คำสอน

נושא 9: אל הרומיים

[Chapter 13] חייה למען צדקת האלוהים

אל הרומיים 13:1 אומר, "כל נפש תכנע לגדולת הרשיות כי אין רשות כי אם מאת האלוהים והרשיות הנמצאות על ידי אלוהים נתמנו."
אנו חייבים לחיות בגבולות של נורמליות חברתית. אלוהים ציווה עלינו לחשוש ולכבד את אלה אשר יש להם את השלטון, גם בחיים גשמיים וגם ברוחניים. אלוהים נתן את השלטון לפקידי הממשלה מסיבה כלשהי, ולכן אל לנו להתעלם מהם. אנו חייבים לזכור את מה שפאולוס אמר, "ואל תהיו חייבים לאיש דבר זולתי אהבת איש את רעהו" (אל הרומיים 13:8).
זוהי הסיבה שהוצאנו לאור ספרי חינם והפצנו את הבשורה היפה לכל העולם.
ישוע אמר, "האוהב את חברו קיים את התורה." אנשים עוסקים באובססיביות באשליה שהם מקיים את התורה בנאמנות בחייהם הדתיים.
אלוהים נתן לנו את בשורת המים והרוח אשר מראה את צדקתו כדי להושיענו מחטאים. עלינו להאמין בצדקת האלוהים הנראית בבשורת המים והרוח.
הפצת הבשורה היפה שאדונינו נתן לנו זה פשוט להעניק חיים לאחרים, כיוון שהיא מושיעה אנשים מכל חטאיהם. אל לנו להיות חייבים איזשהו חוב מלבד החוב של האהבה אשר קיבלנו מישוע המשיח.
 
 
הגיע הזמן בשבילנו להתעורר
 
פסוק 11 אומר, "וכזאת עשו מדעתכם את הזמן כי כבר הגיעה השעה להקיץ מן השינה כי ישועתנו קרובה עתה מהיום אשר באנו להאמין." אנו נשלוט עם המשיח למשך אלף שנים כאשר גופנו החלש ישונה – כלומר, כאשר גופנו גם יגאל.
אנו יכולים לראות את הדמיון ביו דורנו לדורו של נוח. גל חדש של הומוסקסואליות שוטף את האוניברסיטאות. עד כמה רע עולם זה כאשר אדם דוקר והורג אדם אחר רק מכיוון שהשתמש בטלפון הציבורי במשך זמן רב מידי? הרבה מעשים אכזריים ורעים כאלה מתרחשים בדור זה.
אנו חייבים להבין שזהו הזמן בשבילנו להתעורר. הזמן לביאתו השנייה של אדונינו מאד קרוב. עלינו להיות נלהבים ולהיות מסוגלים ולראות מהו הדור הזה ולהבין שביאתו השניה של ישוע מאד קרובה. אך בו בזמן, שישנם כל כך הרבה אנשים אשר לא באמת מודעים לדור זה.
"וכימי נוח כן יהיה גם בואו של בן האדם" (מתי 24:37). אפילו בזמן נוח, בני האדם בנו בתים, התחתנו, עשו את כל סוגי החטאים, וטיפלו בענייניהם היומיומיים עד שדין האלוהים לפתע הוטל עליהם ביום אחד. אף אחד מלבד נוח לא נמלט מהגשם הכבד ומהמבול אשר השמיד את הכל מלבד מעטים אשר מצאו מקלט בתיבתו. אלה אשר הושמדו פגשו את דינו הנורא של אלוהים כשהם אוכלים ושותים באופן חופשי ללא כל ציפייה מראש.
עולם זה חשוף לא רק לסכנת מלחמה אלא גם למכות טבע עצומות אשר יתרחשו ברחבי העולם עם שינויים אקלימיים. סכנה גדולה אורבת אפילו במה שאנו אוכלים, ואיננו יכולים אפילו להנות מארוחותינו מבלי לחשוש לגביהן. זוהי הסיבה מדוע אנו חייבים לחיות בחוכמה בדור זה ולזכור שגאולת גופינו הרבה יותר קרובה מאשר בזמן שהתחלנו לראשונה להאמין.
 
 
האם כיסית את עצמך עם גאולת המשיח?
 
יתכן שתחשוב שלחורבן העולם הזה אין שום קשר לעולם האמונה ושהקשר העיקרי הוא לפוליטיקה חילונית ולכלכלה. אך אסונות גלובליים הם סימני אזהרה לחורבן העולם. עולם זה יעמוד בקרוב בקשיים כלכליים וסביבתיים עצומים. התנ"ך אומר לנו שביאתו השניה של ישוע מתקרבת. אנו חייבים, "לא להיות חייבים לאיש דבר זולתי אהבת איש את רעהו" – לעזור, להגן, להדריך, ולשתף פעולה אחד עם השני באהבה. אנו חייבים להבין שתקוותינו קרובות יותר מהזמן אשר התחלנו להאמין.
אנו חיים בתקופה אשר עלינו לחיות בה בתקווה ובצפייה לחזרתו של ישוע המשיח.
היכן היא תקוותנו? תקוותנו נמצאת בציפייה לחזרתו של המשיח אשר יקים אותנו לתחייה ויתגמל אותנו בלשלוט יחד עימו במלכות אלף השנים, אשר תגיע לאחר שבע השנים של הצרה הגדולה. כיוון שהזמן מתקרב, אנו חייבים לחיות בתקווה ולהיות עם צדקת האלוהים. אנו חייבים לעמוד איתנים ויציבים בבשורת המים והרוח ולשרתה בכל ליבנו. אנו חייבים להרחיב את שירותנו כדי לחלוק את הבשורה עם כל נשמה ברחבי העולם.
 
