Проповіді

Тема 8: Святий Дух

[8-8] (Івана 7:37-38) Хто є джерелом живої води Святого Духа?

(Івана 7:37-38)
„А останнього великого дня свята Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є! Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.” 
 
Хто може пити живу воду Святого Духа?
Той, хто вірує в чудове Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові, пролитої на Хресті.

Жива вода Святого Духа струменить із сердець тих, котрі вірять у чудове Євангеліє. У Євангелії від Івана написано: „Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його” (Івана 7:38). Ось правдиве спасіння і відпущення гріхів тих, котрі вірять у чудове Євангеліє, дане нам Богом. 
Коли можна отримати Святого Духа? Ми зможемо наповнитися Святим Духом лише тоді, коли почуємо і повіримо у правдиве Євангеліє, яке вчить нас, що Ісус Христос забрав усі гріхи світу Своїм Хрещенням від Івана. Лише тоді ми зможемо пити живу воду Святого Духа. Ті, що вірять у чудове Євангеліє, наповнюються Святим Духом і можуть відчути, як щоразу, коли вони проповідують та слухають слово Боже, жива вода Духа омиває та переповнює їх висушені серця.
Жива вода Святого Духа струменить із сердець тих, котрі вірять у Євангеліє Води та Духа, в якому написано, що Господь прийшов на землю, щоб врятувати всіх грішників від їх гріхів. Святий Дух – це істина, невіддільна від Євангелія Води та Духа, яка перебуває в людях, що вірують у слово Боже. 
Кожен, хто бажає пити живу воду Святого Духа, повинен одержати відпущення усіх гріхів через віру в чудове Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові, пролитої на Хресті. Ця жива вода Святого Духа наповнює серця тих, котрі вірять у Божі слова. Люди, що твердо вірять у Євангеліє Води та Духа, мають у собі живу воду Святого Духа, що бурхливим потоком тече в їхніх серцях. Навіть у наш час жива вода Святого Духа струменить із сердець тих, котрі одержали прощення гріхів через віру в чудове Євангеліє Хрещення Ісуса Христа і Його Крові, пролитої на Хресті.
Але в серцях тих людей, котрі не вірять у чудове Євангеліє істини немає жодної краплі живої води Святого Духа. Доки я не увірував у Євангеліє Води та Духа, жодна крапля живої води Святого Духа не витекла з мого серця. До цього я не мав ані найменшого уявлення про значення живої води Святого Духа, незважаючи на те, що щиро вірив в Ісуса Христа. Я блукав у темряві, тому що в моєму серці не було Святого Духа. Зараз я прийняв це чудове Євангеліє Води та Духа і жива вода Святого Духа джерелом б’є з мого серця.
Жива вода Святого Духа виливається з мого серця та з сердець тих, котрі чують і вірять у слово Боже. Як сказав Ісус: „Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є!” Жива вода Святого Духа відновлює сили народжених знову християн, що вірять у чудове Євангеліє Води та Духа. Ця вода життя саме зараз струменить з мого серця разом із вірою в Євангеліє Води та Духа, даючи іншим можливість пити її. Завдяки Богу жива вода Святого Духа рікою тече з мого серця. Це відчуття відоме тим, котрі вже одержали дар Святого Духа.
В книзі Об’явлення написано, що зіслання Святого Духа і вода життя – це таємниця, відома тільки тим, що знають і вірять у чудове Євангеліє Води та Духа. Отже, ви повинні усвідомлювати, у кому перебуває Святий Дух. Ви маєте знати, що Святий Дух перебуває тільки в тих, хто вірить у Євангеліє Ісуса.
 
 
Я вірив тільки в Кров Ісуса, пролиту на Хресті
 
Незважаючи на те, що більше десяти років я вірив тільки в Кров Ісуса на Хресті, гріх усе ще залишався у моєму серці. У той час я вірив, що мої гріхи прощені тільки через Його Кров на Хресті. З такою вірою я не міг одержати ні повного прощення гріхів, ні Святого Духа. У моєму житті були розпач та порожнеча. Єдиною ознакою того, що я вірив в Ісуса, було те, що я відвідував церкву. 
Але я почав переосмислювати свою віру. „Чи дійсно я одержав Святого Духа?” Коли я вперше увірував в Ісуса, моє серце запалало любов’ю до Нього. Я навіть одержав дар мов. Але що відбулося зі мною? Я зрозумів, що мої бурхливі емоції зовсім не свідчать про присутність Святого Духа, а навпаки доводять, що я не одержав Його. Я вірив в Ісуса, але Святий Дух і Його жива вода не наповнювали моє серце.
Не мало суттєвого значення, чи в мене гаряче серце, чи холодне, тому що моя віра ґрунтувалася на [4]кальвінізмі. 
 
