Проповіді

Тема 8: Святий Дух

[8-5] (1 Івана 1:1-10) Чи хочете Ви отримати Святого Духа?

(1 Івана 1:1-10)
„Що було від початку, що ми чули, що бачили власними очима, що розглядали, і чого руки наші торкалися, про Слово життя, а життя з’явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало й з’явилося нам, що ми бачили й чули про те ми звіщаємо вам, щоб і ви мали спільність із нами. Спільність же наша з Отцем і Сином Його Ісусом Христом. А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість! А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви! Коли ж кажемо, що маємо спільність із Ним, а ходимо в темряві, то неправду говоримо й правди не чинимо! Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха. Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас!”
 
 
Що є необхідною умовою отримання присутності Святого Духа?
Насамперед потрібно знати та вірити в Євангеліє Води та Духа й очиститися від усіх гріхів через віру.

Якщо ви бажаєте перебувати у Святому Дусі, то, по-перше, повинні знати, що навіть найменший гріх перед лицем Божим робить Його присутність неможливою. Ви, мабуть, думаєте так: „Як може людина не мати перед Богом хоча б найменшого гріха?” Але якщо ви дійсно бажаєте перебувати з Господом, то у вашому серці не повинно бути темряви. Пам’ятайте, щоб перебувати з Господом, треба вірити в Євангеліє спасіння і очиститися від усіх гріхів.
Якщо ви дійсно бажаєте перебувати у присутності Святого Духа то, насамперед, повинні вірити в Євангеліє Води та Духа і своєю вірою очиститися від гріхів. Якщо ж ви не знаєте про Євангеліє Води та Духа і не прийняли його до серця, то не зможете навіть думати про присутність Господа. Перебувати у присутності Святого Духа можна лише за умови очищення Євангелієм Води та Духа від усіх гріхів.
Правда Його Води та Духа здатна очистити від гріхів розум будь-якої людини. Господь благословляє Святим Духом всіх, хто вірить в Євангеліє Води та Духа. Ви дійсно хочете перебувати з Господом і Святим Духом? Тоді визнайте усі гріхи й увіруйте в Євангеліє, щоб очиститися від гріховного бруду. За такої умови зможете перебувати з Господом. 
Якщо ви бажаєте ходити в Господі, то мусите вірити у Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя в річці Йордан, а також в Його Кров, пролиту на Хресті. Якщо люди дійсно бажають перебувати у присутності Святого Духа, то повинні усвідомити, що собою являє Святий Дух. Святий Дух - це Господь Бог. І Він може перебувати лише в тих, які вірять у Євангеліє. 
Послухаймо розповідь про життя людини, яка очистилася від гріхів і зараз перебуває у Святому Дусі, увірувавши у Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя і Його Кров.
„На землі є багато різних людей, і всі вони живуть по-різному - згідно особистих переконань. Я був таким самим. Я жив звичайним життям та ще з дитинства разом з матір’ю відвідував церкву і цілком природно увірував в Бога. Мій батько був атеїстом і часто критикував мене за мою віру, але всі інші члени моєї сім’ї відвідували церкву. Відвідування церкви складало значну частину мого життя. 
Коли я став підлітком, важка хвороба прикувала мого батька до ліжка. Я дивився на нього та часто задумувався над такими поняттями, як життя і смерть, рай та пекло. Багато людей казали, що якщо я вірю в Бога, то зможу потрапити до раю і стати Його дитиною. Але я ніколи не був впевнений у цьому. Я ніколи не був упевнений в тому, що зможу стати одним з Його дітей. Я довідався, що якщо буду робити добрі справи на землі, то зможу потрапити до раю. Тому я став допомагати потребуючим.
Однак моє серце завжди підказувало мені, що я грішник. Напевне я виглядав доброю людиною в очах інших, але не міг не відчувати себе винним. У той час для мене стали звичайними відвідування церкви та молитви: „Прошу Тебе, дозволь мені дійсно бути одним із Твоїх дітей. Будь ласка, скажи мені правду”. Під час молитов у моєму серці виникали нові тривоги. Слухаючи науки про слово Боже, я не міг зрозуміти Його правди. Я втомився від порожнечі в моєму житті, від моїх гріхів, від смерті і т.д.
Я думав так: „Я хочу народитися знову. Якщо я зможу народитися знову, то вже не житиму так, як зараз”. Незважаючи на ці думки, я почав рідше відвідувати церкву, і так минули мої юнацькі роки. Прийшов час влаштовуватися на роботу, але знайти її виявилося набагато складніше, ніж я думав. Я ще більше засмутився і як не старався, не міг навіть посміхатися. Подивившись на себе збоку і побачивши в собі людину з порожнім серцем, я впав у глибоку депресію. У цей час мій старший брат розповів мені про Євангеліє. 
