Проповіді

Тема 10: Об’явлення

[Chapter 7-2] (Об’явлення 7:1-17) Маймо віру, що готова до боротьби

(Об’явлення 7:1-17)
 
Християни сьогодні повинні безпомилково знати правду Біблії. Зокрема, через Слово Об’явлення ми повинні мати належне розуміння вознесіння святих і жити з належною вірою.
В першу чергу, ми повинні усвідомити, що вознесіння станеться в середині Великого Горя, незадовго після перших трьох з половиною років семирічного періоду. Тому в останні дні церкви та святі повинні мати віру, що готова до боротьби, щоб виконати волю Божу, щоб звільнити людство від гріха й дати йому вічне життя, як Він запланував у Христі Ісусі. 
Таким чином Бог дозволив Антихристу виконати Свою волю. Антихрист буде діяти протягом перших трьох з половиною років семирічного періоду Великого Горя. Бог дозволив Антихристу робити свою справу протягом цього періоду. Чому? Щоб виконати Свою велику мету, заплановану для нас, Бог повинен вкинути Сатану до криниці бездонної, а для цього Господь Сам повинен повернутися на цю землю. От чому наш Бог дозволив Антихристу могутньо здійснити його дії протягом перших трьох з половиною років семирічного періоду Великого Горя.
Бог дав кожному Своє Слово визволення від гріха та вічного життя, а щоб виконати це Слово, Він запланував Велике Горе. У основному уривку написано: «А по цьому я бачив чотирьох Анголів, що стояли на чотирьох кутах землі та тримали чотири земні вітри, щоб вітер не віяв на землю, ані на море, ані на жодне дерево». Бог також запланував звільнити 144 тисячі народу Ізраїлю від руйнування, бо Він пообіцяв Аврааму, що буде його Богом і Богом його нащадків. Щоб виконати цю обітницю, Бог дарує Ізраїлю Свою милість спасіння та врятує 144 тисячі нащадків Авраама в останні дні.
Щоб дати святим Своє Тисячолітнє Царство і вічне Нове Небо та Землю, Бог дозволить Великому Горю прийти на цю землю. Після приходу ери Антихриста протягом Великого Горя Бог схопить Сатану і закриє його в бездонній криниці. Бог допускає появу Антихриста й Великого Горя, щоб виконати Свою обітницю спасіння Ізраїля і дарувати Свою милість вічного життя поганам, котрі одягнуться в білий одяг через Велике Горе. 
Велике Горе і царювання Антихриста – це етапи, які ми обов’язково повинні пройти. Ми повинні усвідомити, що все, що Бог допустив, – це частина Його плану спасти всіх нас та одягнути нас в Його милість вічного життя в Царстві Христа. Тому ми повинні чітко розрізняти, в яку еру ми зараз живемо, і задатися питанням, яка віра необхідна для вічного життя. Тож наша віра повинна бути чітка й визначена.
Ми віримо в Слово Боже. І ми також віримо, що це Слово цілком виконається як фізично, так і духовно. Сьогоднішня ера – це ера, яка наближає останні дні. Коли Антихрист і багато його послідовників з’являться в останні дні, ми повинні боротися проти них та захищати нашу віру навіть ціною наших власних життів та мучеництва. Ця ера швидко наближається. Якщо ми віримо в Слово, то повинні боротися проти Антихриста, великого ворога, і його послідовників. Це – віра, готова до боротьби.
Битва означає боротися. Але під словом боротися я не маю на увазі фізичного насильства, побиття і руйнування. Точніше, ця битва призначена захищати віру та не піддатися Антихристу, слузі Сатани, котрий протистоятиме євангелію спасіння, яке Господь дав нам, та переслідуватиме віруючих. Мученики останніх днів мають свідчення Ісуса та отримали Слово Боже. Вони свідчать про Ісуса, котрий прийшов із євангелієм води та Духа.
Боротися означає захищати віру в євангеліє води та Духа. Щоб захищати євангеліє, народжені знову вірою в євангеліє води та Духа, дане нам Господом, повинні об’єднатися з іншими народженими знову святими у церквах Божих. Ми також повинні бути рішучими, щоб мужньо боротися, з непохитним бажанням проповідувати нашу віру іншим людям і спасти їх душі. Бути цілком готовими до битви означає захищати нашу віру і спасти інші душі; така віра церкви – це угодна Богу дорога до перемоги. Слуги Божі та Його святі повинні завжди зберігати віру, готову до боротьби.
Якою є сьогоднішня ера, в якій ми повинні жити з готовим до боротьби розумом і вірою? Ця ера – це час багатьох змін. Багато «теорій» про вознесіння та другий прихід Христа з’являються та зникають, і разом з ними також змінюється віра людей.
Перед тим, як було прийнято нову теорію вознесіння в ранніх 1800-х роках, всі вірили і проповідували доктрину вознесіння після мучеництва, яка каже, що Христос повернеться після закінчення всього Великого Горя, і що їхнє воскресіння та вознесіння трапляться в час повернення Христа. Але теорія вознесіння перед мучеництвом, яка поступово поширилася в ранніх 1800-х роках, цілком заперечила теорію вознесіння після мучеництва.
Теорія вознесіння перед мучеництвом переконує, що віруючі в Ісуса будуть забрані до неба перед тим, як почнеться семирічний період Великого Горя. Хоча ця теорія була спочатку знехтувана багатьма, зараз справді багато людей вірять в теорію вознесіння перед мучеництвом. Але теорія вознесіння перед мучеництвом не тільки взагалі не відповідає Слову Божому, але навіть вважає безглуздими Боже Слово і Його план. Та, на жаль, ця теорія вознесіння перед мучеництвом вже твердо вкоренилася в думках та свідомості тих, котрі не знають Біблії.
Апостоли ранніх часів розділили Божі ери на дві. Першу називали ерою спасіння вірою в Ісуса Христа, а другу – ерою Великого Горя, яке прийде після першої. Сьогоднішні вчені кажуть, що розуміють першу еру спасіння вірою в Ісуса, але друга ера Великого Горя, ера повернення Христа й вознесіння святих, дуже важка для розуміння.
Більшість християн, які вірять в теорію вознесіння перед мучеництвом, через незнання часу мають неправильну віру. Передбачення дня та часу повернення Христа та занехаяння віри, переконання, що святі будуть забрані на небо перед Великим Горем, є результатом віри в цю теорію вознесіння перед мучеництвом. Так багато християн впали у духовні лінощі, думаючи: «Мене не хвилюють нещастя світу. Я буду забраний на небо задовго до Великого Горя, тому все прекрасно». Все це замішання виникло через відсутність точного, біблійно правильного знання вознесіння.
Скофілд відстояв теорію вознесіння перед мучеництвом, і в результаті розум тих, котрі повірили в цю теорію, загруз у бажанні власного задоволення, думаючи: «Ми будемо забрані на небо перед тим як Велике Горе прийде на цю землю, тому зараз давайте жити для власного задоволення». Тому їх віра стала байдужою. 