[4] Система інтерпретації християнства, ініційована Джоном Кальвіном, надає особливого значення доктринам приреченості і спасіння. У відповідь на армініанське вчення було розроблено п’ять основних позицій Кальвінізму: 1) Повна гріховність: гріх уражає всі частини людини: тіло, душу, розум та емоції. 2) Незаслужена милість: Милість Божа до людини абсолютно залежить від Нього і не залежить від людини. Людина не може її заслужити. 3) Обмежена спокута: Христос не забрав гріхи всіх людей, що жили, живуть та житимуть на землі, але лише гріхи обрані Ним для спасіння. 4) Беззаперечна милість: Заклик Божий до спасіння не можна відкинути. 5) Наполегливість святих: Порятунок неможливо втратити. Однак ви повинні чітко відрізняти ці вчення від Євангелія Води і Духа, особливо доктрину про обмежену спокуту.
 
Ось на які запитання мені слід було дати відповідь: 
(1) Чи перебуває в мені Святий Дух? - Ні. Я не впевнений у тому, що Він перебуває у мені.
(2) Чи є в мені гріх? - Так, є. Мене, без сумніву, наповнював гріх, незважаючи на мою віру в Кров Ісуса на Хресті. Гріх усе ще залишався в моєму серці, незважаючи на те, що я вірив в Ісуса, щодня молився і каявся в гріхах. Моє серце ніколи не було цілком очищене від гріха, хоч як я не намагався зробити його таким. 
„Яким чином я можу наповнитися Святим Духом?” „Як я можу очистити моє серце від гріха?” Ці два запитання завжди не давали мені спокою, незважаючи на мою віру в Ісуса. Після того, як я увірував в Ісуса, я отримав дар мов, а також повірив, що я очищений від гріхів завдяки моїй вірі в Кров Ісуса. 
Але час ішов, а в моєму серці накопичувалось усе більше й більше гріхів. Я був переповнений гріхами.
Молитви покаяння та піст не могли очистити мого серця від гріха доти, доки я вірив тільки в Кров Ісуса. Мене турбували мої дійсні гріхи. Чим більше занепокоєння охоплювало мою душу, тим ревніше я проповідував іншим слова Ісуса. Я також почав частіше відвідувати церкву і присвятив себе служінню Ісусу, опираючись на віру тільки в Його Кров.
Час ішов, а дійсні гріхи в моєму серці не дозволяли мені пізнати правдиву віру. Вірити в Ісуса було для мене ще важче, ніж до того. Я намагався ще сильніше вірити в Кров Ісуса і докладав усіх зусиль для того, щоб ще більше присвятити себе Богу. Незважаючи на це в моєму серці панувала ще більша порожнеча. Моя віра тільки давала мені відчуття порожнечі та перетворила мене в лицемірного християнина, що клопотався тільки про зовнішній вияв віри. Я думав: „В усіх людей такі самі наслідки віри в Ісуса, як у мене!” Я відкидав думки про те, що моя віра була помилкова. Як і раніше, ні Кров Ісуса, ні молитви не могли дати мені прощення дійсних гріхів.
Але через яку віру я можу отримати прощення дійсних гріхів? Мої дійсні гріхи можуть бути змиті тільки через віру в те, що всі вони перейшли на Ісуса під час Його Хрещення в ріці Йордан. Про це написано в Євангелії від Матвія (Матвія 3:13-17). То чому ж мої дійсні гріхи не змиті Кров’ю Ісуса? Я не знав і не вірив у чудове Євангеліє, яке вчить нас про правдиве значення Хрещення Ісуса від Івана.