„Покайтеся ж та наверніться, щоб Він змилувався над вашими гріхами, щоб часи відпочинку прийшли від обличчя Господнього” (Дії 3:19). Це Євангеліє Води та Духа врятувало мене. Колись, відвідуючи церкву, я знав тільки те, що Ісус помер на Хресті за наші гріхи. Але з Євангелія я довідався, що Ісус був охрещений Іваном Хрестителем, щоб узяти на Себе гріхи людства, та що Він був засуджений і розп’ятий на Хресті за наші гріхи. 
Усе своє життя я відвідував церкву і думав, що я - один з дітей Божих, але помилявся. Я спробував зрозуміти значення Його слова, але і тут зазнав невдачі. Однак коли я почув чудове Євангеліє Води та Духа, і коли я увірував у нього, то гріх, що перебував у мені та все те, що так гнітило мене, зникло, і в моєму серці запанував мир та спокій.
Раніше я думав, що якщо буду ревно вірити в Бога і регулярно відвідувати церкву, то потраплю до раю. Але Бог послав мені Євангеліє Води та Духа, і мої гріхи були прощені. Я одержав від Нього дар Святого Духа. До того як я отримав Його відкуплення, я не знав ні про Святого Духа, ні що означає „розмовляти незнайомими мовами”. Я просто ходив до церкви і вірив у те, що, якщо буду жити праведно й служитиму моїй церкві, то Господь благословить мене. Але я зрозумів, що зможу одержати Святого Духа тільки у тому випадку, якщо мої гріхи будуть прощені через віру в чудове Євангеліє Води та Духа.
У попередньому житті моє серце було повне гріхів, хоч я вірив у Бога. Я вів інертне, нецікаве, мляве життя, не розумів важливості зіслання Святого Духа. Але завдяки одному слузі Божому, котрий проповідував чудове Євангеліє у повній відповідності з Біблією, я увірував і усвідомив, що Святий Дух перебуває також і в мені. Одержавши відкуплення, я спершу сумнівався в тому, чи зійшов на мене Дух Святий, чи ні. Але, продовжуючи вивчати Його слово, я зрозумів, що в моїй душі розцвітає нова віра і Святий Дух перебуває в мені. Тепер це дійсно правда, і я переконаний у тому, що Святий Дух є зі мною! Коли Він простив мені мої гріхи, я зрозумів, що тільки вільні від гріха можуть стати дітьми Божими й одержати дар Святого Духа.
Я також розумів, що всі мої спроби бути досконалим в Його очах чи вести праведне життя ніколи не дозволять мені одержати Святого Духа. Бог приходить до тих, які визнають себе грішниками і не можуть нічого вдіяти самотужки, тому наполегливо шукають Його допомоги і мають потребу в Ньому.
Він допоміг мені зрозуміти, що добрі справи та проста віра в Бога не приведуть мене до Царства Небесного і що Ісус Христос прийшов на землю для того, щоб врятувати мене від гріхів чудовим Євангелієм Води та Духа. Він дав мені в дар Святого Духа, що завжди перебуває в мені.
Я дякую Господу за те, що Він зробив мене одним із Своїх дітей, благословив мене та зіслав на мене Святого Духа. Якби не Господь, гріх дотепер перебував би в моєму серці, і я був би приречений на вічні муки в пеклі.”
Таким чином, увірувавши тільки в Кров, пролиту на Хресті, я не зміг би одержати Святого Духа, навіть якби захотів. У той час я уже вірив в Ісуса, але гріх залишався у моєму серці, і це заважало мені отримати присутність Святого Духа. Серце грішника не може бути наповнене Духом Святим. Незважаючи на це багато грішників, як і раніше, намагаються одержати Святого Духа в той час як їхні серця повні гріха.
Якщо ви дійсно хочете перебувати в Дусі і удостоїтися Його присутності, ви повинні вірити в чудове Євангеліє Води та Духа й одержати відкуплення гріхів. Ви все ще грішник? То дізнайтесь про правдиве Євангеліє від тих, котрі вже одержали Святого Духа. Ті, які хочуть перебувати у присутності Святого Духа, повинні мати палке бажання в серці та віру в чудове Євангеліє Води та Духа.
Тільки праведники можуть почути слова Святого Духа через церкву. Почувши правду прекрасного Євангелія, вони живуть повним віри життям. Грішники ж, яким приготовані вічні муки в пеклі, - ніколи не почують слів Євангелія.
Отже, пізнаймо Євангеліє Води та Духа. Чому ви повинні вірити в це Євангеліє? Це необхідно для того, щоб уникнути поклоніння Закону і збудувати вашу віру на чудесному Євангелії, заснованому на слові Божому. Учні Ісуса пішли слідом за цим чудесним Євангелієм, і зараз воно належить тим, котрі одержали дар Святого Духа. Чудове Євангеліє Води та Духа - це те ж саме Євангеліє, яке сповідували апостоли ранньої церкви. Усі християни повинні отримати Святого Духа. Тільки тоді вони зможуть стати дітьми Божими.
А ті, що ще не вірять у чудове Євангеліє Води та Духа, мають гріх на серці. Вони не можуть перебувати у присутності Святого Духа. Для того, щоб могти спілкуватися з Ним, їм, насамперед, слід увірувати в Євангеліє Води та Духа, дане Господом, і отримати дар Святого Духа.
 