Але що каже Біблія про Велике Горе і вознесіння? Біблія згадує про вознесіння в середині Тисячолітнього Царства. Вона каже нам, що погани та іудеї, котрі вірять у євангеліє води та Духа, дане нам Ісусом, також страждатимуть від переслідування Антихриста під час перших трьох з половиною років Великого Горя протягом ери блідого коня. 
Вона каже нам, що після перших трьох з половиною років Великого Горя Антихрист убиватиме святих, тобто святі підуть на муки. Вона також каже нам, що всі святі, котрі мучилися та котрі не мучилися, воскреснуть у славних тілах і одночасно станеться їхнє вознесіння. Коли святі будуть забрані на небо у середині Великого Горя, цей світ наблизиться до свого кінця з приходом кар семи чаш. Господь тоді повернеться на цю землю, щоб судити Сатану, Антихриста, і його послідовників.
Об’явлення 13 каже нам, що ті, чиї імена не записані в Книзі Життя, цілком підкоряться Антихристу та його ідолам. Іншими словами, тільки ті, чиї імена записані в Книзі Життя, не поступляться Антихристу і його послідовникам. Ті, чиї імена не записані в Книзі Життя через небажання повірити у євангеліє води та Духа, зрештою поклоняться й піддадуться Сатані та його ідолам. 
От чому Біблія каже нам, що святі залишаться на землі протягом Великого Горя, і що незадовго після середини Нещастя вони будуть забрані на небо. Ті, котрі підкоряться Сатані та одержать мітку Антихриста протягом семирічного періоду Великого Горя, будуть вкинуті в озеро вогню і сірки, але ті, чиї імена записані в Книзі Життя, котрі не підкоряться ідолу, будуть забрані на небо у середині Великого Горя.
Істинне вознесіння станеться незадовго після середини семирічного періоду Великого Горя. У другому томі цієї книги ми детальніше розглянемо, що Біблія каже про час вознесіння. Багато людей кажуть, що внебовзяття станеться раніше, та вірять у теорію вознесіння перед мучеництвом, інші ж вважають, що пізніше, і переконані у правдивості теорії вознесіння після мучеництва. Вчені кажуть про теорію вознесіння перед мучеництвом, навіть коли самі не переконані в її правдивості, а багато практикуючих християн вірять у неї. Деякі люди навіть віддають церкві все своє майно та фанатично чекають на певну дату повернення Христа.
Недавно члени однієї деномінації вибрали певну дату і вірили, що Христос повернеться саме тоді. Тому всі вони вилізли на гору, зв’язалися разом мотузками і чекали на вознесіння опівночі. Час йшов, вони дуже нетерпляче чекали, але Ісус не приходив. Тоді вони зрозуміли свою помилку, розв’язали мотузки і спустилися з гори у соромі. На жаль, такі помилки зараз стали вельми поширеними у християнському світі. Такі абсурдні явища не обмежуються тільки Кореєю, але також часто стаються скрізь у світі, в Європі, Америці, Азії, усюди.
Тому ми повинні точно знати, що Бог обов’язково допустить Велике Горе навіть для Своїх святих. Це – план Божий. Бог допускає Велике Горе для святих, щоб виконати всі Свої обітниці: щоб через Нещастя вкинути Сатану у вічний вогонь, щоб перемінити цю землю на новий світ, встановивши Тисячолітнє Царство Христа, де святі царюватимуть з Ним, щоб віддати Нове Небо та Землю віруючим в Ісуса. Це воля Божа невипадково допустила Велике Горе.
Семирічний період Великого Горя ще не почався. Якщо ми припускаємо, що природні лиха, які ми витерпіли дотепер, прирівняти до звичайного вогню, який пожежники можуть легко погасити, то біди, які чекають світ у Великому Горі, будуть страшні, як вогонь, який спалить третину лісів землі.
Щоб не засумніватися і наполегливо стояти у вірі, коли ці біди та кари ударять світ, слуги та святі Божі повинні цілком мати віру, яка готова до боротьби. Ми залишимося на цій землі до середини Великого Горя, тому ми повинні прожити останні дні з вірою, яка ніколи не підкоряється Антихристу та його послідовникам. З упевненим серцем солдата, котрий іде у бій, ви повинні проповідувати євангеліє води та Духа по всьому світу, щоб спасти більше душ, зокрема свою сім’ю.
Світ не завжди буде таким мирним. Але навіть коли замішання запанує у світі й труднощі наповнять наше життя, ми повинні завжди жити з вірою, що Бог захистить нас до останнього дня. Релігії світу і Сатана обдурюють людей різними красивими словами, відбираючи в них їхні душі та кидаючи їх у пекло. 
Навіть зараз багато людей та члени великих деномінацій вірять в теорію Скофілда про вознесіння перед мучеництвом, приводячи багатьох інших до неправильної віри. Ті, котрі вірять, що будуть забрані на небо перед Великим Горем, не бачать жодної необхідності готувати свою віру, щоб наполегливо стояти у вірі протягом Великого Горя. Вони думають, що їм потрібно тільки бути релігійними в цьому житті та просто піти до неба, коли Господь покличе. Але вознесіння святих справді станеться після перших трьох з половиною років Великого Горя, тому вони повинні готуватись у вірі до Нещастя незважаючи на те, коли Христос повернеться. Ми повинні вірити, що Бог спасе народ Ізраїлю і багато поган протягом семирічного періоду Великого Горя.
 Вірш 14 каже нам: «Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...» Це означає мучеництво. Мучеництво – це вірна смерть задля праведної справи. Найправильніша віра для святих, котрі звільнилися від гріха – це непохитна віра у євангеліє, яким Господь змив усі наші гріхи. Але Сатана завжди намагається зламати віру святих. Тому ми повинні вести війну віри проти Сатани. 
Якщо ми підкоримося Сатані в цій боротьбі, то будемо вкинуті в пекло разом з Дияволом як його слуги, але якщо боремося та захищаємо нашу віру навіть ціною наших власних життів, то мучитимемося та увійдемо в Царство Боже з цією вірою мучеництва. Ми ведемо цю війну віри, захищаючи нашу віру, тому наша смерть буде праведна й славна. 
Тому ми повинні мати віру, що готова боротися за праведні справи. Ми повинні вірити, що ведемо війну ради інших, щоб спасти їхні душі, захищати свою віру до кінця і перемогти в цій війні, щоб душі пішли до Неба. Щоб одержати вінець перемоги, ми повинні перемогти Сатану у нашій битві проти нього з мечем Слова Христа.