Чи це означає, що всі гріхи світу були змиті Хрещенням Ісуса? Так, це правда.
Біблія свідчить про це словами: „...Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже” (Івана 3:3-5). Ісус прийшов на землю і взяв на себе всі гріхи світу Своїм Хрещенням від Івана.
Я усе ще сумнівався в цьому і порівнював Старий та Новий Завіт, щоб знайти пояснення. Та виявилось, що це насправді так. Усі гріхи світу перейшли на Ісуса, коли Він прийняв Хрещення, і всі мої гріхи також були передані Йому. Я віднайшов праведність через віру в ці слова та зрозумів, що вони - слова істини та найпрекрасніше Євангеліє на землі.
Я також зрозумів, що мої гріхи не були змиті вірою тільки в Кров Ісуса. Причиною цього було те, що я не міг передати Ісусу свої дійсні гріхи, поки не пізнав правду Його Хрещення в річці Йордан. Нарешті я зрозумів істину. Я довідався, що Ісус прийшов на землю заради мене, що Він Своїм Хрещенням узяв на Себе всі гріхи світу, а пізніше був розп’ятий, щоб звільнити нас від гріхів. Я також збагнув та увірував у ту істину, що метою Хрещення Ісуса і Його Крові на Хресті було прощення всіх гріхів людства. Зараз я став праведником завдяки моїй вірі в чудове Євангеліє, яке Ісус дав нам, та завдяки тому, що всі мої гріхи прощені.
Я очистився від гріхів не завдяки церковним доктринам, але через Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті. Ця істина полягає в чудовому Євангелії. Я був врятований від усіх гріхів і став праведником завдяки моїй вірі не тільки в Кров Ісуса, але в спасіння через Хрещення Ісуса і Його Кров на Хресті.
Я дякую Господу також за те, що Святий Дух зійшов на мене після того, як я почав вірити в чудове Євангеліє. Зараз Святий Дух перебуває в мені разом зі словами правди Хрещення Ісуса від Івана і Його Крові, пролитої на Хресті.
Я дякую Господу за те, що Він дав мені це чудове Євангеліє, завдяки якому я можу проповідувати таку ж істину, як і учні Ісуса. Бог дарував мені Святого Духа, хоч я тільки увірував у чудове Євангеліє. Я маю честь із сильним переконанням та вірою проповідувати це послання всім людям на землі. Я можу з упевненістю стверджувати, що люди не зможуть очиститися від усіх гріхів, віруючи тільки в Кров Ісуса!
Однак я можу з певністю сказати їм, що всі їхні гріхи будуть змиті лише якщо вони увірують в прекрасне Євангеліє, яке навчає нас про Хрещення Ісуса від Івана і Його Кров, пролиту на Хресті. У мене немає ані найменшого страху перед Господом, коли я проповідую це чудове Євангеліє. Я з гордістю проповідую це благословенне Євангеліє народження знову від Води та Духа всьому людству. Я віддаю хвалу Господу та дякую Богу за те, що Він дозволив мені пити живу воду Святого Духа та дарував Євангеліє Води та Духа.
 