 
Біблія завжди каже нам про Святого Духа
 
Зіслання Святого Духа почалося після Воскресіння Ісуса. Настав день спасіння і прийшов час Його безмежного милосердя. Але нас чекає дуже погане майбутнє, якщо ми не увіруємо в Євангеліє Води та Духа і не матимемо дару присутності Святого Духа.
Чи вас наповнює присутність Святого Духа? Чи ваші гріхи перешкоджають цьому? Тоді пізнайте Євангеліє Води та Духа, дане вам Господом, і віруйте в нього. Якщо ви вірите в Євангеліє Води та Духа, то Святий Дух буде перебувати у вашому серці і завжди супроводжуватиме вас. Святий Дух перебуває в серцях лише тих людей, що увірували в Євангеліє Води та Духа. Часто Святий Дух виражає свою волю через діяння праведників. Так, з волі Святого Духа, Павло проповідував прекрасне Євангеліє.
Як можемо ми упізнати людину, що одержала Святого Духа? Яка характерна риса такої людини? Її особливою рисою є віра в чудове Євангеліє Води та Духа. Якщо вона знає про чудове Євангеліє Води та Духа і вірить у нього, то ця людина одержала Святого Духа.
Святий Дух не перебуває в тих, що не вірять у чудове Євангеліє. Святий Дух перебуває тільки в тих, хто вірить у прощення гріхів через Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя і Його Кров, пролиту на Хресті. Чи ви бажаєте перебувати у присутності Святого Духа?
Чи знаєте ви, яке Євангеліє вам необхідно зрозуміти, щоб ходити у Святому Дусі і удостоїтися Його присутності? Чудове Євангеліє полягає у вірі в Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя і Його Кров, пролиту на Хресті. Якщо ви не вірите в Євангеліє Води та Духа, то ваші гріхи не можуть бути прощені і, таким чином, Святий Дух не перебуватиме у вас. Щоб одержати в дар Святого Духа, потрібно вірити в Євангеліє Води та Духа.
Святий Дух не може перебувати в серцях грішників. Якщо ви хочете одержати Святого Духа, то, насамперед, повинні увірувати в чудове Євангеліє, щоб очиститися від гріхів. І якщо ви хочете перебувати у присутності Святого Духа, то повинні проповідувати чудове Євангеліє. Якщо ви хочете, щоб Святий Дух скеровував стопи ваші та вів вас, то мусите завжди любити чудове Євангеліє і намагатися проповідувати його, де б ви не були. Святий Дух перебуває з тими, що проповідують Євангеліє Води та Духа.
Святого Духа отримують тільки праведники, котрі вірять у правдиве Євангеліє. Тільки праведники, які вірують у чудове Євангеліє, можуть перебувати у присутності Святого Духа. Євангеліє, що здійснилося через Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя і Його Кров – це чудове Євангеліє, про яке свідчить Святий Дух (1 Івана 5:3-7).
Петро також увірував у чудове Євангеліє і сказав: „Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа” (1 Петра 3:21). У Біблії слово „вода” часто вживається у значенні Хрещення Ісуса від Івана Хрестителя.
Ті, що здатні отримати Святого Духа, одержали спокуту через чудове Євангеліє і вільні від гріха. Ті, що вірять у чудове Євангеліє, можуть поклонятися Отцю в Дусі й правді, а Дух скеровує їх стопи (Івана 4:23). Святий Дух допомагає праведникам жити у повноті Святого Духа. Сповнені Святим Духом можуть жити, вічно вихваляючи Бога. Святий Дух запевняє нас, що ми є Божими дітьми. Відтепер ми можемо жити з Євангелієм Води та Духа і перебувати у Святому Дусі. 
 
