Поширені запитання щодо Християнської Віри

Запитання 1: Народження знову з води та Духа

1-15. Чи відпущення гріхів дається одразу, чи поступово?

Воно дається одразу, тому що Ісус раз і назавжди забрав наші гріхи, коли один раз охрестився і поніс покарання. Він сказав, як написано у Євангелії від Матвія 3:15: “Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити усю правду “.
У Євангелії від Івана 1:29 Іван Хреститель сказав: “Оце Агнець Божий, що на Себе гріх світу бере!” І в Євангелії від Івана 19:30 Ісус сказав: “Звершилось!”
У Листі до євреїв 10:9-18 читаємо: “Потому сказав: Ось іду, щоб волю Твою чинити, Боже. Відміняє Він перше, щоб друге поставити. У цій волі ми освячені жертвоприношенням тіла Ісуса Христа один раз. І кожен священик щоденно стоїть, служачи, і часто приносить жертви ті самі, що ніколи не можуть зняти гріхів. А Він за гріхи світу приніс жертву один раз, і назавжди по Божій правиці засів, далі чекаючи, аж вороги Його будуть покладені за підніжка Його ніг. Бо жертвоприношенням одним вдосконалив Він тих, хто освячується. Свідкує ж і Дух Святий нам, як говорить: Оце заповіт, що його по цих днях встановляю Я з ними, говорить Господь, Закони Свої Я дам в їхні серця, і в їхніх думках напишу їх. А їхніх гріхів та несправедливостей їхніх Я більш не згадаю! А де їхнє відпущення, там нема вже жертвоприношення за гріхи”.
Хрещення і кров Ісуса змили відразу всі гріхи світу.