неможливим. Мені здавалося, що я божеволію!
Я наново став шукати Бога. Я витратив багато часу, вивчаючи теологію, а через кілька років моє серце було ще більш спустошене. До того, як я почав читати книги на теологічні теми, я зазвичай говорив, що буду жити, як святий Дам’ян, ніколи не спатиму в зручній постелі. Я обіцяв, що ніколи не буду потурати моїм слабкостям, а навпаки, цілком присвячу себе допомозі стражденним.
Читаючи про життя цього святого, я клявся, що буду жити саме так, як він. Я намагався жити аскетичним життям. Часто я стояв на колінах на твердій цементній підлозі і молився годинами. Після цього я відчував, начебто мої молитви наповнювалися більшою вагомістю, і тому почувався краще.
Минуло 10 років. Мені ставало все важче та важче. Тому я благав Бога: „Дорогий Боже, що на Небесах, будь ласка, врятуй мене. Я вірую в Тебе всім моїм серцем. Я знаю, що не зрадив би своєї посвяти Тобі, навіть якби мені приставили ніж до горла. Але незважаючи на те, що я вірую в Тебе усім своїм серцем, чому я все-таки відчуваю всередині порожнечу? Чому я так розбитий? Чому я стаю ще більшим грішником, ніж був колись? Раніше я ніколи так багато не міркував про гріх. Я увірував у Тебе, то чому ж тепер я набагато гірший, і все це після того, як я вірив у Тебе стільки років. Що зі мною відбувається?”
Саме в той момент я і зрозумів причину. Я вірив у Бога, не будучи врятованим від своїх гріхів. Я не знав істини в той час, і цього було достатньо, щоб майже звести мене з розуму.
Як міг я говорити іншим про спокуту Божої благодаті, маючи гріх у серці? Як міг я говорити іншим, щоб вони повірили в Ісуса? Я молився знову і знову. „Дорогий Боже, незабаром я закінчу семінарію і стану священиком. Але якщо я стану священиком, обтяженим гріхом, як зможу я говорити іншим грішникам про спокуту? Я сам грішник; і читаючи послання апостола Павла, я знайшов слова, що якщо хтось не має Духа Христового, то він не є Божим дитям. Як би я не прагнув чогось досягти, Дух Святий не жив у мені. Я відчував, що спочатку він там був, але згодом це відчуття зникло. Що ж відбулося? Будь ласка, відкрий мені очі на причину цього, Господи!”
Фактично ж причина була в тому, що я обманював себе, думаючи, що я врятований просто через віру в Ісуса. Я дуже довго страждав через це.
Бог обіцяв показатися тому, хто ретельно шукає Його. Нарешті, Він відкрив мені Свою істину. Через 10 років після того, як я увірував в Ісуса, я все ще був грішником, але коли я довідався про секрет Хрещення Ісуса і Його Крові, коли я віднайшов значення обрізання в Старому Завіті і духовного обрізання в Новому Завіті, коли я усвідомив і повірив у таємницю порятунку через Хрещення Ісуса, усі мої страждання закінчилися. Моя душу стала чистою, як сніг.
Те ж саме відбудеться і з вами. Якщо ви повірите в Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові, ви теж станете безгрішними. Можливо, ви все ще будете недосконалі, але станете праведником. Коли ви приймете цю істину до свого серця і поділитеся нею з іншими, вони теж врятуються і будуть славити Бога, співаючи „Алілуя!”
Я хочу привітати всіх братів і сестер, що були врятовані. Я славлю Ісуса за те, що Він врятував нас від усіх наших гріхів. Алілуя! Ми врятовані від усіх наших гріхів.
Це таке велике благословення, що ми не можемо звичайними словами висловити всього нашого щастя. Тож давайте разом заспіваємо цю пісню. „♪ Його ім’я стало таємницею, тому що ми ще не розповіли Його таємниць усім створінням. Він був відкинутий, як камінь, що його відкинули будівничі, та Його ім’я стало найціннішим! ♪”
 
 
ХРЕЩЕННЯ ІСУСА ТА ЙОГО КРОВ ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ДОСТАТНЬО, ЩОБ ВРЯТУВАТИ УСІХ ГРІШНИКІВ ВІД ГРІХІВ
 
Що очищає наші серця від всіх гріхів?
Хрещення Ісуса.