 
Святий Дух не сходить на тих, які обманюють самих себе
 
Святий Дух каже грішникам: „Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!” (1 Івана 1:8). Святий Дух не може перебувати в тих, що обманюють самих себе. Святий Дух докоряє грішникам, кажучи їм: „Чому ви не вірите в чудове Євангеліє, сповнене Хрещенням Ісуса і Його Кров’ю?”
Послухаймо ж свідчення християнина, що вже народився знову, але спочатку вірив, начебто одержав Святого Духа без правди Хрещення Ісуса і Його Крові. Тепер ця людина вірить у Євангеліє Води та Крові і перебуває у Святому Дусі. Зараз ми побачимо, у кому насправді перебуває Святий Дух.
„Господь оселився в моєму серці тоді, коли я зрозумів зміст мого існування на цьому світі. Аналізуючи своє життя, я думаю, що саме моя нездатність самотужки вижити в цьому жорстокому світі втілилася в моєму палкому прагненні до Господа. Я не шукав Бога, а просто визнавав Його існування, визнавав, що хоч Він невидимий, проте існує. Зазвичай я ставив собі запитання: „Чи Він дійсно є?” Сама думка про це лякала мене, тому що я твердо вірю, що Він – Творець усього сущого.
Ті, що відкинули Бога, здавались мені безумцями, хоча і до певної міри більш сильними за мене. Складалося враження, що вони можуть подолати все своїми власними силами, а я був усього лиш слабким дурнем. Але я ставився до Бога з більшою повагою, тому що вірив у життя після смерті. Я запитував себе, чи є Царство Небесне місцем для таких, як я. Для тих, кому здається, що їм завжди чогось не вистачає. І це питання змусило мене ще палкіше прагнути Царства Небесного. 
Мої батьки зверхньо дивилися на релігійних людей, а мої брати і сестри ходили до церкви без особливого бажання. Вони думали, що моя відданість церкві незабаром пропаде, і тому не перешкоджали мені відвідувати її, коли я ще навчався у середній школі. Я побував у різних церквах і, зрештою, почав відвідувати маленьку церкву недалеко від нашого будинку.
Я вибрав саме цю церкву тому, що там в проповідях священик надавав особливого значення Євангелію. Пастор цієї церкви був євангелістом-відродженцем. І він, мабуть, не робив нічого, що могло б спотворити зміст написаного в Біблії. У мене з’явилися причини для серйозного релігійного життя, незважаючи на всі труднощі й перешкоди, пов’язані з набутими знаннями.
“Причиною було також те, що коли люди критикували моїх братів по церкві, називаючи їх язичниками, я вірив, що все-таки моя церква є правдивою і що я обов’язково потраплю до Неба. Ця впевненість ґрунтувалася на Євангелії. Я знав, що грішники не можуть увійти до Царства Небесного, але люди з інших церков казали, що вони також грішні. Перш ніж прийти до храму, я теж думав, що люди, які відвідували мою церкву, були грішниками, тому й не надавав великого значення цій критиці. 
Але ці люди, так-звані євангелісти-відродженці, були зовсім іншими і їх проповіді відрізнялися від тих, що я чув раніше. Вони навчали, що якби ми правильно вірили в Ісуса, то були б безгрішними. Адже тільки безгрішні можуть потрапити до Неба. Вони також навчали, що Ісус був засуджений і розп’ятий на Хресті за нас і, таким чином, ми вже не грішники, але праведники. Спочатку я не вірив, але коли задумався над цим, то повірив. Я був молодий і думав, що якщо хочу потрапити до Царства Небесного, то Господь візьме мене туди за умови, якщо я буду безгрішним, тому що Бог ненавидить гріх.
У цій церкві проповідували й інші віровчення, що відрізнялися від тих, з якими я познайомився раніше. Ритуал богослужіння також не дуже відрізнявся від того, до якого я звик. Але Царство Небесне є місцем, куди можуть увійти тільки небагато вибраних, тому здавалося, що люди в цій церкві обрали правильне вчення. Оскільки в цій церкві особлива увага приділялася Плоті і Крові Христа, то щонеділі ми з’їдали невеликий шматочок хліба і запивали його вином. З огляду на те, що цей обряд ґрунтувався на Біблії, я прийняв його. Але пізніше я зрозумів, що люди просто беруть участь в обряді, не розуміючи правдивого значення того, що відбувається. 
Я вірив, що Святий Дух перебуває в серцях віруючих і в серцях праведників, та що Він чує всі їхні молитви. Таким чином, я увірував у те, що Святий Дух перебуває в мені. Я був переконаний у тому, що Господь зі мною, і ніколи не сумнівався у Євангелії, у яке увірував. Коли в мене наставали важкі часи, я розмовляв з Богом, наче Він знаходився поруч зі мною. Я вірив у те, що Він чує мене, коли я Йому розповідав те, що не міг розповісти нікому іншому. Я вірив Йому і залежав від Нього. 