Люди народжуються і вмирають один раз. Як би не прогресували медичні науки, кожен зрештою вмирає. Чи люди вмирають у віці 10 років, чи 80 років, вони обов’язково підуть на Божий суд за гріхи. Ті, котрі вмирають, не повіривши у євангеліє води та Духа, дане нам Господом, будучи на цій землі, підуть на суд та будуть засуджені на вічний вогонь пекла. Хоч всі їхні гріхи змиті водою і кров’ю Ісуса, що зробили їх білими як сніг, ці невіруючі будуть засуджені за гріхи, зроблені ними перед Богом і людьми на цій землі, та заплатять їхню ціну, тому що їхній гріх невіри в цю правду не пробачено.
Щоб уникнути засуду на вогонь пекла перед Богом, ми повинні повірити у євангеліє води та Духа, дане нам Ісусом, який звільняє нас від усіх наших гріхів. Євангеліє води та Духа, яке спокутує всі наші гріхи, відмінне від євангелія віри тільки в кров на Хресті. Я повсякчас проповідував євангеліє води та Духа. Тільки вірою в євангеліє води та Духа ми одержимо Святого Духа і благословення бути дітьми Божими. Коли ми віримо в Ісуса, ми повинні триматися осторонь та не вірити в неправдиве євангеліє тільки крові на Хресті. 
Старий Завіт згадує про істинне євангеліє через покладення рук і умивальницю. У Новому Заповіті Слово Боже каже нам, що наші гріхи одразу перейшли на Ісуса через хрещення Христа. Умивальниця Старого Завіту і хрещення Нового Заповіту позначають таку саму віру в євангеліє води та Духа, яке спасло нас від всіх гріхів через хрещення Ісуса, що передало Йому всі наші гріхи, Його смерть на Хресті та воскресіння. Можемо спастися тільки через це євангеліє води та Духа. 
Ми повинні продовжувати жити вірою в євангеліє води та Духа до середини Великого Горя. Ми повинні розрізняти цей вік і прожити ці останні декілька днів так, як Бог хоче, проповідуючи Царство Боже і несучи світу добру новину. Господь сказав нам, що багато людей будуть врятовані навіть протягом цих останніх днів.
Не кожна рослина може вижити в пустелі, де немає води, але тільки пісок і сонце. Але навіть в цій безлюдній пустелі, повній гарячого й сухого пилу і піску, коли дощ приносить воду, рослини за один тиждень пускають паростки, цвітуть і дають плоди. В пустелі бракує тільки води; зерно, сховане під піском, хоч не в змозі пустити паростки, не є мертве але живе; воно чекає дощу. І коли вода потрапляє на це сухе зерно, воно відразу пускає паростки. Зерно пускає паростки за один день, виростає на наступний, а цвіте й плодоносить третього дня. Останнього дня ці рослини випускають зерно на землю і достигле зерно знову падає в пісок.
Ми віримо, що як рослини в пустелі, які, здається, неможливо виростити, все ж можуть розвиватися, коли дощ принесе воду, так в останні дні у безлюдній пустелі світу також будуть душі, що пустять паростки, розцвітуть і принесуть плоди, якщо вони знайдуть джерело євангелія води та Духа. Ми віримо, що коли кари семи сурм справді виконаються, багато тих, котрі раніше чули про Велике Горе через Слово, зрозуміють засіяне в них євангеліє, зберігатимуть його і швидко зростуть у вірі мучеництва. 
Коли ми мучитимемося, захищаючи нашу віру, багато людей цвістимуть у вірі подібно до безлюдних рослин, що миттєво виростають навіть на сухих землях, мучитимуться разом з нами за небажання отримати мітку і поклонитися ідолу. Євангеліє води та Духа, яке ми зараз проповідуємо, дасть можливість багатьом людям зрости у вірі за короткий період часу, щоб прийняти мучеництво, і перетворить їх на трудівників Божих, котрі боротимуться до кінця.
Всі ми, від дітей до старших, є солдатами Господньої армії. Завжди підготовляючи наші серця до битви, ми повинні жити з правильною вірою, не обдуреною брехнею, жити як народ Христовий. Тим із нас, котрі виграють битву, Бог дасть вінець перемоги та несказанну нагороду. Тому ми повинні прожити життя, роблячи праведні діла Божі з вірою, що готова боротися з Сатаною, всією Його брехнею і всім злом світу.
 
 
Бог дасть нам сміливу віру в час нещастя
 
Коли настане ера блідого коня, Бог покаже нам її ознаки. Вірш 1 каже: «А по цьому я бачив чотирьох Анголів, що стояли на чотирьох кутах землі та тримали чотири земні вітри, щоб вітер не віяв на землю, ані на море, ані на жодне дерево». Вітер тут означає вітер Нещастя, яке Бог розпочне. Об’явлення 7:1-8 каже нам, що, щоб спасти народ Ізраїлю, Бог запечатає їх і затримає вітер на деякий час. Але, коли прийде час, тобто коли мине ера чорного коня, ера голоду, Бог відкриє еру блідого коня. Тоді прокинуться чотири вітри землі, несучи вітер нещастя на землю.
Коли настане час відкрити еру блідого коня, почне дути жахливий вітер Нещастя, багато юдеїв будуть убиті, багато поган, зокрема серед нас, також будуть вбиті. Коли настане ера блідого коня, неодмінно почнеться ера Нещастя. 
Зараз є ера чорного коня, тому вітер голоду дме у всьому світі. Коли ця ера закінчиться, почнеться ера блідого коня, здіймаючи вітер Нещастя. Вітер Нещастя позначає повномасштабний початок семирічного періоду Великого Горя. Коли Бог вперше від створення всесвіту і початку історії людства принесе Велике Горе у цей світ, тобто коли подує вітер Нещастя з початком ери блідого коня, тоді все закінчиться, а згодом все буде відновлено і почнеться знову.
Ми повинні усвідомити, що коли настане ера блідого коня, прийде також ера Нещастя. Коли правителі у всьому світі об’єднаються, деякі політики матимуть повну владу, а ті, котрі не підкоряться їх наказам і правилам, зазнають Нещастя і смерті. Людям буде дуже важко пережити еру блідого коня, тому що вони терпітимуть великі нещастя від природних лих, кар семи сурм, а ускладнюватиме ці лиха також дуже небезпечна політична ситуація того часу. Але навіть в цій ситуації Бог продовжуватиме діяти серед людей, приводячи безліч поган до спасіння.
Коли в ері блідого коня подує вітер Нещастя, тільки на одного Бога буде надія. Слово каже нам, що «Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!», тому єдина надія на нашого Бога Отця та Ісуса Христа. Коли подує жахливий вітер Нещастя, прийде Антихрист на цю землю, об’єднуючи не тільки політичну сферу землі, але й соціальну, від економіки до культури та релігії, у глобальній інтеграції. Нещастя означає жахливе переслідування. Ось який вітер здійметься. Все це трапиться раптово.