 
Досвід показує, що правдивим Євангелієм є Євангеліє Води і Духа
 
Чи дійсно ви одержали прощення гріхів і наповнилися Святим Духом? Як ви можете підтвердити істинність Євангелія? Одного разу я провів кілька дослідів з людьми, що от-от мали увірувати в чудове Євангеліє, дане нам Ісусом. Одному чоловікові я розповідав тільки про Кров Ісуса Христа, пролиту на Хресті. Я також сказав йому, що в Ісуса Христа не було жодного гріха. Іншій особі я розповів про чудове Євангеліє Хрещення Ісуса від Івана і Його Крові, пролитої на Хресті. У результаті той чоловік, що одержав прощення гріхів через віру тільки в Кров Ісуса, сказав, що йому необхідно постійно одержувати прощення за дійсні гріхи. А той чоловік, що увірував у чудове Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові, сказав, що він став абсолютно безгрішною людиною.
Він свідчив, що в його серці немає гріха, тому що повірив у те, що Ісус забрав усі його гріхи і був засуджений за них. Він зміг одержати Святого Духа від Бога, тому що увірував у чудове Євангеліє, в якому написано, що Ісус Своїм Хрещенням від Івана забрав усі гріхи світу. 
Причиною того, що цей чоловік міг сказати, що в його серці більше немає гріха стало отримання ним Святого Духа через віру в благословенне Євангеліє. Святий Дух дозволив йому з упевненістю стверджувати те, що в його серці більше немає гріха. Бог посилає Святого Духа всім тим, котрі вірують у Хрещення Ісуса від Івана і в Його Кров, пролиту на Хресті. У кому перебуває Святий Дух? Святий Дух дається в дар тим, котрі вірують у чудове Євангеліє Хрещення Ісуса від Івана та Його Крові, пролитої на Хресті.
Спостерігаючи за незвичайним явищем у День П’ятидесятниці, багато людей не зрозуміли правдивої причини зіслання Святого Духа і відмовилися від прекрасного Євангелія. Люди думали, що зможуть наповнитися Святим Духом, якщо будуть наполегливо молитися і шукати Святого Духа. Довгий час багато християн не мали ані найменшого уявлення про ту істину, що дар Святого Духа може одержати лише той, хто увірує в благословенне Євангеліє Хрещення Ісуса і Крові. А численні слуги Господні, наповнені Святим Духом завдяки вірі в Євангеліє Води та Духа, проповідували Євангеліє і Святий Дух допомагав їм у цьому. У результаті багато людей по всьому світу почули і прийняли до серця чудове Євангеліє та одержали в дар Святого Духа. 
Бог посилає Святого Духа тим, що вірують у прекрасне Євангеліє. У Біблії написано: „І буде останніми днями, говорить Господь: Я виллю від Духа Свого на всяке тіло...” (Дії 2:17). Однак необхідно знати, що спроби одержати Святого Духа, не пізнавши прегарного Євангелія - це марні зусилля. Не існує іншого способу зіслання Святого Духа, як віра в Хрещення Ісуса від Івана та Його Кров, пролиту на Хресті.
Бог каже, що увійти в Царство Небесне може лише той, хто народився знову від Води та Духа, адже тільки народжені знову мають дар Святого Духа. Тому немає жодного сумніву в тому, що ми повинні сповнитися Святим Духом, щоб увійти в Небесне Царство. Як ви можете думати, що одержите Святого Духа та підете до Неба, не вірячи в чудове Євангеліє Води та Духа? Немає іншого шляху до Царства Небесного крім віри в прекрасне Євангеліє. Ви можете наповнитися Святим Духом тільки тоді, коли повірите в Євангеліє Хрещення Ісуса і Його Крові. Подібно як ми одержуємо товар, заплативши гроші, так і Святий Дух сходить на нас, коли ми починаємо вірити в чудове Євангеліє. 
Запевняю вас, що якщо ви дійсно бажаєте одержати в дар Святого Духа, то, насамперед, мусите знати і вірити в Євангеліє Води та Духа. Лише тоді ви зможете перебувати у Святому Дусі. Отримати Святого Духа можна тільки через віру в чудове Євангеліє Води та Духа. Бог хоче, щоб ви одержали в дар Святого Духа.
Я вірю в чудове Євангеліє і з часом все більше переконуюся в тому, що прекрасне Євангеліє, послане мені Господом - це найпрекрасніша та найкоштовніша річ на землі. Я сповнений глибокої вдячності Господу. Чи ви відчуваєте те ж саме? Ми усвідомлюємо, що ті з нас, котрі наповнилися Святим Духом, одержали превелике Боже благословення.
Я хочу розповісти вам про те, як можна отримати Святого Духа, віруючи в чудове Євангеліє. Людина вправі вважати себе наповненою Святим Духом лише тоді, коли прийме до серця благословенне Євангеліє народження знову від Води та Духа. 
Ісус сказав: „Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його” (Івана 7:38). Це означає, що люди, котрі одержали прощення гріхів через віру в прекрасне Євангеліє, дароване нам Ісусом Христом, одержали в дар Святого Духа. Жива вода Святого Духа тектиме ріками з їхніх сердець. Люди, що вірять у чудове Євангеліє, можуть відчути на собі цей потік живої води Святого Духа.
Незважаючи на те, що я щиро вірив в Ісуса до того, як був народжений знову через Євангеліє Води та Духа, з мого серця не текла жива вода Святого Духа. Але в той момент, коли я увірував у чудове Євангеліє Води та Духа, ріки живої води полилися з мого серця саме так, як про це написано в Біблії. Навіть зараз жива вода Святого Духа рікою виливається з мого серця разом із Євангелієм Води та Духа, яке Бог дарував мені. Жива вода Святого Духа невпинно та щедро струменить з мого серця. Після того, як я одержав у дар Святого Дух, я став євангелістом, проповідником чудового Євангелія. 
 