Я не розумів тих, котрі приходили на зібрання оновлення, щоб розмовляти незнайомими мовами і насміхався з людей, що відвідували збори молитви та посту. Дивлячись на їхні старання, я думав: „Навіщо ці люди докладають стільки зусиль для того, щоб одержати Святого Духа? Святий Дух зійде на них тільки в тому випадку, якщо вони будуть безгрішні, і перебуватиме з ними завжди. Вони – грішники, і Святий Дух ніколи не зійде на них, незважаючи на всі їхні зусилля”. Я відчував жаль до цих людей. Я вважав їх дурнями. Я прийшов до висновку, що моя віра в Євангеліє є найкращою і що всі інші вірування помилкові.
Гордість огорнула моє серце. Протягом 10 років я вів релігійне життя. Але час йшов і мій розум і серце прагнули відповіді на такі запитання. Я думав: „Я безгрішний, тому що вірую в Євангеліє Крові Ісуса на Хресті, але чи безгрішні інші віруючі? Чи дійсно вони вірять у Євангеліє?” Я не знаю, чому я почав ставити собі ці запитання. Вони просто з’явилися в моїй голові, і я нікого не міг запитати про це. Це була моя власна віра, і ніхто не міг її похитнути. А поставити ці питання комусь іншому було дуже важко.
І я почав запитувати самого себе. Під час навчання в коледжі я почав робити кроки, що суперечили релігійним нормам. Моє серце падало в пітьму, а віра занепадала. Я вже не був упевнений у ній. „Чи можу я сам себе називати праведною людиною? Чи дійсно Ісус очистив мене від гріхів?” Я розгубився та заставляв себе думати про Євангеліє Хреста, і ці думки цілком заполонили мій розум. Але чим більше я думав, тим більший розпач охоплював мене. Я перестав ходити на богослужіння, оправдуючи себе тим, що був зайнятий у різних гуртках. 
Серед цього хаосу думок я нарешті знайшов істину. Я почув про Євангеліє Води та Духа, і це було для мене як удар блискавки. Удар був настільки сильний, що я ледве не розплакався. Однак, слухаючи Євангеліє, я змушений був визнати, що все, у що я вірив раніше - це неправда, фальш.
Я ніколи не передавав свої гріхи Ісусу. Я тільки трохи вірив у те, що Він узяв на Себе всі мої гріхи і що я безгрішний. Але виявилося, що це не так. Чому Ісус прийшов на землю для Хрещення? Для того, щоб показати нам, що Він покірний, як ягня? Для того , щоб довести, що Він прийшов у тілі людини? Чи, щоб проповідувати Свою неминучу смерть? Я ніколи не міг подумати, яке велике значення має Хрещення, про котре я навіть не мав чіткого уявлення. Істина була в тому, що Ісус охрестився від Івана Хрестителя, представника всього людства, і цим Хрещенням він узяв на Себе всі гріхи.
„Ось чому Ісус став Агнцем Божим, що взяв на Себе всі наші гріхи!” Тепер усе мало сенс. „Ісус був засуджений і розп’ятий на Хресті за мої гріхи. Тому в моєму серці немає гріха”. Я пізнав Євангеліє Води (Хрещення Ісуса), Крові (Хреста), і Святого Духа (Ісус є Бог), і в той момент гріхи, що я відчував у своєму серці, зникли.
Тепер я дійсно безгрішна і праведна людина і Святий Дух, нарешті, перебуває в моєму серці. Моєї колишньої віри в Хрест було недостатньо для того, щоб очиститися від гріхів. Якщо ви точно не знаєте, як саме ваші гріхи перейшли на Ісуса, то вони не можуть бути прощені і Святий Дух ніколи не перебуватиме у вас. Я дякую Господу за те, що зміг одержати Святого Духа через чудове Євангеліє. 
Без жодних зусиль я отримав прощення завдяки Євангелію Води та Духа і відтепер Святий Дух перебуватиме в мені назавжди. Тепер я можу називати себе безгрішною людиною і пишатися тим, що успадкую Царство Небесне. Користаючись нагодою, я дякую Господу за дароване Ним благословення. Алілуя!”
Ті, що одержали Святого Духа, можуть сказати перед обличчям Господнім, що вони безгрішні. Не має значення, як довго ви вірили в Ісуса, та якщо не визнавали чудове Євангеліє, дане нам Богом, то мали гріх у серці. Такі люди обманюють самих себе і Бога. Вони ніколи не приймали Господа у їх серця. Якщо грішник хоче сповнитися Святим Духом то, насамперед, він повинен перестати обманювати самого себе і зізнатися, що згрішив. Тільки тоді він зможе повірити в Євангеліє Води та Духа. Ті, які вірують у чудове Євангеліє, достойні дару Святого Духа.
Що каже грішникам Дух Святий? Він радить їм одержати прощення гріхів, увірувавши в чудове Євангеліє, що сповнилося Хрещенням Ісуса і Його Кров’ю. Якщо ви згрішили та кажете, що ви не грішник, то ніколи не одержите Святого Духа. Ті, що не вірять у чудове Євангеліє і кажуть, що вони не згрішили, обманюють і Бога, і самих себе. Грішники повинні знати про чудове Євангеліє Води та Духа й одержати Святого Духа. Тільки тоді вони зможуть уникнути суворого покарання Божого.
 