Вітер економічної інтеграції дме вже у сьогоднішньому світі. Світ прямує до безмитної торгівлі, знімаючи тарифні бар’єри між країнами-членами різних торгових організацій. У протекціоністській торговій системі товарам однієї країни важко втримати цінову конкурентноздатність в іншій країні, тому що податки, накладені в процесі експорту та імпорту, піднімають ціни, незважаючи на поміркованість початкових цін експорту. 
Але такі тарифні бар’єри зникають. Хорошим прикладом може бути Європа, де тарифи були поетапними. Між країнами-членами Євросоюзу (ЄС), наприклад, більше немає жодних тарифів. Це – початок ще більшої інтеграції, що позначає підвищення політичної та культурної єдності. Це – дивовижне явище. Без тарифів країна може продавати свої вироби в будь-якій іншій країні. Це – величезне перетворення глобального економічного простору. Якщо ЄС успішно завершить свою економічну інтеграцію, глобальна економічна інтеграція ще більше пришвидшиться.
Недавно Корея, Китай і Японія досягли домовленості надавати термінові позики один одному в разі майбутньої фінансової кризи в Азії, подібної на ту, яка охопила цей регіон у 1997 році. Під час азіатської кризи 1997 року фінансова підтримка була забезпечена Сполученими Штатами. Але цим договором три країни прийняли рішення забезпечити фінансову підтримку одна одній, якщо країна-член угоди зазнає валютної або економічної кризи. Це означає формування економічного альянсу. Як європейські країни відмінили тарифи та прямують до економічної інтеграції у ЄС, щоб домогтися більшого процвітання країн-членів, так само три країни Далекого Сходу разом вносять свої ресурси до об’єднаного фонду. Така інтеграція окремих країн і їх організаційного розвитку зрештою приведе до політичної інтеграції. 
Економічна інтеграція через ліквідацію тарифів де-факто означає інтеграцію окремих країн у наднаціональну структуру. Коли світ вдарять природні лиха семи кар і хаос нестримно пронесеться по всьому світу, представники таких міжнародних організацій і установ об’єднаються, щоб вибрати єдиного лідера. Іншими словами, вони пробуватимуть навести порядок у хаотичному світі, організувавши світ в окрему юридичну політичну особу та обравши правителя з повною владою.
Вітер Нещастя подує в середині цього процесу. Замість пошани до особистих прав, порушення прав меншості ради більшості стане не тільки прийнятним, але й сподіваним. Цей вітер подує, коли настане ера блідого коня. Фундамент для таких подій буде закладено протягом ери чорного коня, а їхня фактична реалізація відбудеться під час ери блідого коня.
Коли Корея терпіла фінансову кризу 1997 року і була віддана під опіку Міжнародного Валютного Фонду (МВФ), вона була охоплена руйнівним економічним лихом. Ціни на нерухоме майно різко підскочили, люди раптово втратили свої робочі місця і середня буржуазія була викинута на вулиці. Ці економічні катастрофи стали такими поширеними у всьому світі, що кожного дня ми чуємо про нову фінансову кризу в новій країні. Цей вітер – це вітер голоду. Ми живемо в еру голоду, в еру, коли ваше життя стає безвартісним, якщо ви не маєте грошей. У найближчому майбутньому цей вітер голоду завершиться повномасштабним вітром Нещастя.
Бог притримав вітри чотирьох кутів землі на деякий час і запечатав 144 тисячі з народу Ізраїлю. Не спричинивши жодної шкоди до них, Він потім випустив вітер Нещастя. Коли цей вітер нещастя виходить із рук ангелів, приходить Велике Горе. Вітер Нещастя об’єднає світ, який з приходом Антихриста опиниться під абсолютною владою Сатани і пройде через семирічний період великих природних лих кар семи сурм. Кари семи сурм тоді завершаться карами семи чаш. 
Протягом цієї ери тиранічного правління Антихриста й відсутності свободи віри голод досягне найвищого розмаху, змушуючи людей виживати тільки на отриманих від уряду пайках. Кожна людина на землі стикнеться з цією ерою. Слово Об’явлення 7 дає нам повне уявленням про ці події майбутнього.
Що ще чекає нас в цій ері? Ера блідого коня також позначиться незліченним мучеництвом як серед іудеїв, так і поган. Коли прийде Велике Горе, залишиться тільки одна надія. Вірш 10 каже нам: «І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!» Наше спасіння, іншими словами, є тільки у нашому Бозі, котрий сидить на престолі, і в Агнці. Як бачимо з розділу 4, якнй каже нам, що престол був готовий для Ісуса Христа, та що той, котрий сидить на престолі – це Ісус Христос, не слабкий, але Син Божий, Всемогутній Бог і Суддя всіх. Бог Отець все ще сидить на Своєму престолі. Отже, коли ми згадуємо Триєдиного Бога, Бог Отець, Син і Святий Дух – це один Бог. Тому наше правдиве спасіння належить Богу та Агнцю Ісусу Христу.
Де ми зможемо знайти надію, коли прийде жахливе Нещастя? Коли постане Антихрист протягом Великого Горя, він зробить свій образ і загрожуватиме смертю всім, котрі відмовляться поклонитися йому, а також всім, котрі не одержать мітки з його ім’ям на руку чи чоло (Об’явлення 13). 
Природні умови навколишнього середовища також досягнуть найгіршого стану, коли вогонь і дощ впадуть з неба, ударять землетруси та прийдуть інші кари. Жодне місце на цій землі не уникне кар. У цій щонайгіршій екологічній ситуації, коли земля розколеться від землетрусів, сонце, місяць і зірки потемніють, моря та річки зникнуть від кар, політична ситуація також буде найгіршою. Панування Антихриста супроводжуватиметься страшною тиранією, тому що він захопить усю владу та підкорить всіх інших лідерів світу. 
 
 
Чому приходить Антихрист? 
 
Сатана скоро віддасть свою владу Антихристу в спробі виконати своє останнє бажання, тобто бути названим богом людства та піднятися вище істинного Бога. Але Сатана сам знає, що його бажання не здійсниться. Та все ж востаннє він спробує стати прославленим людством, вбиваючи всіх тих, котрі не підкоряться йому. Це – найгірше нещастя для святих. В цей час святі не матимуть іншого вибору як померти, тому що вони можуть повірити та довіряти тільки одному Богу нашого спасіння, Ісусу Христу, котрий спас нас через євангеліє води та Духа. Ми можемо залежати тільки від Бога і тільки вірою в Нього можемо звільнитися від смерті посеред цих страшних мук і нещасть.
У ці останні дні наша єдина надія належить «нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!». Вірою в нашого Бога святі підуть на муки і вірою в Нього будуть звільнені від жахливих мук і смерті. Тому Об’явлення 7 показує нам обриси всього, що станеться протягом семирічного періоду Великого Горя.
Давайте далі розглянемо події, які принесе вітер Нещастя. Вірші 9-10 кажуть нам: «Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття. І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!» На питання, хто ці всі племена і язики, зодягнені в білий одяг, що хвалили Господа, 24 старці відповіли: «Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...» 