 
Моя віра після того, як я прийняв до серця чудове Євангеліє та отримав Святого Духа
 
Була пізня осінь. Мені тоді виповнилось тільки двадцять років. Тієї осені я все частіше замислювався над неминучістю смерті. Того року моє життя було повне розпачу, відчуття порожнечі та темряви, тому що гріх перебував у моєму серці. Я рухався у невірному напрямку, не маючи ані найменшого поняття, куди іти. Я відчував біль у всьому тілі, а в серці панувала порожнеча. 
Я був у повному розпачі через мої гріхи. У мене не залишалося іншого вибору, як чекати Божого Суду після раптової смерті та молитися про прощення гріхів. „О, Боже, перш ніж я помру, я хочу одержати прощення гріхів через віру в Тебе. Прошу Тебе, вилікуй слабкість мого тіла!” Я молився ще і ще.
І раптом у моєму повному зневіри серці почала народжуватися нова надія. Воно наповнювалось прагненням Бога і горіло, як вогонь. Це був не розпач, а нове сподівання, що раптом прийшло в моє серце. З того дня я почав нове релігійне життя з вірою в те, що Ісус умер на Хресті, щоб врятувати мене від гріхів.
Трохи згодом я почав розмовляти різними мовами. Я гірко плакав, коли думав про Кров, пролиту Ісусом на Хресті. Я був повний вдячності Йому за те, що Він пролив Свою Кров на Хресті за мене.
Після всього, що трапилось, я залишив старе життя і перейшов на нову роботу, що дозволяла мені святкувати святу Неділю. У цей час моє серце було повне любові до Ісуса і безмежної вдячності за те, що Він пролив Свою Кров на Хресті, щоб врятувати мене від гріхів. Мій релігійний дух міцнів, але ґрунтувався тільки на вченні про Кров Ісуса на Хресті.
Однак згодом моє релігійне життя почали отруювати страждання з приводу моєї слабкості та гріхів. Мої дійсні гріхи не були цілком змиті тому, що я вірив тільки в Кров Ісуса, пролиту на Хресті. Я робив спроби очиститися від дійсних гріхів молитвами покаяння. Однак молитви, які я підносив до Бога в надії одержати прощення не могли цілком очистити мене від щоденних гріхів тому, що я не дотримувався Божих Законів. Мої дійсні гріхи почали накопичуватися. 
Я продовжував молитися, незважаючи на те, що я не міг цілком очиститися від гріхів молитвами каяття. Я вірив у те, що кожного разу, коли згрішу, зможу змити свій гріх молитвою покаяння і роздумами про Кров Ісуса, пролиту на Хресті. Я продовжував жити таким релігійним життям, а моїх дійсних гріхів накопичувалося все більше і більше. Мої страждання через них тільки примножувалися. 
Я не був правдивим християнином. Мене призначили священиком, потім проповідником-євангелістом, не дивлячись на тягар моїх гріхів. Я проповідував євангеліє незважаючи на те, що сам страждав від гріхів. Я думав, що це - єдиний спосіб очистити душу. Але мої дійсні гріхи не змивалися вірою, що ґрунтувалася на доктрині самопожертви.
Мене навіть одного разу упіймав сатана: через тягар власних дійсних гріхів мене огорнули думки покінчити з життям. „Ти згрішив, чи не так?” продовжував запитувати мене сатана.
Моя віра занепадала. Я розумів, що не позбудуся тягаря гріхів, віруючи тільки в Кров Ісуса і підносячи до Бога молитви покаяння. Мною опанувало відчуття безвихідності та розчарування. 
Вивчаючи кальвінізм у духовній семінарії, я зацікавився причиною Хрещення Ісуса від Івана. Я запитував багатьох викладачів, навіщо Ісус був охрещений Іваном в річці Йордан. Відповіді цих професорів зводилися до одного: вони говорили, що Ісус охрестився або для того щоб показати свою смиренність, або для того, щоб дати нам зрозуміти, що Він справді Син Божий. Однак вони не задовольняли моєї цікавості. 
 
