Поширені запитання щодо Християнської Віри

Запитання 1: Народження знову з води та Духа

1-21. Хто такий єретик у Біблії?

Єретик – це той, хто вірить в Ісуса і має гріх у серці. У Листі до Тита 3:11 написано: “Знавши, що зіпсувся такий та грішить, і він сам себе засудив”.
Ісус забрав усі наші гріхи Своїм хрещенням, але єретик не вірить у це благословенне євангеліє води (хрещення Ісуса, хрещення спокутування), яке є благодатним даром Божим, а сам себе засуджує, як грішника, відкидаючи досконале спасіння.
Біблія називає таких людей, які вірять в Ісуса, але засуджують самі себе, як грішників, – “єретиками” (До Тита 3:11). Мабуть, ви замислилися, чи ви самі є єретиками, чи ні. Якщо ви вірите в Ісуса, але ще називаєте себе грішником, то не знаєте духовної істини євангелія води та Духа.
Якщо ви вірите в Ісуса, але все ще вважаєте себе безнадійним грішником, то ви – єретик. Це означає, що ви думаєте, що справжнє євангеліє води та Духа є надто безсилим, щоб забрати всі ваші гріхи і зробити вас Його дитиною. Якщо належите до таких людей, а саме – до єретиків, і кожен день визнаєте свої гріхи перед Богом, щоб отримати прощення, і визнаєте, що ви все ще є грішником, то мусите серйозно переглянути свою віру.
Як можете все ще бути грішником, якщо Ісус забрав усі ваші гріхи? Чому ви постійно намагаєтеся погасити борг, коли Ісус уже подбав про нього, як подарунок для вас? Якщо все одно хочете самостійно повернути борг, то ви – єретик, тому що ваша віра відійшла від того, що дав Бог. Будь-який християнин, який вірить в Ісуса, але не народжений знову, є єретиком. Ви повинні знати правду. Бог забрав усі гріхи світу, і якщо ви ігноруєте Його спасіння, то ви – єретик.
Єретик – це той, хто називає себе грішником, інакше кажучи, сам себе засуджує. Чи ви вважаєте, що Святий Бог може називати грішника Своєю дитиною? Якщо називаєте себе грішником, коли вірите в Святого Бога, то ви – єретик. Щоб не стати єретиком, ви повинні вірити в хрещення Ісуса і Його кров на Хресті як у єдину істину.
Можете спастися лише тоді, коли одночасно вірите в ці два: хрещення Ісуса і Його кров.