Поширені запитання щодо Християнської Віри

Запитання 1: Народження знову з води та Духа

1-6. Чи можуть молитви покаяння змити наші гріхи?

Молитви покаяння ніколи не можуть змити наших гріхів, оскільки спокутування ніколи не може звершитися через наші власні діла. Радше, щоб цілком і назавжди очиститися від гріхів, ми повинні вірити в хрещення та кров Ісуса і в те, що Ісус є Богом. Істинне спокутування дається тим, котрі вірять в те, що Ісус очистив наші гріхи, хрестившись та проливши кров на Хресті, щоб дати нам нове життя.
То чи можна змити щоденні гріхи, заносячи молитви покаяння? Ні. Всі гріхи, які ми чинимо у своєму житті, вже були змиті майже 2000 років тому, коли Ісус забрав їх хрещенням. Ми були назавжди очищені від усіх гріхів хрещенням Ісуса і пролиттям Його крові на Хресті. Він став жертовним Агнцем для нас, віруючих, змив усі наші гріхи і заплатив за них Своїм хрещенням та кров’ю на Хресті.
Навіть ті гріхи, які ми чинимо, вже повіривши в Ісуса, змиваються вірою у джерело спасіння – хрещення, істину спокутування; Ісус вже став нашим Спасителем і забрав усі гріхи, які ми чинимо до дня своєї смерті. Ісус прийшов у цей світ і хрестився “бо так” (Від Матвія 3:15), звершив усю праведність, забравши всі наші гріхи. Син Божий хрестився за наші гріхи.
Хрещення Ісуса означає “бути умитим”. Оскільки всі наші гріхи були передані Ісусу, коли Він хрестився, ми повністю очистилися зі своїх гріхів і стали вільними від усіх гріхів.
Хрещення також означає “бути зануреним, похованим”. Оскільки всі наші гріхи були передані Ісусу, Він мусив померти за нас, грішників. Ті, котрі вірять, що всі гріхи були передані Ісусу через Його хрещення, стають безгрішними назавжди.
Справжньою вірою є віра цілого серця в те, що всі наші гріхи, навіть ті гріхи, які ми чинимо зараз і в майбутньому, були передані Ісусу 2000 років тому, коли Він прийняв хрещення від Івана і “бо так” виконав усю Божу праведність.
Якби тоді Він не змив наших гріхів Своїм хрещенням, то тепер ми не мали б можливості змити свої гріхи. Пам’ятайте, що Ісус уже давно змив усі наші гріхи.
Справжня віра і духовне спасіння сьогодні передбачають принести гріхи до Ісуса, щоб переконатися, що вони вже змиті, кажучи: “Ти змив також і ці гріхи, чи не так?” Вони також означають вірити в Нього і дякувати Йому. Ось чому Він прийшов на землю, хрестився, помер на Хресті, а потім воскрес на третій день, таким чином, ставши нашим Спасителем.
Блаженні ті, котрі змили свої гріхи вірою в хрещення Ісуса, який очистив усі наші гріхи. Це правда змиття щоденних гріхів. Справжня віра – це віра в Ісуса, який забрав усі гріхи світу Своїм хрещенням.