 
Істина Хрещення Ісуса від Івана змусила мене визнати прекрасне Євангеліє
 
По закінченні семінарії я ще більше страждав під тягарем гріхів, що, як і раніше, залишалися зі мною. Аж ось одного разу я зрозумів, навіщо Ісус охрестився і чому Він сказав, що в такий спосіб сповниться вся правда. Це чудове Євангеліє звістило мені те, що Ісус Своїм Хрещенням в річці Йордан узяв на Себе всі мої гріхи. Своїм словом, записаним у Біблії, Бог допоміг мені зрозуміти істину.
Знову й знову перечитуючи Божі слова про чудове Євангеліє, я нарешті пізнав правду і зрозумів, що всі мої гріхи перейшли на Ісуса під час Його Хрещення від Івана і що Він був засуджений за них та розп’ятий на Хресті.
Тільки тоді я збагнув, що Святий Дух дійсно зійшов на мене. Усі мої гріхи були цілком прощені після того, як я пізнав та увірував у чудове Євангеліє. Гріхи, що привели мене у стан розпачу й розчарування, були цілком змиті силою прекрасного Євангелія. 
Ті гріхи, від яких я ніколи б не зміг очиститися нескінченними самопожертвами і молитвами покаяння, зникли раз і назавжди. Я щиро дякую Господу за це.
Це правда, що всі гріхи світу не можуть бути змиті тільки Кров’ю Ісуса, пролитою на Хресті. Хрещення Ісуса від Івана також спричинилося до прощення гріхів. Тепер кожен із нас повинен зрозуміти й увірувати в те, що всі його гріхи змиті завдяки чудовому Євангелію Води та Духа. Святий Дух перебуває в моєму серці, тому що я вірю в чудове Євангеліє Води та Духа. Божі слова, якими Він свідчив про Свого Сина, очистили моє серце від усіх гріхів, а Святий Дух, як голуб, зійшов на мене завдяки моїй вірі в чудове Євангеліє. 
З того дня, як Святий Дух зійшов на мене, Він допомагає мені займатися духовними справами, іншими словами, проповідувати чудове Євангеліє. Відтепер у моєму серці немає гріха. Хрещення Ісуса від Івана і Його Кров, пролита на Хресті свідчать про прощення моїх гріхів і дар Святого Духа. Алілуя! Хвала Тобі, Господи! Святий Дух з миром, як голуб, зійшов на мене і перебуває в мені з того дня, коли я увірував у Євангеліє Води та Духа. Тепер Він перебуває в моєму серці та в Своїх діях іноді схожий на голуба, а іноді – на жар доменної печі.
Ви також можете одержати Святого Духа в дарунок від Бога, якщо визнаєте й увіруєте в благословенне Євангеліє Води та Духа. Чи не хочете ви одержати в дар Святого Духа і віддавати хвалу Господу разом зі мною, віруючи у чудове Євангеліє Води та Духа? Чи не бажаєте ви разом зі мною проповідувати усьому світу радісне Євангеліє Води та Духа? Благословенне Євангеліє Води та Духа освятить вас і дасть вам дар Святого Духа. Правда Божа відкривається у благій звістці. Ось чому тільки віра в благодатне Євангеліє Води та Духа дає можливість отримати Святого Духа.
 