 
אל לנו להיות חייבים דבר מלבד לאהוב איש את רעהו
 
אני יודע שיהיה סבל רב מאסונות טבע כמו רעש אדמה והרי געש. הרבה סרטים נעשים בימים אלה שנושאם הוא חורבן גלובלי. אני חושב שזה כך מכיוון שהעולם קרוב לוודאי יהפוך כמו שכותבי הוליווד דמיינו וזוהי ההוכחה שהאנשים בצורה לא מודעת מרגישם את החורבן הקרב של העולם.
לכן, אל לנו להעסיק את עצמנו עם עבודת הבשר, אלא להעסיק את עצמנו עם עבודת הרוח.
אנו חייבים להאמין שחיים המפיצים את בשורת המים והרוח הם החיים הנפלאים ביותר. אנשים ברחבי העולם משתאים משירותינו. אנשים רבים מרחבי העולם אמרו לנו עד כמה הם הזדהו עם שירותינו. הם אינם יכולים להאמין כיצד אנו, קבוצה של משרתי אלוהים מקוריאה, מדינה קטנה, יכולים להפיץ את צדקת האלוהים בעוצמה כה רבה. כן, אנו למעשה קטנים וחלשים, אך אנו עדיין מפיצים את הבשורה ברחבי העולם מכיוון שאנו מאמינים בבשורת המים והרוח, כלומר, בצדקת האלוהים.
אל הרומיים 14:8 אומר, "כי כאשר נחיה נחיה לאדון וכאשר נמות נמות לאדון לכן אם נחיה ואם נמות לאדון הננו." פאולוס גם אמר בפסוק הקודם לו, "כי אין מאיתנו אשר יחיה לנפשו ואין איש אשר ימות לנפשו." אנו קיימים רק בזכות אדונינו.
מכיוון שנולדנו לעולם הזה על ידי אדונינו והפכנו לצדיקים על ידי צדקתו, אנו שייכים למשיח בין אם אנו חיים או מתים. אנו נחייה ונעזוב את העולם הזה כשייכים למשיח, כשאנו חיים את חיינו למען צדקת האלוהים. אלוהים שבע רצון מאיתנו, ובחר בנו כדי להשתמש בנו ככליו כדי להפיץ את החדשות השמחות הללו לכל העולם. הוא פתח למעננו שער גדול לאוונגליזם. הוא אפשר לנו להפיץ את הבשורה באמצעות ספרים מבלי ללכת למעשה ברגל לכל מדינה ומדינה.
סדרת הספרים המכילים את בשורת המים והרוח תורגמו ונשלחו לעולם דוברי האנגלית, למדינות דוברי ספרדית, וגם לכל מדינה באסיה, אפריקה ואירופה. אני בטוח שסידרת הספרים החדשה הזו אשר נושאת את השם אדונינו אשר הפך לצדקת האלוהים תיתן ברכות רוחניות נפלאות לכל נשמה בעולם הזה. מדהים כיצד אלוהים פועל כדי למלא את רצונו באמצעות המאמינים בצדקתו.
העולם לבסוף יתכסה בבשורה היפה הזו, וברגע שהבשורה המכילה את צדקת האלוהים תתפשט לכל רחבי העולם, אלוהים יבצע את כל וכל אחת מהתוכניות אשר הוא שמר לנו.
תקופה זו היא תקופה של ערב סערת רוחות. משבר נפט וחשש פיננסי גלובלי יכולים להכות את העולם פעם נוספת. אנו חייבים להיות נאמנים יותר למה שאנו מסוגלים לעשות. אנו חייבים להפיץ את בשורת המים והרוח עד שסוף העולם הזה יגיע. הבה נפיץ בחריצות את בשורת המים והרוח כך שאף אחד בעולם הזה לא ישאר מבלי לשמוע את הבשורה הזו. אנו חייבים לשתף פעולה ולעבוד למען אותה מטרה. אנו חייבים לעבוד כמו שלוש מאות הלוחמים של גדעון. למרות שמספרנו מועט, אנו חיילים אמיצים של גן עדן ואלוהים עימנו.
כל מי שמקבל את מחילת החטאים ואסיר תודה לאלוהים יכול להיות מסומך להפיץ את צדקת האלוהים. אנו ננצח על ידי האמונה מכיוון שיש לנו את צדקת האלוהים. אלה המאמינים בצדקת האלוהים תמיד רודפים אחר עבודות הרוח וקובעים את מטרותיהם לעבודת רוחניות.
אני מתפלל שצדקת האלוהים תהיה בך.