 
Праведники можуть отримати Святого Духа через визнання гріхів
 
Я звертаюся до тих, котрі вірять у Євангеліє Води та Духа, а отже отримали Святого Духа. Ось що сказав Бог праведникам. У першому соборному посланні Івана написано: „Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої” (1 Івана 1:9). Це означає, що ми можемо очиститися від гріхів, пам’ятаючи про наші провини і вірячи в чудове Євангеліє, яке вчить нас, що Ісус забрав усі наші гріхи Своїм Хрещенням і спокутував їх Своїм розп’яттям на Хресті. Праведники мусять визнати перед Господом свої дійсні гріхи. Тільки тоді вони можуть перебувати у присутності Святого Духа. Праведники повинні визнавати свої гріхи і продовжувати вірити в чудове Євангеліє.
Багато років тому чудове Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові очистило нас від усіх наших гріхів. Тому праведники повинні вірити в це Євангеліє і бути вільними від гріха. Господь уже пробачив усі їхні гріхи через Євангеліє Води та Духа. Праведники повинні вірити в чудове Євангеліє, щоб бути вільними від гріхів. Праведники можуть очистити свої занечищені гріхом серця, віруючи в чудове Євангеліє Води та Духа.
Наш Господь вже давно очистив праведників від гріхів Своїм Хрещенням і Кров’ю. Таким чином ті, що дійсно вірять, є вільними від гріхів. Проте, праведники повинні сповідатися і визнавати гріхи перед обличчям Господнім. Праведники мусять навернутися до віри у Хрещення і Кров Ісуса як основу чудового Євангелія, для того, щоб стати безгрішними. У такий спосіб вони завжди можуть розпочати нове, праведне життя, перебуваючи у Святому Дусі. Ті, що незважаючи на свою слабість можуть стояти перед Господом, справді мають можливість перебувати з Богом завдяки чудовому Євангелію Води та Духа.
 
 
Як ми можемо зрозуміти правдиве значення присутності Святого Духа?
 