 
Чуда, які Святий Дух вчинив у мені
 
Після того, як я віднайшов дар Святого Духа, я почав працювати в новій церкві - проповідував благословенне Євангеліє. Завдяки Святому Духу мої проповіді прекрасного Євангелія були особливо сильними.
У той час трапився такий випадок. У місті, в якому я жив, був один кравець, що продавав свій товар іноземним клієнтам. Він також був священиком. Одного разу він прийшов у місцевий готель для переговорів з клієнтами. Там він побачив плакат, що запрошував відвідати нашу церкву. Він зацікавився цим і зустрівся зі мною. Під час нашої розмови він зізнався, що вже давно мучиться під тягарем гріхів. Після п’яти годин обговорення Євангелія Води та Духа він усвідомив істину прощення гріхів, народився знову та одержав дар Святого Духа.
Ще один випадок трапився, коли я ходив по місту, шукаючи приміщення для нашої церкви. Я знайшов великий та красивий будинок. Але тоді у мене не було достатньої суми грошей, щоб найняти цю споруду для нашого храму. За моїми підрахунками ми аж ніяк не могли орендувати цей будинок через брак коштів. Але Святий Дух сказав мені: „Будь сильним та віруй!” І як це не дивно, завдяки допомозі Святого Духа мені все-таки вдалося винаймити цей будинок для нашої церкви. З тих пір Святий Дух допомагає мені проповідувати чудове Євангеліє Води та Духа. Святий Дух, що перебуває в моєму серці, спонукує мене проповідувати благословенне Євангеліє всім людям. І я бачу, що ті, котрі чують і вірять у це прекрасне Євангеліє, одержують дар Святого Духа.
Я дякую Святому Духу за те, що Він дав мені змогу проповідувати благодатне Євангеліє. Я знаю, що всього мого життя не вистачило б для того, щоб написати про те, що Святий Дух зробив для мене. Завдяки Йому я можу жити, даруючи людям потік живої води, що тече з глибини мого серця. Я дякую Святому Духу за те, що Він перебуває в мені.
 
 
Святий Дух заснував церкву, що наповнена Його силою завдяки Євангелію Води та Духа
 
Одного разу я пішов у пустиню проповідувати добру новину. Господь привів мене у маленьке містечко, де я зустрівся з групою людей, що шукали Бога. Господь наштовхнув мене на думку розповісти цим людям про благословенне Євангеліє, що дозволить їм наповнитися Святим Духом. Почувши й увірувавши в прекрасне Євангеліє, ці люди одержали дар Святого Духа. Завдяки Святому Духу ці люди почали допомагати мені і з тих пір я разом із ними проповідую чудове Євангеліє по всьому світу.
У той час вони були невеликою групою людей, не належали до жодної релігійної конфесії. Вони хотіли жити відповідно до Божого слова, але перебували у рабстві гріха, безнадійно молилися Богу, благаючи про прощення гріхів. Святий Дух привів мене до цих людей і спонукав розповісти їм про чудове Євангеліє. Я зрозумів, що Святий Дух підготував нас, мене і цих людей до тієї зустрічі. Господь наказав мені проповідувати історію чудового Євангелія Води та Духа починаючи від ритуалу жертвоприношення, описаного в книзі Левіт. Завдяки словам прекрасного Євангелія люди наповнилися Святим Духом. 
Бог заснував церкву Святого Духа разом з тими, котрі вірять у благодатне Євангеліє. З допомогою чудового Євангелія Святий Дух зробив їх учнями Ісуса. Зараз все більше і більше людей наповнюються Святим Духом і приходять у правдиву церкву.
Святий Дух спонукав мене заснувати школу місіонерів та виховувати Його учнів. Він сприяє мені у навчанні людей слову Божому та допомагає їм навчитися з покорою та вірою служити Господу. Завдяки Йому справи поширення Євангелія процвітають скрізь, куди б вони не йшли. Бог також збудував через них Свої церкви. Святий Дух надихає Своїх слуг проповідувати благословенне Євангеліє Води та Духа. Святий Дух привів праведників, що одержали прощення гріхів, з’єднав з Господньою церквою й вони одержали благословення на праведне життя на землі.
Сатана з давніх-давен вводить людей в оману і буде продовжувати робити це. Диявол переконує людей, що вони можуть одержати Святого Духа через молитви покаяння, дотримання посту чи покладення рук. Це явний обман диявола. Люди не можуть одержати Святого Духа через молитви покаяння чи покладення рук. Вони можуть наповнитися Святим Духом лише одержавши прощення усіх гріхів через віру в Євангеліє Води та Духа, яке нам дав Господь. Ось правдиве значення зіслання Святого Духа. Учні Ісуса Христа під керівництвом Святого Духа завжди проповідували благодатне Євангеліє Води та Духа, щоб допомогти людям отримати дар Святого Духа. 
 