Тут написано, що безліч людей буде врятовано в середині Великого Горя, коли незліченні мученики постануть з усіх націй, племен і язиків. Іншими словами, постане безліч віруючих в Бога як єдиного Спасителя від всього Нещастя та мук того часу. Це означає, що спасіння є тільки в Триєдиному Бозі.
Тому що Бог дав нам євангеліє води та Духа, що спасло нас від наших гріхів, та тому що ми віримо в це євангеліє, ми не піддамося Антихристу, коли він прийде та з погрозами вимагатиме від нас підкоритися йому і назвати його Богом. Крім того, навіть якщо деякі з нас підкоряться Антихристу, не буде жодної гарантії їхнього виживання, бо їм потрібно буде пройти через тяжкі кари та фанатизм Сатани. Ніщо не буде гарантоване в той час. 
Тому ми не матимемо іншого вибору окрім як повірити в Бога, котрий спас нас. Ми сміливо підемо на мучеництво з вірою в Бога, котрий дасть нам Своє Тисячолітнє Царство і Нове Небо та Землю, бо Він воскресить нас із мертвих, забере до неба й дасть всю славу і благословення Нового Неба та Землі. Ось чому так багато людей будуть одягнені в білий одяг, вимитий в крові Агнця.
Справді буде багато мучеників, котрі вмиратимуть за віру в Бога. Протягом цього часу святі та всі мученики від всіх народів світу віддадуть життя за віру в Бога. Віруючі у євангеліє води та Духа, яке ми зараз проповідуємо, підуть на муки з вірою в Бога та в те, що Він звільнить їх від усіх жахів нещастя та мук часу. Тільки Бог може звільнити нас від цих жахливих кар.
Я кажу вам про всі істотні події, які трапляться протягом семирічного періоду Великого Горя. Коли вітер нещастя ударить цей світ, не залишиться надії на цій землі. Той світ, який ми знаємо тепер, більше не існуватиме, небо і земля зникнуть, коли відкриють печатку. 
Тоді Бог створить нову землю на цій землі, а мученики віри царюватимуть на ній протягом тисячі років, а коли це тисячоліття закінчиться, Він забере їх у Своє вічне Царство. Є тільки наш Бог, котрий звільнив нас від наших гріхів, котрий спасе нас від смерті та руйнування Великого Горя, котрий зможе обнадіяти нас. Коли прийде час мучеництва, ми разом з людьми по всьому світу, котрі чули і вірять у євангеліє, мужньо підемо на муки за віру в Бога, котрий спас нас від наших гріхів. Ми підемо на мучеництво з сміливою вірою і надією. Той, котрий звільнить нас від жахливих мук і нещастя – це наш Бог, котрий сидить на престолі. 
Ми не можемо страждати без віри в те, що Бог, котрий спас нас від наших гріхів, також звільнить нас від цих жахливих кар. Мученики цього часу – це ті, чиї імена записані в Книзі Життя Агнця. Але ніхто, чиє ім’я не записане в Книзі Життя, не зможе страждати.
Це євангеліє неодмінно проповідуватиметься по всьому світу, і кожен у всьому світі поза сумнівом чутиме й знатиме його. Ми зараз безперервно поширюємо це євангеліє, тому євангеліє води та Духа свідчить у всьому світі. Коли прийде Велике Горе, багато душ в цьому світі будуть надіятися тільки на Агнця, повірять в Бога навіть ризикуючи власним життям і зможуть піти на муки. І євангеліє води та Духа, завдяки якому імена віруючих будуть записані в Книзі Життя, продовжуватиме проповідуватися.
Ті, котрі вірять у євангеліє води та Духа, підуть на муки в останні дні. Об’явлення 13:8 каже нам: «І їй вклоняться всі, хто живе на землі, що їхні імена не написані в книгах життя Агнця, заколеного від закладин світу». Це – абсолютна правда, що кожен без виключення, чиє ім’я не записане в Книзі Життя, підкориться Звіру. 
Тільки Ісус Христос і Бог Отець може звільнити нас від Великого Горя останніх днів. Святий Дух зараз живе у наших серцях. Я вірю, що ми врятовані Богом, і навіть якщо ми підемо на смерть ради Нього, Бог воскресить нас із мертвих, забере до Неба у вознесінні, відновить все на землі та дозволить нам жити в Тисячолітньому Царстві. 
Ера блідого коня, спустошена вітром нещастя, швидко наближається до нас. Ера чорного коня швидко минає. Коли прийде її час, з’явиться блідий кінь. З того моменту весь світ вступить у семирічний період Великого Горя. Цей період Великого Горя не триватиме ні більше, ані менше ніж сім років та обов’язково здійсниться, бо це – план Божий.
Припустимо на хвилину, що Велике Горе справді почалося. Дерева й трави навколо нас і у всьому світі горять, небо повне диму, сонце під товстими хмарами диму, темнота панує навіть протягом дня, усюди вмирають люди і ми навіть чуємо їх голоси. Кому б ми довірились? Чи ви повірили б Богу, котрий спас нас від усіх наших гріхів, котрий пообіцяв дати вічне життя мученикам, котрі не підкорилися Антихристу, повернутися на цю землю, щоб воскресити та забрати їх до неба, забрати нас у Своє Нове Небо та Землю, чи ви швидше не повірили б Йому? Звичайно ми б повірили Богу! Бо Бог – це наша єдина надія! Ні лестощі Антихриста, ані віра в себе не можуть врятувати нас; ні переховування в печерах, ані навіть втеча з землі в космос на космічному кораблі, ніщо крім Бога ніколи не врятує нас!
Коли комети падатимуть на цю планету, вона перетвориться на руїну, буде знищена. Все, що Бог спочатку створив, буде знищено. Тоді істинна надія виросте в наших серцях. На кого можемо ми надіятися в такій страшній ситуації? Ми можемо очікувати та шукати допомоги тільки в Бога, ніхто крім Нього не спасе нас!
Ми врятовані вірою в Слово євангелія води та Духа, тому ми дякуємо і хвалимо Бога за спасіння. Але, коли прийде Велике Горе, ми дякуватимемо і хвалитимемо Бога всім, що маємо, також за спасіння від жахливих мук і смерті. Тільки Бог може звільнити нас з рук Антихриста. Нема нікого окрім Бога. Ми покладаємо віру і надію на Бога, віримо і надіємося, що Бог воскресить нас і дозволить нам жити в Тисячолітньому Царстві та Новому Небі й Землі у вічному щасті, тому ми можемо витримати та подолати все нещастя майбутнього.
Прийде час, коли Антихрист притягне нас до себе, вимагаючи: «Поклоніться моєму зображенню і назвіть мене Богом. Ісус – не Бог. Я є Бог, я спас вас». Тому, коли Антихрист вимагатиме поклонитися йому, нами може оволодіти жах, але жоден з нас, народжених знову, не зможе поклонитися його зображенню. Чому? Тому що змусивши нас прийняти його мітку, Антихрист зробить нас своїми рабами, щоб ми убивали людей, і зрештою уб’є нас також.
