مسیحی ایمان اُتے عام سوالنامہ

Запитання 1: Народження знову з води та Духа

1-8. Чи визнання гріхів змиває їх?

Ні. Гріхи не зникають через визнання їх, але вірою в євангеліє води та Духа. Наші гріхи можуть зникнути лише тоді, коли ми віримо в хрещення та кров Ісуса, що очистили нас від усіх гріхів. Це – євангеліє духовного спасіння Ісуса, яке змило усі наші гріхи Його хрещенням у Йордані.
Визнання гріхів є єдиним доказом того, що людина визнає Божий Закон, але спасіння дається нам лише тоді, коли ми віримо в хрещення та Хрест Ісуса.
Вода Його хрещення та кров Христа є правдою Неба, яка спасла всіх людей від гріха, і наше спасіння не залежить від визнання гріхів, а лише від того, що Ісус узяв гріхи усіх людей за допомогою Свого хрещення. Розп’яття Ісуса було покаранням за всі ці гріхи, які Він забрав від нас, грішників.
Тому наше справжнє спасіння відбувається завдяки Його хрещенню в Йордані та у крові на Хресті. Ми очистилися від усіх своїх гріхів, тому що віримо в Ісуса, який змив усі наші гріхи.
Ті, котрі проповідують про те, що ми можемо спастися, визнаючи свої гріхи, ігнорують справжнє Боже спасіння.
Тому ми повинні вірити в хрещення і кров Ісуса, Боже спасіння. Ніколи не кажіть, що гріхи людства можуть бути прощені визнанням їх перед Богом.
Знайте, що наші гріхи приведуть нас до пекла, але вірою в Ісуса, в Його хрещення та кров, які нас відкупили і дозволяють нам стати праведними перед Богом, ми зможемо змити свої гріхи. Це – єдиний спосіб спастися від усіх гріхів. Зрозуміймо всі, що ми очистилися від усіх своїх гріхів вірою в слова істини, води та крові Ісуса (1 Івана 5:4-8).
Кожного разу, коли визнаємо гріхи, вони не зникають. Якщо ви надалі покладаєтеся на визнання гріхів, то підете до пекла. Повірмо у справжнє євангеліє, щоб гріхи в наших серцях були змиті. Вірте своїм серцем, а не тільки головою, і звільнитеся від гріхів назавжди.