 
Святий Дух покликав нас заснувати видавництва християнських книг по всьому світу
 
Апостол Павло залишив нам розповіді про благословенне Євангеліє у своїх посланнях. Так само Святий Дух, що перебуває в моєму серці, став для мене натхненням та заохоченням для проповідування та поширення чудового Євангелія Води та Духа через друковані видання. Ось чому ми публікуємо християнські книги, що розповідають про благодатне Євангеліє, яке дозволяє віруючим одержати дар Святого Духа. Ми розпочинали з невеликих брошур усього лиш на кілька сторінок, а зараз поширюємо по всьому світу вже справжні книги, що розповідають про прекрасне Євангеліє.
Святий Дух, що перебуває в мені, привів до церкви безліч людей, які читаючи ці книги і увірувавши в благословенне Євангеліє, одержали прощення гріхів. Більше того, Святий Дух спонукає нас поширювати чудове Євангеліє, надруковане різними мовами. Тепер ми проповідуємо благу вістку в 150 країнах світу, у тому числі в США. 
Святий Дух надихає церкву молитися про створення відділень місії по всьому світу для перекладу прекрасного Євангелія на різні мови і проповідування його з допомогою літературних видавництв для того, щоб люди різних національностей могли почути й увірувати в нього. Під проводом Святого Духа я почав навчати нових учнів в інших країнах і проповідувати там благодатне Євангеліє. 
Святий Дух наповнив мене бажанням проповідувати Євангеліє в Росії та дав нам нагоду зустрітися з російськими євангелістами, які хотіли пізнати істину, і розповісти їм про чудове Євангеліє. Тоді вони вперше в житті почули благословенне Євангеліє. Так само як і ми, вони одержали дар Святого Духа, почувши й увірувавши в прекрасне Євангеліє Води та Духа. 
Почувши про правдиве Євангеліє, викладач Московського Національного Університету, розповів мені про себе.
„Я вірю в Бога вже 6 років. Але я вірю, не зовсім розуміючи Його. Коли я почув про правдиве Євангеліє Води та Духа, моя віра одразу ж зміцнилася і мир запанував у моїй душі. Я щиро дякую Господу за це. До цього я думав, що живу праведним життям. Я вірив тільки у Кров Ісуса та в те, що Він умер за наші гріхи. Але я не мав ані найменшого уявлення про те, що Бог очистив мене від усіх моїх гріхів.
Коли я зустрівся з людьми, народженими знову, і почув про благу звістку, дану нам Богом, то усвідомив, що я усе ще грішник. Я намагався якнайбільше дізнатися про чудове Євангеліє і про те, що означає бути праведником. Я усвідомив, що всі мої гріхи перейшли на Ісуса, коли Він прийняв Хрещення. Це справді благословенне Євангеліє. Я зрозумів, що не тільки первородний гріх, але й усі мої дійсні і майбутні гріхи перейшли на Нього в момент Його Хрещення. Народження знову завдяки вірі в Євангеліє істини зробило мене щасливим”.
Багато росіян, у тому числі і цей викладач, одержали в дар Святого Духа, почувши й увірувавши у славне Євангеліє Води та Духа. Відтепер там існує церква Святого Духа і все більше й більше людей навертаються до чудового Євангелія завдяки діянням Святого Духа.
Святий Дух, що перебуває в мені, відновив у мені народженого знову християнина, такого ж, як усі ті, що вірять у благодатне Євангеліє Води та Духа. Зараз я проповідую чудове Євангеліє по всьому світу. Завдяки Святому Духу наші книги про славне Євангеліє видаються не тільки англійською мовою, але й перекладаються на інші мови світу. В усьому світі звучать слова прекрасного Євангелія і я дякую Святому Духу за це. Ви також можете перебувати у Святому Дусі, бо Бог хоче, щоб ви одержали Його в дарунок. 
Безліч людей намагаються одержати Святого Духа, кличучи Його і підносячи молитви до Бога. Однак їх спроби наповнитися Святим Духом без віри в Євангеліє Води та Духа свідчать про те, що вони не знають правдивої дороги. Навчати про те, що людина може одержати Святого Духа не знаючи і не віруючи в благословенне Євангеліє означає проповідувати дорогу неправди.
Хіба учні Ісуса наповнилися Святим Духом, не віруючи в благу звістку, послану їм Ісусом? Звичайно, ні. Ви повинні знати, що нині Святий Дух перебуває в тих, котрі вірять у благословенне Євангеліє Води та Духа і вода життя Святого Духа ллється із їхніх сердець. Саме зараз, у цей момент жива вода Святого Духа струменіє з глибини мого серця разом з чудовим Євангелієм. Алілуя, дякую Тобі, Господи.