Багато людей хочуть перебувати у присутності Святого Духа. Але вони не знають, як здійснити це бажання, хоч вірять в Ісуса. Усі люди можуть отримати Святого Духа, увірувавши в Євангеліє Води та Духа, та одразу ж отримати Його в дарунок від Бога. 
Отже, для праведника єдиним способом одержати Святого Духа є віра в істину Євангелія Води та Духа. Його перебування зі Святим Духом неможливе без правдивого Євангелія. То що ж ми знаємо про присутність Святого Духа? Вона неможлива без віри в істину прекрасного Євангелія.
 
 
Бог каже, що людина грішить протягом усього життя
 
У першому соборному посланні Івана написано: „А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас!” (1 Івана 1:10). Немає людини, яка б не згрішила перед обличчям Господнім. Навіть у Біблії написано: „Немає людини праведної на землі, що робила б добро й не грішила” (Екклезіяст 7:20). Усі люди грішать перед обличчям Господнім. Якщо людина каже, що не згрішила, то вона - брехун. Люди грішать протягом усього життя аж до смерті. Тому Ісус був охрещений Іваном Хрестителем, щоб взяти на Себе всі гріхи людства. Якби ми не грішили, то не мали б потреби вірити в Бога як нашого Спасителя.
Господь сказав: „Мого слова немає у вас” тим, котрі думають, що вони не згрішили. Якщо людина не вірить у чудове Євангеліє Води та Духа, то вона заслуговує на смерть. Якщо праведник чи грішник твердить перед обличчям Божим, що він не згрішив, то він недостойний віри в чудове Євангеліє. 
Господь дав кожній людині прекрасний дар - правдиве Євангеліє. Ми визнали всі наші гріхи і покаялися, щоб одержати прощення через чудове Євангеліє. Ми можемо отримати Святого Духа навернувшись до прекрасного Євангелія, яке Бог дарував нам для прощення наших гріхів, і увірувавши в нього. Правдиве значення присутності Святого Духа полягає в Євангелії Води та Духа. Лише ті, котрі пізнали Євангеліє Води та Духа, можуть ходити в Господі.
Люди були відлучені від Бога через гріхи, успадковані від Адама та Єви. Але зараз ми, що успадкували насіння гріха, можемо сподіватися повернути собі можливість перебування з Богом. Для цього ми повинні навернутися до віри в Христове Євангеліє Води та Духа й одержати прощення гріхів, що віддалили нас від Бога.
Ті, що вірять у правдиве Євангеліє, будуть врятовані від гріхів і Бог наповнить їх Святим Духом. Праведники можуть ходити з Богом, тому що вони перебувають у Святому Дусі. Ті ж, що віддалилися від Бога через гріхи повинні навернутися до прекрасного Євангелія Води та Духа й увірувати в нього. Тільки тоді вони зможуть дійсно перебувати з Ним.
Зіслання Святого Духа приходить через віру в чудове Євангеліє. Ми повинні знати, що зіслання Святого Духа стає можливим тільки завдяки вірі в Євангеліє Води та Духа. Віра в чудове Євангеліє - це шлях до Бога. Ісус зруйнував бар’єр, що відокремлював нас від Бога, тобто наші минулі та теперішні гріхи, і дозволив нам перебувати з Богом через віру в чудове Євангеліє Води та Духа.
Ми повинні відновити присутність Святого Духа у серці. Правдива присутність Святого Духа виповнюється через розуміння Євангелія Води та Духа та віру в нього. Присутність Святого Духа можлива тоді, коли ми віримо у прощення наших гріхів через чудове Євангеліє. Ті, що не одержали прощення гріхів, не можуть перебувати у присутності Святого Духа. Іншими словами ніхто не може отримати ласку присутності Святого Духа без віри в Євангеліє Води та Духа.
Якщо вам важко отримати Святого Духа, то ви, насамперед, повинні визнати, що не вірите в Євангеліє Води та Духа, і що ваші гріхи не були прощені. Чи хочете ви перебувати у присутності Святого Духа? Тоді увіруйте в Євангеліє, що виповнилося через Хрещення й Кров Ісуса. Лише тоді усі ваші гріхи будуть прощені і ви відновите у вашому серці дар Святого Духа. Це чудове Євангеліє дійсно може допомогти вам отримати Святого Духа.