Прийде час, коли Антихрист проголосить себе Богом. Вже у недалекому майбутньому Антихрист робитиме свої величезні зображення, вимагатиме від кожного у всьому світі назвати його Богом, і будуватиме хори, щоб люди співали йому хвалу. Якщо буде мир і природне середовище буде здоровим та гарним, дехто навіть подумає, що настав новий світ. Але навіть коли ліси буде спалено, сонце зникне і земля буде в темряві, люди вмираючи кричатимуть, а сміття та наполовину згорілі трупи лежатимуть на вулицях, жоден з нас не підкориться наказу Антихриста поклонитися його зображенню і назвати його Богом. Кожен народжений знову віруючий знатиме в цей час, що це – Антихрист, пророкований Словом Божим.
Святий Дух також навчає нас. Він дає нам серця, які ніколи не здадуться. Він дає нам сміливі серця, які кажуть: «Убий мене, якщо так треба, але якщо я помру, Господь помститься за мою смерть і обов’язково воскресить мене!» Ми віримо, що як Христос воскрес із мертвих через три дні, ми також воскреснемо. І Господь обов’язково забере нас до Неба. 
 
 
Праведні ніколи не підкоряться Антихристу
 
Ті, котрі чули це Слово обітниці, що Бог знищить перший світ і натомість побудує Тисячолітнє Царство, щоб дати праведним царювати в ньому протягом тисячі років, і котрі народилися знову вірою в це, – ніколи не підкоряться Антихристу, адже Святий Дух живе у їх серцях і вони знатимуть все. Але ті, котрі не мають Святого Духа, проситимуть помилування та здадуться Сатані, боячись втратити життя, якщо відмовляться пливти за панівною течією здавалося б нового світу. Коли кожен боятиметься смерті та стане її рабом, тільки народжені знову будуть вільні від страху смерті та сміливо приймуть мучеництво, яскраве як схід сонця.
Народжені знову можуть так чинити, тому що вони мають надію, що воскреснуть у нових тілах. Ось чому ті, що живуть зі Святим Духом, не тільки не матимуть страху смерті, але й справді протистоятимуть Антихристу і підірвуть його владу сміливими словами Святого Духа. Можливо вони зараз боязкі, але запечатані Святим Духом через віру в євангеліє води та Духа, вони через Святого Духа промовлятимуть слова, які їх вороги не зможуть заперечити. Ми віримо в це Слово Боже. 
Владу Антихриста буде підірвано, коли святі скажуть йому: «Як ти наважуєшся називати себе Богом! Тебе вигнано з неба і скоро будеш вигнаний із землі також! Твої дні лічені!» Не тільки дехто, але незліченна кількість від усіх націй світу повстануть та протистоятимуть Антихристу. Антихрист тоді уб’є їх всіх. В цей час святі нізащо не стануть рабами, навіть якщо підуть на смерть. Слово Боже каже нам, що «Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!»; тому ми помремо у надії та великому переконанні нашої віри, що походить від Святого Духа.
Книга Діянь свідчить, що коли Стефана каменували, він підніс очі до неба й побачив престол Божий та Ісуса, що стояв по правиці, чекаючи на нього. Навіть вмираючи, Стефан просив прощення для тих, котрі його каменували, так само, як Ісус попросив прощення для людей, які мучили Його. 
Так само як Стефан, замучені святі останніх днів, сповнені Святого Духа, не сумніватимуться, але будуть сміливими. Хоч зараз вони можуть здаватися боязкими та маловірними, всі ті, котрі чують це Слово, матимуть сміливу віру, коли прийде час. 
Не бійтеся. Нам нічого боятися, бо все від приходу Антихриста до вітру Нещастя станеться тільки з дозволу Бога та в межах Його плану, як написано в Об’явленні 6.
Мучеництво можливе не завдяки нашій власній силі. Мучеництво можливе тільки силою Святого Духа й нашою вірою в правду. Іншими словами, ми зможемо страждати вірою в Бога, в Його Слово обітниці та в те, що Всемогутній Бог – це наш Бог.
Сьогодні ви повинні усвідомити, що мучеництво, яке Бог допустив під час семи ер Свого плану – це Боже провидіння. Давайте не думати про мучеництво, частину плану Божого для нас, з нашими власними примхами, але натомість вірити у наших серцях згідно з волею Божою. Повірмо в Слово Боже, що коли прийде час нашого мучеництва, Бог дасть нам більш ніж достатньо сили, щоб перенести його. 
У кожному світі є єдиновладний правитель. Народженими знову управляє Бог, а тими, котрі не народилися знову, – дух Сатани. Коли прийдуть останні дні, народжені знову під проводом Бога одержать від Нього силу приймати всі випробування та нещастя. Ті ж, котрі належать Сатані, не матимуть іншого вибору як піти за його волею, чи хочуть вони цього, чи ні, бо вони є під владою Сатани.
Але чия сила справді більша? Те, чи ми благословенні, чи прокляті, залежить від того, чия сила більша, Божа чи Сатани. Те, хто буде врятований в останні дні, залежить від того, кому ми віримо і за ким йдемо, чиїм словам довіряємо. Ті, котрі повірили в Бога та Його Слово, будуть вічно захищені, благословенні та отримають вічне життя Його всемогутньою силою і владою. Але ті, котрі чули слова Сатани і підкорилися йому, будуть вкинуті в пекло разом з ним, адже він не здатний звільнити їх від пекла. Ось чому Бог дав нам Своє Слово через Об’явлення 1-7.
Починаючи з розділу 8 Об’явлення детально каже, що станеться протягом ери блідого коня. В першу чергу, кари семи сурм упадуть на землю. Давайте розглянемо першу з семи кар, про яку написано у вірші 7: «І засурмив перший Ангол, і вчинилися град та огонь, перемішані з кров’ю, і впали на землю. І спалилась третина землі, і згоріла третина дерев, і всіляка зелена трава погоріла...» Під час кари першої сурми град і вогонь разом з кров’ю упадуть на землю. Вже не вперше вогонь падатиме на землю, адже на землю вже не раз падали метеори та комети. 
Поки що жодна з них не була такою трагічною, щоб спричинити спустошення землі, але коли настане ера блідого коня, сильний вітер Нещастя бушуватиме на землі. Коли цей вітер, як торнадо, змете всю природу, вогонь дощем падатиме на землю та спалить третину дерев і всієї трави, і кожен кинеться гасити бушуючий вогонь.