Ісус Христос змив усі гріхи світу Своїм Хрещенням і кров’ю. Він обрізав нас духовно і зробив нас Своїм народом. Він є Бог народжених згори.
За гріх завжди буде відплата. Але Ісус прийняв хрещення і був засуджений на Хресті, щоб спасти нас. Він спас всіх нас Своєю кров'ю і Він воскрес на третій день. Бог Отець воскресив Ісуса з мертвих.
Життя Ісуса - це наше життя, і ознака існування нас як дітей Божих. Його Хрещення забрало всі наші гріхи, а дорогоцінна Кров Ісуса на Хресті стала доказом того, що Він витерпів осуд за нас.
Дорогі друзі, чи маєте ви у серці цей доказ Хрещення Ісуса і Його Крові? Ще раз запитую вас. Чи наш порятунок приходить тільки через Кров Ісуса? Ні. Він приходить через Його Хрещення і Кров.
 
 
ХТО Є ЄРЕТИК?
 
Хто є єретик?
Той, хто засуджує себе та не вірить в Хрещення Ісуса.

Дорогі друзі, чи залишаєтеся ви грішниками, незважаючи на щоденне сповідування вашої віри в присутність Ісуса у вашому житті? Якщо ви усе ще залишаєтесь грішниками, навіть віруючи в Ісуса, то ви єретики. Єресь - це недовіра до Божої істини. В листі до Тита 3:10 розповідається про єресь: „Людини єретика, по першім та другім наставленні, відрікайся, знавши, що зіпсувся такий та грішить, і він сам себе засудив”.
Людина, що сама себе засудила, каже: „Дорогий Боже! Я грішник. Я вірю в Тебе, але я все ж грішник. Що б хто не казав, я є грішником і знаю, що це правда”.
Бог каже йому: „Так ти усе ще грішник, ти не Моє дитя? Тоді ти єретик, і будеш кинутий у пекельний вогонь”.
Якщо ви віруєте в Ісуса, не вірячи серцем в Євангеліє Хрещення Ісуса, якщо ви засуджуєте себе, як грішника і визнаєте перед Богом, що ви грішні, то ви - єретики перед Богом.
 
 
ХТО ТАКІ ПРАВДИВІ ВІРУЮЧІ?
 
Чим Бог свідчить про спасіння?
Водою, Кров’ю і Духом.

Усі, що вірують в Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові, усі, що стали народом Божим, і всі, чиї гріхи були змиті, є праведниками. Як ви можете залишатися грішником, віруючи в Ісуса? Грішник не може увійти в Царство Боже.
Ті, що стали праведними через віру в Ісуса, мають свідчення Боже у серці. Цим свідченням є Хрещення Ісуса і Його Кров. Це справа спасіння, що її на землі довершив Ісус Христос. 
Тому кожен, хто відмовляється вірити в Євангеліє Хрещення, з допомогою якого Ісус забрав усі наші гріхи, буде відкинутий Богом.
Дорогі брати і сестри у вірі, чи приймаєте ви до серця Євангеліє спасіння грішників через Кров Ісуса та Воду, тобто Хрещення Ісуса?
Кожен, хто вірує в справу, довершену Ісусом у цьому світі, і кожен, хто приймає Воду, Кров і Духа, буде врятований від усіх гріхів. У цьому полягає істина і мудрість Євангелія Води, Крові і Духа.
Ісус Своїм Хрещенням цілковито очистив нас від усякого гріха, щоб усе людство могло врятуватися через Нього. Тому якщо ви істинно віруєте в Ісуса, то не можете бути грішниками. 
Ісус воскресив нас із мертвих. Він врятував усі душі, що через неправду диявола відійшли і стали далекими від Бога. Ісус бажає знайти всі загиблі душі. Бог діє через Ісуса з допомогою Євангелія Води, Крові та Духа. Він покликав нас до себе, і тепер ми можемо бути відкуплені та врятовані Ним.
Чи вірите ви в цю найважливішу правду? Я запевняю вас, що спасіння дається не тільки через Кров, але через Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті. Ті, що кажуть, що вони були врятовані тільки через Кров, повинні зрозуміти: вони усе ще мають гріх у серці.
Ми всі колись були впевнені у тому, що для нашого спасіння досить вірити тільки в Кров Ісуса. Колись ми так думали, але тепер повинні зрозуміти, що цього недостатньо. Ми були врятовані і народжені знову через віру в Ісуса Христа, що прийшов з Водою, Кров’ю і Духом.
Кожен грішник може народитися знову через віру в Хрещення Ісуса і Його Кров (1 Івана 5:5-10). 
Тож прославляймо Бога. Алілуя!