Слово Боже каже нам, що після того, як ліси світу будуть спалені першою карою, велика палаюча гора впаде у море; скоріше за все це буде комета. Все продовжиться третьою карою: «І засурмив третій Ангол, і велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип. І спала вона на третину річок та на водні джерела». Іншими словами, комета стикнеться з землею. Як у кінофільмі «Глибоке Зіткнення», де комета падає в море і піднімає величезні хвилі, третя кара накличе подібну біду. Може ця кара не буде такою катастрофічною, як в цьому кінофільмі, але метеори, що впадуть у різних місцях землі, спричинять істотні пошкодження землі. Хвилі знищать третину тварин моря та третину суден. 
Коли цей вітер Нещастя почне дути, ми розпізнаємо настання ери блідого коня. В майбутньому, коли ви побачите по всіх каналах телебачення вражаючі новини, що той вогонь падає з неба та що третина лісів землі горять, ви повинні усвідомити, що те, про що написано, настало. Коли уряди мобілізують кожного від дітей до старих для гасіння вогню, ви повинні неодмінно визнати, що початок кінця нарешті прийшов.
Для тих із нас, котрі вірять у євангеліє води та Духа, тільки Всемогутній Бог є надією на спасіння, яка звільнить нас від цих жахливих кар. Коли Антихрист вбиватиме нас, ми мучитимемося, бо не маємо земної сили, але ми мучитимемося у великій радості. Всемогутній Бог воскресить тих із нас, котрі з вірою витерплять мучеництво у середині цього жахливого Нещастя, і Господь стане нашим Пастирем та приведе нас до річки води життя. 
Збудувавши Царство Боже, де ми ніколи більше не страждатимемо від вогню, спраги та сонця, Бог забере нас туди. Слово каже нам, що Бог житиме з нами в цьому Царстві, утішатиме нас, витиратиме наші сльози і дозволить нам вічно жити в славі, щоб ми більше ніколи не страждали.
 
 
Тримайтеся до кінця у Слові Обітниці
 
Коли я детально зупиняюся на Біблії, моє серце сповнюється Святим Духом у надії, і я усвідомлюю, що тільки Бог може звільнити нас від цих жахливих кар. «Прийди, Господи Ісусе!» Я вірю в Христа. Я вірю, що Він звільнить мене від страшного Нещастя так само, як визволив мене від усіх моїх гріхів. Я вірю, що Він врятує також моїх товаришів святих. Я вірю, що моє спасіння ще до настання останніх днів належить нашому Богу, котрий сидить на престолі, та Агнцю, і я вірю, що ваше спасіння також у Бозі.
Світ скоро наповниться карами та лихами, тому що прийде Велике Горе. Але яким би важким цей світ не став, я вірю, що наш Бог звільнить нас від нещасть та мук часу і переслідування наших ворогів, адже Бог звільнив нас від усіх наших гріхів, дав нам право стати Його дітьми і зробив нас ними. 
Не народжені знову значно нещасніші, ніж ми. Які жалюгідні ті, котрі не мають Бога, котрому можна довіряти, коли все горітиме і пануватиме хаос? Деякі люди, поза сумнівом, відчайдушно триматимуться власних релігій, Буддизму чи Ісламу, але вони не знаходитимуть там надії. Тільки відчай і розлад чекатимуть на них. Багато людей зустрінуть кінець у такому відчаї. Ми також стикнемося з таким же хаосом і труднощами, що й ці люди. Але наші серця інші. Ми, що готуємо нашу віру, відмінні від інших, бо Бог зробив нас безгрішними через євангеліє води та Духа.
Євангеліє від Івана 1:12 каже нам: «А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його». Іншими словами, Бог дав нам право стати Його дітьми, кажучи: «Ви – Мої діти». Він дав нам це велике і славне право. Ми – діти Божі. Якщо ми віримо у євангеліє води та Духа, то чи є ще гріх у наших серцях? Звичайно, ні! Чи ми зрештою не стали дітьми Божими? Звичайно стали! Якщо діти Божі не знають Святого Письма та мають багато недоліків, то чи це означає, що Бог не захищатиме їх як їхній Отець? Звичайно, ні! Як батьки присвячують більше уваги тим своїм дітям, яким бракує знань, так Бог дає більше сили та захисту слабким.
Коли нестримно запанує хаос із настанням часу Антихриста, Бог зберігатиме Своїх дітей сильними через Святого Духа, дасть їм віру, надію і відвагу. Він дасть нам сміливість, тому ми не будемо боятися. Нам нічого боятися окрім самого страху, що постане у наших серцях. Можна втекти й так уникнути того, що трапляється навколо, але від страху в серці не втечеш. Ні в спальні, ні в підвалі, ні в бомбосховищах не можна сховатися від цього страху, який заволодіває серцем. 
Серця святих, навпаки, не мають страху, але тільки відвагу, і можуть з хоробрістю піти на муки, кажучи собі: «Нарешті сталося те, що мало статися. Настав час повернення Господа! Він скоро забере нас!» Саме тоді настане вознесіння, не звичайного дня, як от сьогодні, але коли третина світу горітиме в димі. Але перед тим, як нещастя стане ще більшим, Бог забере святих.
Чи ви зараз вірите, що Бог справді запланував сім ер для вас? Об’явлення 6 каже нам, що це – правда. Бог здійснить для святих усе, що запланував, саме так, як написано. Ті, гріхи котрих спокутувані, справді благословенні, але нещасливі ті, котрі сумніваються та не вірять у євангеліє, бо вони опиняться в пеклі. Бог каже нам, що в майбутньому настануть жахливі кари, а коли кари закінчаться, ненароджені знову будуть вкинуті в озеро вічного вогню і сірки. От чому зараз Бог дав нам спокійний світ та довірив нам Своє євангеліє в такий мирний час.
Бог прийшов на цю землю близько 2000 років тому в плоті людини. Ради нас Він прийняв хрещення, щоб узяти всі наші гріхи, і помер на Хресті, звільнивши нас від усіх гріхів світу. Як наш Спаситель, Він спас нас. Він дарував нам Своє благословення, яке дозволило нам врятуватися вірою в Бога і в Його спасіння. Це – милість Божа. Це – євангеліє, яке звільнило нас від усіх наших гріхів і Божого суду, пославши єдинородного Сина Божого до нас, передавши Йому всі наші гріхи і засудивши Сина Божого замість нас. Віруючи в це, ми зодягаємося у милість Божу й одержуємо від Нього вічне життя. Ми віримо в це і тому стали дітьми Божими, а оскільки ми стали дітьми Божими, то Він покличе і захистить нас, коли почнуться найстрашніші нещастя останніх днів.
У цей час діти Божі й діти Сатани будуть чітко відділені одні від одних. Їх відмінності будуть очевидними. Ми ще детальніше поговоримо про це пізніше. Зараз ви повинні пам’ятати, що коли прийде Велике Горе і ми будемо мучитися, то воскреснемо та будемо забрані на небо Богом. Не має значення, чи ви вірите в це, чи ні; це обов’язково станеться, бо Бог сказав, що Він зішле вітер і здійснить все це.
Вірш 1 каже нам: «А по цьому я бачив чотирьох Анголів, що стояли на чотирьох кутах землі та тримали чотири земні вітри, щоб вітер не віяв на землю, ані на море, ані на жодне дерево». Бог затримує ці вітри, щоб вони ще не дули. Іншими словами, це означає, що коли Бог дозволить, вітри дутимуть з чотирьох сторін землі. Коли Бог дозволить, ангели Божі випустять ці вітри та розпочнуть еру блідого коня. Почне дути вітер Великого Горя, викликаючи природні лиха та війни усюди у світі, й усе це станеться в середині нещастя. Але дотепер Бог затримував ці вітри.
Країни у всьому світі посилено інвестують у виробництво зброї. Може прийти час, коли великі держави віддаватимуть 30 відсотків їх ВНП на військові витрати. Навіть зараз величезна кількість ресурсів витрачається на військовий потенціал, щоб виготовляти багато нової, смертоноснішої зброї, тобто зброї масового знищення. Кожного разу, коли економіка прогресує, надлишки витрачаються на розширення військового потенціалу. 
Сполучені Штати, наприклад, зараз прагнуть розвинути систему протиракетної оборони під назвою «План Зоряної Війни». Коли ця система повністю розвинеться, війна вестиметься не тільки на землі, але й у космосі, військові супутники власними ракетами збиватимуть повітряні балістичні ракети за межами атмосфери. Повітряна війна тоді набере цілком нового значення. Тому зараз постає питання, хто перший розвине позаатмосферну зброю і матиме військову перевагу в космосі.
Дивлячись на такий розвиток подій, ми можемо відчути, що коли Бог дозволить та коли жахливі кари прийдуть на землю, пророкований повновладний правитель скоро з’явиться.
Все це, однак, може трапитися тільки з дозволу Бога. Яким би важким не став світ, ми віримо, що Бог стане нашим Пастирем, вестиме нас до джерел води живої та витре сльози з наших очей. Ось чому врятовані мають такі рясні благословення.
Коли ви вірите в Ісуса, ви не можете вірити в нього довільно. Істинна віра – це віра в Слово Боже.
Об’явлення 7:14 каже нам: «І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...» «Випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця» означає, що вони мучилися за віру в Господа. Будьте обережні в тлумаченні цього вірша; це не означає спасіння вірою тільки в кров Хреста. 
Ви радше повинні усвідомити, що ті, чиї серця не живуть зі Святим Духом, не є дітьми Божими, а ті, котрі не вірять у євангеліє води та Духа, взагалі не вірять у євангеліє. Тільки віруючі у євангеліє води та Духа можуть піти на муки, подолати Нещастя й віддати велику славу Господу.
Ми віримо в Бога, тому в час великих труднощів і страждань ми не втратимо віри, не здамося Сатані, але сміливо приймемо наше мучеництво з силою, отриманою від Бога. Ми тоді воскреснемо і будемо захищені Господом. Агнець стане нашим Пастирем, витре всі сльози з наших очей і ми не будемо більше відчувати ні голоду, ні спраги, ні спеки, ні взагалі від чогось страждати. Чому? Тому що Бог назавжди звільнить нас від страждань, адже ми вже пройдемо через Велике Горе. Ось який надзвичайний Божий світ під назвою Небо. Тому що це таке дивовижне місце, люди називають його Раєм або Небом, і це є назва всього доброго.
Рай – це місце нескінченної втіхи. У Буддизмі рай приготований тільки для тих, котрі стали богами, Буддами. Але чи хтось може перетворитися на Будду, стати богом? Звичайно, ні! Сам Сідхартха сказав на смертному ложі: «Станьте богами; тільки ставши богом можна уникнути всіх страхіть світу». Але просто неможливо самотужки втекти від гріха й подолати його невблаганні страхіття. Сідхартха сам був не в змозі втекти, і так само всі інші. Слово каже нам: «І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали» (Дії 4:12). Наше спасіння походить тільки від Бога, Ісуса Христа, котрий створив всесвіт і нас. Саме цієї правди, що Ісус Христос є Спаситель, котрий звільнить нас від жахливих кар, Бог навчає через Святого Духа.
Небо – це найдивовижніше місце. Чи хочете жити щасливо й вічно в честі та славі? Чи хочете стати дорогоцінними і жити у вічному щасті? Чи хочете жити у досконалості та достатку і ніколи не відчувати нужди? Те місце, у яке Бог покличе нас, саме таке. Це – Небо. Там завжди достаток і ніколи немає нестачі. Ви ніколи не будете хворіти, терпіти від спеки, проливати сльози.
Коли Ісус страждав, Він сказав грабіжнику, котрий мучився поруч: «ти будеш зо Мною сьогодні в раю!» «Рай» дослівно означає сад втіхи. Це – місце, де можна насолоджуватися всім спокоєм і щастям. Ми щасливі та радіємо на цій землі через казковий достаток того місця, куди Бог покличе нас. Повірте в нього і отримайте це Небо, цей Рай, це Царство Боже. Царство Боже – досконале і добре, бо в ньому немає жодної недосконалості земних царств.
Бог – всемогутній, тому Він дасть нам це Царство. Христос є Всемогутній Бог, тому Він врятує Своїх людей і не змусить їх ніколи більше плакати чи страждати від чогось. Він приведе нас до джерел води живої. Він приведе нас до вічного життя, вічного щастя, вічної радості. Я вірю, що все це можливе, тому що Його сила всемогутня.
Якби Бог, котрий спас нас, був безсилий, то ми також були б безсилі. Але Бог, котрий спас нас, має абсолютну, всемогутню владу. Він зробив нас безгрішними Своєю повною владою, і тому ми називаємось Його святими.
Не має жодного значення, як ми живемо на цій землі. Ми – діти Божі й маємо силу Царя царів, тому навіть якщо зараз наше життя гірше ніж ненароджених знову, коли настане ера блідого коня і повернення Господа, Він поза сумнівом покличе нас та дозволить нам жити в Його Раї. Ми не відчуватимемо нестачі й царюватимемо з повною владою, навіть ангели будуть нашими слугами. Святі вічно житимуть у достатку і славі.
Святі ніколи не вмиратимуть. Ось про що мріють всі релігії — жити вічно, царювати та увійти до Неба. Це – благословення дане Богом не тільки мені, але й вам також.
Я вірю, що коли прийде час, Бог зішле вітер нещастя, а коли ударить цей вітер нещастя, Він скріпить нас, щоб ми могли опиратися Дияволу, і зрештою забере нас. І я також вірю, що Він дозволить нам жити вічно в щасті. 
Чи Бог не пообіцяв нам все це? Звичайно ж пообіцяв! Він сказав нам: «Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте! Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас? А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви» (Від Івана 14:1-3). Ось що Христос пообіцяв нам. Все Слово Об’явлення 20-22 – це Його Слово обітниці для нас. 
Алілуя! Я щиро дякую Богу.